Drupal and 504 Gateway Timeout (time out) nginx

02.02.2011
Drupal and 504 Gateway Timeout (time out) nginx
Автор:

На серверах з nginx в якості фронтенду і Apache в якості бекенду часто можна побачити таку помилку. Зазвичай це сприймається як проблема в nginx і веб розробники його починають пиляти. Проте досить часто це зовсім не так.

Тут треба розуміти, що 504 Gateway Timeout виникає, коли nginx передав клієнтський запит Apache, а Apache не зміг повернути HTTP-відповідь у межах встановленого ліміту часу.

Ото ж, суть проблеми в тому, що Apache не зміг відповісти. Можливо, збільшилось навантаження на сайт, і при цьому Apache не встиг віддавати HTTP-відповіді, а нові запити стають в чергу. Клієнти за такої ситуації "зависають" у черзі, і якщо їх так і не встигають обслужити у встановлений час, з'єднання скидається.

Аби вирішити дану проблему, потрібно насамперед спробувати додати серверу ресурсів (наприклад оперативної пам'яті) та збільшити в Apache кількість http процесів.

Також, можна - хоча це вже не на скільки просто - визначити на яких сторінках, і які модулі можуть створювати надмірне навантаження та оптимізувати їх, аби вони виконувалися швидше. Це потребуватиме вже чималого часу і достатньо хорошої кваліфікації.

Зазвичай треба також проаналізувати й хостинг. Якщо маємо справу зі звичайним віртуальним хостингом, то ймовірність вирішення проблеми без тюнінгу друпала малоймовірна, оскільки доступу до налаштувань самого хостингу, як правило, немає, що дали - то і є. Можливо, доведеться поміняти хостинг.

Також, можна спробувати збільшити ліміт часу, відведений на виконання скриптів, значення параметра PHP max_execution_time.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Facebook Developer Blog опублікував хорошу новину: тепер можна отримати адресу та мобільний телефон користувача.

2

При розробці сайту з нерухомості, клієнт попросив імпортували в таксономію базу даних всіх міст світу. В результаті ми написали свій модуль, заточений під великі обсяги даних.

3

В блозі розглянемо дуже корисний модуль, який дозволяє вставляти FileField поля прямо в текстовий редактор.

4

Рано чи пізно кожен розробник наштовхується на ситуацією, коли сайт "падає" і його доводиться "піднімати. Причин цьому може бути безліч.

5

Засновники та розробники MySQL пішли з рідної компанії, яка належить Oracle (колись Sun поглинула MySQL AB, а потім Oracle поглинула Sun).

Subscribe to our blog updates