Модулі для входу через соцмережі в Drupal 8

04.07.2019
Модулі для входу через соцмережі в Drupal 8
Автор:

Якщо ви хочете, щоб відвідувачі лишилися на вашому сайті і зареєструвалися, вам обов'язково потрібен спеціальний інструмент, щоб полегшити і прискорити процес реєстрації та входу. На щастя, у Drupal 8 є безліч переваг, і однією з них є модулі для входу через соцмережі!

Команда InternetDevels підготувала список найпопулярніших модулів для входу на сайт через Drupal 8. Залишайтеся з нами!

Найкращі модулі для входу в Drupal 8 через соцмережі

Ознайомтеся з цим списком модулів для входу на сайт Drupal 8 через акаунт в соцмережах і оберіть той, який вам найбільше підходить!

  • OneAll Social Login

OneAll Social Login — це потужний модуль, який дозволить користувачам зареєструватися на веб-сайті зі своїх облікових записів у 35+ соціальних мережах, таких як Google, Facebook, Twitter і багато інших. Велика перевага цього модуля полягає в тому, що він повністю відповідає всім європейським і американським законам про захист даних. За допомогою OneAll Social Login ви можете легко прикорити реєстрацію користувачів, оскільки цей процес значно спрощений.

  • Social Auth

Модуль Social Auth є частиною Social API. Він не лише допомагає користувачам легко входити на сайт, але й дозволяє власникам веб-сайтів отримувати дані від провайдера. Важливим аспектом нової версії 2.x є те, що всі дані можуть зберігатися в базі даних. Відвідувачі можуть зареєструватися на сайті через 30 соціальних мереж за допомогою цього модуля Drupal 8, включаючи Slack, Reddit, Uber тощо. 

  • Auth0 Single Sign On

Auth0 Single Sign On замінює стандартні форми для входу в Drupal 8 на одну. Цей модуль для входу через соціальні мережі дозволяє авторизуватися через численні платформи, такі як GitHub, Twitter, Facebook).

Auth0 Single Sign On Drupal module

  • HybridAuth Social Login

HybridAuth Social Login інтегрується в Drupal за допомогою HybridAuth library і дозволяє відвідувачам входити в систему і реєструватися за допомогою Facebook, Twitter, Windows Live, Instagram, AOL і багато іншого. Найбільшою перевагою цього модуля є те, що він не залежить від будь-яких зовнішніх сервісів і не завантажує зовнішні файли CSS або JS. Він також може з'єднати кілька соціальних ідентичностей з одним обліковим записом і ввійти в систему через будь-який з них.

  • Social Auth Google

Модуль Social Auth Google дозволяє користувачам реєструватися і входити на веб-сайт за допомогою акаунту в Google.

Social Auth Google Drupal module

Виберіть свій ідеальний модуль для входу на сайт Drupal 8 через соцмережі

Тепер ви знаєте, на що звертати увагу при виборі модуля для входу в Drupal 8 через соцмережі. Команда Drupal експертів в InternetDevels завжди готова допомогти вам з установкою та налаштуванням модулів.

Якщо ви не знайшли потрібного вам модуля, ми можемо легко створити кастомний модуль, який відповідає всім вашим вимогам! Не вагайтеся звертатися до нас цілодобово, якщо вам потрібна допомога або виникли запитання щодо модулів Drupal 8 для входу на сайт через соцмережі.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Систематизувати процеси модерації контенту — необхідність для багатьох сайтів. З Drupal 8 цього легко досягти. Тож запрошуємо поглянути, як налаштовуються процеси модерації контенту в Drupal...

2

Приємно, коли речі, що раніше здавались фантастикою, стають поширеними веб-практиками. Яскравий приклад цього — штучний інтелект. А як щодо Drupal-сайтів — чи готові вони до цього тренду?...

3

Одна з новинок Друпала змусить прихильників підходу “API-first” просто затамувати подих. Адже серед надходжень вчорашнього релізу 8.7.0 — модуль JSON:API у складі Drupal! Тепер він — частина...

4

Сьогодні все більше ажіотажу викликає архітектура “decoupled Drupal”. Звісно, Drupal має дистрибутиви і для неї. Вони включають у себе Reservoir, Headless Lightning, а також “героя” нашої...

5

Кожен власник магазину мріє про те, щоб кошик був наповнений товарами і успішно вирушав на оплату. Ми ділилися з вами універсальними...

Subscribe to our blog updates