Мoдулі Drupal 8, без яких Ви не обійдетесь

18.07.2018
Мoдулі Drupal 8, без яких Ви не обійдетесь
Автор:

З кожним новим релізом Drupal стає все більш удосконаленим та сучасним. Останній, Drupal 8, вирізняється кращою архітектурою, оригінальним функціоналом, покращеними заходами безпеки та іншими перевагами. Через свої нові функції як багатомовні додатки, розширені можливості для використання на мобільних пристроях чи HTML5 для ефективнішого керування сайтом.

Модулі в Drupal 8 є невід′ємною частиною розробки сайту. Зокрема для того, щоб спроектувати свій сайт, підвищити продуктивність чи навіть займатись онлайн комерцією. Нещодавно ми говорили про корисні модулі для Drupal 8 у 2017 та корисні контрибні модулі для Drupal 8 за червень 2016.

Сьогодні пропонуємо вашій увазі список Drupal 8 модулів, які точно стануть у нагоді.

PathAuto

Цей модуль створить SEO оптимізовані та зручні для користувача URL-адреси. Його можна застосувати як для нових, так і для старих адрес. Перевагою є те, що він працює на багатьох мовах із доступною транслітерацією. Проте модуль PathAuto Drupal 8 не буде працювати без модулів Token та Chaos Tool.

Admin Toolbar

Модуль Admin Toolbar надає користувачеві зручне випадаюче меню, що значно полегшує пошук. Швидкий доступ до всіх адміністративних сторінок робить процес навігації простішим та забирає значно менше часу.

Metatag

Йдеться не лише про створення тегів для мета-опису або ключових слів. Модуль Metatag Drupal 8 дає змогу стежити за тим, як виглядає ваш контент, коли ним діляться на Facebook або Twitter. Модуль надає підтримку Open Graph Protocol (для Facebook) та Twitter Card (для Twitter) для спільного використання контенту через соціальні медіа. Це дозволяє інтегрувати будь-яку веб-сторінку з соціальними медіа та контролювати її зовнішній вигляд.

Paragraphs

Модуль Paragraphs є одним із найпопулярніших модулів для керування контентом. Він спрямований на спрощення процесу редагування для кінцевих користувачів. Модуль розбиває вміст сторінки на компоненти, структурує і надає опції для дизайну або групування.

Redirect

Якщо шлях до Вашого ресурсу змінився, цей інструмент для вас. Модуль Redirect перенаправить користувача на необхідну сторінку, у випадку, якщо вона “переїхала” чи сайт був реорганізований або перейменований.

Linkit

Модуль Linkit Drupal 8 дозволяє автоматично вставляти внутрішні або зовнішні посилання в текст. Більше ніякого копіювання чи введення URL-адрес, тепер можливий пошук за допомогою інтерфейсу.

Honeypot

Найкращий і, можливо, найпопулярніший модуль для захисту від спаму. Він виявляє ботів і захищає ваші форми від автоматичного заповнення. Honeypot Drupal 8 модуль встановлює мінімальний час, який необхідний для заповнення людині, а не ботом. Якщо форма подана швидше, її буде відхилено.

Add to Any

Один з найпопулярніших модулів для інтеграції з соціальними мережами в Drupal. Дайте своїм читачам можливість поділитися своїм вмістом через соціальні медіа. Простий Drupal 8 модуль Add to Any дозволяє прикріплювати кнопки доступу до Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, WhatsApp, і це не повний список. Ви можете обирати розмір і форму кнопок.

Superfish

Напевно, найпопулярніший інструмент для створення складних інтерактивних меню на вашому веб-сайті. Серед його переваг - адаптованість екрану та сумісність. Меню Superfish доступні як на клавіатурі, так і на сенсорному екрані, а також сумісні з тач-скрінами.

Scheduler

Завдяки модулю Scheduler Drupal 8 можна відкласти публікацію вмісту. Ви можете запланувати оприлюднення або видалення нодів. Просто встановіть конкретну дату, щоб виконати цю дію замість Вас.

Rabbit Hole

Хочете, щоб ваш пост відображався не безпосередньо на сторінці, а в іншому місці? Модуль Rabbit Hole зробить це для вас. Ви отримаєте можливість обирати, що має відображатися під час перегляду сторінки. Це дає змогу показати сторінку “доступ заборонено” або “сторінку не знайдено”. Ви також можете перенаправити сторінку або просто відображати контент в звичайному режимі. Обмежуючи доступ до публікації, модуль приховує ноди від пошукових систем.

LoginRadius Customer Identity and Access Management

Спростіть реєстраційну форму вашого Drupal сайту. LoginRadius Customer Identity and Access Management дозволяє користувачам реєструватися за допомогою електронної пошти або соціальної мережі. Не потрібно перевантажувати відвідувачів заповненням численних форм, чи створенням ще одного імені користувача та пароля.

Крім реєстрації користувача та входу до системи через соціальні мережі, модуль здійснює збір даних, а система автентифікації дозволяє користувачеві “подорожувати” веб-сайтами використовуючи один обліковий запис.

Google analytics

Модуль Google Analytics - маст-хев на вашому сайті Drupal. Це відмінний спосіб відстеження відвідуваності Вашого сайту. Цей модуль ідеально підходить для моніторингу статистики користувачів та розуміння їхньої поведінки для того, щоб покращити сайт.

У цій статті ми охопили лише невелику частину модулів Drupal 8, які ви повинні мати на своєму веб-сайті Drupal для розширення його можливостей! Наша команда розробників буде рада допомогти вам у встановленні та налаштуванні Drupal 8 модулів. Якщо жоден з модулів не відповідає вашим потребам, ми розробимо модуль, який ідеально відповідатиме Вашим вимогам.

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Зручний пошук — основа хорошої навігації та юзабіліті сайту. Дозвольте користувачам свого сайту швидко знаходити те, що вони шукають, — і одну річ вони точно загублять! А саме: вони загублять...

2

Сайти на Drupal 8 мають по-справжньому необмежені можливості — вони навіть не обмежуються самим поняттям «сайт»! Натомість, вони виходять далеко за ці «рамки» і легко обмінюються даними з будь-...

3

Такі чудові інструменти для просування вашого бізнесу, як соцмережі, можуть бути з легкістю інтегровані на ваш Drupal-сайт. Не так давно ми пропонували вам гарну колекцію...

4

Можна обрати одну із готових безкоштовних тем для Drupal 8 на основі Bootstrap. Ви їх також зможете потім кастомізувати на свій смак — самостійно або з допомогою...

5

Щоб відcвяткувати реліз Drupal 8.5.0, ми не обмежимося простим розглядом його новинок. У Drupal 8 вже було 5 прекрасних «мінорних» релізів: Drupal 8.1.0, Drupal 8.2.0,...

Subscribe to our blog updates