Drupal White Nights 2014

02.06.2014
Drupal White Nights 2o14
Автор:

Нарешті! До списку міст, які проводять Drupal Кемпи приєднався один з найкрасивіших мегаполісів Європи, північна столиця Росії - Санкт-Петербург! Цікаво, коли відбудеться кемп? Тут на Вас чекає ще один приємний сюрприз! 7 червня - в легендарні "білі ночі"!

Не дивлячись на те, що Drupal White Nights 2014 проводиться вперше, організатори зібрали кращих доповідачів та запланували веселу вечірку, яка дозволить поспілкуватися в неформальному оточенні і зав'язати корисні знайомства. Все для того, щоб учасники кемпу отримали море цікавої інформації та бурю незабутніх емоцій!

А головною фішкою події буде Drupal тренінг для новачків. Якщо у ваших друзів або знайомих є інтерес до створення сайтів і вони шукають підходящий для цього інструмент, то сміливо беріть їх з собою!

Drupal White Nights 2014 - важлива подія для всієї друпал-спільноти, тому ми вирішили підтримати організаторів і стали бронзовими спонсорами кемпу!

Приходьте і долучайтесь до заходу!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Готуємося до Drupal Developer Days! Цього року вони відбудуться 24-30 березня в Угорщині у місті Сегед. Ми їдемо на цю подію у якості Coffee and Snacks Sponsor!

2

Дотримуючись доброї традиції, цього року ми знову анонсуємо Lviv Euro Drupal Camp 2013, який пройде 12–13 жовтня.

3

20 квітня 2013 року у приміщенні ЛНТУ відбувся І етап 38 Міжнародної Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2013, яка є складовою частиною відбіркових змагань Першості...

4

Для нашої компанії ця подія важлива і цікава не лише  з дослідницької та споглядацької точок зору, але й наповнена високим статусним змістом, адже наша делегація вперше їде  на...

5

З превеликою радістю інформуємо вас, колеги, про одну з найочікуваніших подій для учасників ком`юніті - 4 листопада 2012 року у Львові відбудеться перший Lviv Euro Drupal Camp 2012!

Subscribe to our blog updates