DrupalTour Львів

23.06.2015
DrupalTour Lviv
Автор:

Що вийде, якщо об’єднати 2 популярні меми — "Keep calm and code on" та "Keep calm and visit Lviv"? А якщо додати до цього швидкий зелений Друпал-бусик, веселий настрій та цікаві айтішні доповіді? Звичайно ж, DrupalTour у Львові — в українській столиці ІТ!

Тут за стінами старовинних будівель створюються найсучасніші ІТ-проекти для замовників з різних країн світу. Тут у звичайній крамничці традиційного шоколаду можна купити шоколадні комп’ютерні мишки — і ми не здивуємось, якщо вони працюватимуть! :) Тут навіть наш Друпал-бусик відчув дух ІТ і натхненно заторохкотів по старовинній бруківці повз львівські трамваї в напрямку готелю “Жорж”, де на 13.00 був призначений початок DrupalTour.

І навіть львівський дощ не згасив ентузіазму невтомних друпалістів! Люди почали прибувати задовго до початку, реєструватись і отримувати в подарунок магічні кружки Drupal.

Нарешті у конференц-залі готелю “Жорж” почалося саме дійство — супердрупалісти приступили до своїх доповідей. Як і варто було очікувати від ІТ-столиці, аудиторія не просто уважно слухала, а засипала доповідачів своїми питаннями. Не обійшлося і без палких дискусій!

DrupalTour Львів

Виступати першим завжди і почесно, і хвилююче — але Артем Сильчук з InternetDevels впорався з цією “місією” на всі 100%. Він ознайомив слухачів з розширеними можливостями використання ApacheSolr в Drupal, а саме — побудовою аналітики, обрахунком статистики, пошуком за геоданими та кластеризацією карт.

DrupalTour Львів

Потім Юрій Герасімов з FFW говорив про вдосконалення процесів Drupal-розробки — адже саме саме цьому питанню він приділяв особливу увагу протягом кількох останніх років. Поговорити було про що!

DrupalTour Львів

Хоча спражні друпалісти і “powered by Drupal”, їм треба іноді поповнювати запаси енергії такими простими “земними” речами, як смачнюща випічка та ароматна львівська кава. Кава-брейк — також чудова можливість завести нові знайомства і підтримати старі зв’язки :)

DrupalTour Львів

Підкріплені смаколиками на кава-брейку, друпалісти пішли на другий “раунд”. Павло Шевчук з EPAM Systems запросив присутніх пройти “тернистою дорогою Drupal 7” (адже саме так звучала частина назви його доповіді :). Він розповів, як вирішувати проблеми зі швидкістю та продуктивністю, що можуть виникати при розробці дуже завантажених систем керування контентом.

DrupalTour Львів

Для яскравого дійства потрібне яскраве завершення — і саме такою була доповідь Івана Тібежа з InternetDevels про темізацію у Drupal 8: основні її аспекти, порівняння особливостей 7-ї та 8-ї версії Drupal.

DrupalTour Львів

Але це ще не все! Під час Друпал-туру у всіх бажаючих була можливість перевірити свої знання з Drupal і поспілкуватися з нашими чарівними HR-менеджерами про свої професійні перспективи.

Ну і який же DrupalTour без “роздачі слонів”? Найактивніші учасники отримали м’які подарунки — слоника PHP та друпліконів.

DrupalTour Львів

Завершилася зустріч душевною afterparty в симпатичному пабі у самому серці Львова — поруч із вулицею Сербською. Чудове завершення чудового дня!

Це була особлива поїздка — остання перед літньою відпусткою, в яку йде DrupalTour. Але ми обов’язково зустрінемося ще — слідкуйте за нашими повідомленнями, і ми запросимо вас на наступне Drupal-дійство!

Ну і, як годиться, хочемо висловити подяку нашим партнерам: відомій компанії з розробки сайтів EPAM Systems, а також нашому інфопартнеру — порталу з працевлаштування Trudman.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Всі ми любимо Drupal і часто хочемо поділитись цим з іншими ІТшниками. Це можна зробити весело, прикольно і із класними подорожами. Як? DrupalTour! Це працює, ми тестили :)

2

"Кожен клієнт, думаючи про аутсорсинг, повинен в першу чергу згадувати про Україну". Ці та багато інших коментарів Жені Розинського, відомого бізнес-консультанта, який вже 25 років живе і працює в...

3

Як ми провели шосте IT Cafe у Луцьку.

4

Доставку Друпал до Рівного замовляли? :) Ось і ми!

5

Веб-програмісти завжди будуть забезпечені добре оплачуваною та цікавою роботою — як в Україні, так і за кордоном. Стати веб-програмістом "з нуля" допоможе школа веб-програмування OxIT, що з’...

Subscribe to our blog updates