Чудові респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній

21.03.2017
Чудові респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній
Автор:

Тема Drupal-тем вічна! ;) Ми пропонували вам колекцію
безкоштовних респонсивних Drupal-тем, а також
розширені інструктажі зі створення тем і підтем.
Сьогодні ж акцент буде особливим: поговоримо
про Drupal-теми для сайтів будівельних компаній.

Будівельна справа і веб-розробка на Drupal мають багато спільного. Drupal-сайти, як і хороші будівлі, можуть бути надзвичайно міцними і надійними, привабливими за дизайном і дуже зручними. Для них теж важлива архітектура! І вони теж можуть будуватися цеглинка за цеглинкою — з використанням Drupal-модулів і тем.

Є спеціальні Drupal-теми, що ідеально підходять для сайтів будівельних фірм. Ми зібрали з них гарну колекцію, яку пропонуємо вам переглянути. Туди включені теми для Drupal 7 і Drupal 8, що мають багато корисного функціоналу. Вони допомагають будівельним компаніям легко та красиво презентувати свої пропозиції завдяки готовим шаблонам сторінок, які кожен може налаштовувати на свій смак.

Ці теми базуються на сучасному, швидкому та легкому фронт-енд фреймворку Bootstrap. Багато з них підтримують Drupal Commerce або Ubercart для функціоналу онлайн-шопінгу.

Теми, які ми підібрали, усі є респонсивними, тож сайт буде ідеально підлаштовуватись під екран будь-якого мобільного пристрою. Більшість з них теж мають підтримку Retina-дисплеїв — цей новий тренд означає, що сайт відображається якісно на мобільних телефоних чи планшетах з дуже високим розширенням, без жодної пікселізації навіть під час збільшення (зуму).

Що ж, приклади варті тисячі слів, тож давайте просто зараз подивимось, що хорошого побудовано друпалістами для будівельників!

Гарні респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній

Yellow Hats

Жовті каски (yellow hats) — це те, що ви швидше за все побачите в дизайні більшості тем цієї категорії. Тож нехай класна тема з такою назвою і відкриває нашу колекцію! Вона респонсивна, підтримує Retina-дисплеї, має надзвичайні можливості з налаштування, побудована на Bootstrap 3.x. Список функціоналу в неї дуже переконливий: Parallax-ефект, валідація HTML і CSS3, Google Maps, +11 домашніх сторінок, +250 HTML-сторінок, інтернет-магазин завдяки підтримці Ubercart, безліч хедерів, футерів, блоків і не тільки.

Чудові респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній

Housebuild

Можете також спробувати Housebuild — респонсивну Drupal-тему з підтримкою Retina. Housebuild підходить для сайтів сайтів компаній, що працюють в галузі будівельних, ремонтних, електрифікаційних послуг, а також в інших бізнес-напрямках. Тема дуже чисто і професійно створена, її легко використовувати і налаштовувати на свій смак. Серед її можливостей — анімація CSS3, інтеграція Google Maps, підтримка Bootstrap 3.x, слайдери, безлімітні кольори і багато іншого.

Чудові респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній

Builder

Drupal-тема Builder близька до вищеописаної теми Housebuild. Вона теж респонсивна, підтримує Retina-дисплеї і пропонує схожий перелік можливостей, а також — інтеграцію Instagram та інтернет-магазин завдяки підтримці Drupal Commerce.

Чудові респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній

Construction

А ось Drupal-тема, що є легкою у налаштуванні і чудово підійде для сайтів компаній в галузі будівельних та супутніх послуг. “Construction” має респонсивний дизайн, спеціальний інструмент для побудови шаблонів перетягуванням мишки (Superhero framework) і безліч можливостей для кастомізації. У вашому розпорядженні — блоки «Про нас», послуги, новини, магазин (Drupal Commerce) тощо.

Чудові респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній

Darna

Тема Darna для Drupal 8 призначена для фірм в галузі будівництва, архітектури, ремонту, сантехнічних робіт, а також інших сферах бізнесу. Вона респонсивна і має підтримку дисплеїв Retina. Хоч і проста у використанні, Darna в той же час може похвалитися таким списком можливостей, як валідація W3C, Pixel perfect, повторне використання коду, Google maps, Bootstrap 3x, різні варіанти хедера і головної сторінки, магазин (Ubercart), і т.д.

Чудові респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній

Gates

Можна також розглянути ось цю універсальну респонсивну тему з підтримкою Retina для Drupal 8, що використовується для будівельного та інших видів бізнесу. Вона дозволить вам представити портфоліо робіт, інтернет-магазин завдяки підтримці Ubercart, новини, послуги і не тільки. Тема Gates побудована на Bootstrap 3.3.5, має понад 1000 іконок, безліч варіантів дизайну, необмежену кількість колірних схем і багато іншого.

Чудові респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній

Habitus

Тема Habitus для Drupal 8 — це 14 чистих та сучасних респонсивних HTML-сторінок. Вона базується на Bootstrap-сітці в 12 стовпців, має варіації головної сторінки та сторінки анонсів («очікуйте найближчим часом»), портфоліо, фотогалерею, блог, сторінку 404 і не тільки — для вашої будівельної або іншої компанії.

Чудові респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній

Construct

А ось це один крутий варіант для фірм, що працюють в галузі будівництва, ремонту, електричних та ізоляційних послуг та інших бізнес-напрямках. Ця тема для Drupal 7 є респонсивною, SEO-оптимізованою та з підтримкою Retina. Вона базується на Bootstrap 3 і може запропонувати 11 кастомних блоків, валідні HTML5 і CSS3, стрічку Twitter, Google maps і т.д.

Чудові респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній

Constractor One

Constractor One — респонсивна тема для Drupal 8, яка порадує власників сайтів будівельних чи ремонтних компаній своїми необмеженими можливостями з налаштування. Вона має шаблони, якими можна керувати перетягуванням мишки, а також понад 580 іконок, Parallax-ефект, HTML5 і CSS3, підтримку відео, RTL (напрям тексту справа наліво) і багато іншого.

Чудові респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній

Structure

Заслуговує на увагу і ця чудова респонсивна Drupal з підтримкою Retina під назвою Structure. Однозначно, структура — її сильна сторона, адже вона пропонує +15 варіацій домашньої сторінки і +3 варіації хедера, Mega Slider, усі сторінки, що знадобляться будівельній фірмі («Про нас», прайс, послуги і т.д.), підтримку Drupal Commerce і не тільки.

Чудові респонсивні Drupal-теми для сайтів будівельних компаній

Це лише декілька прикладів класних респонсивних Drupal-тем для сайтів будівельних компаній. Якщо ці або інші готові теми — начебто те, але все-таки зовсім те, що потрібно вашому сайту, наші розробники створять унікальну тему для вас. Ті, хто вміє будувати, завжди зрозуміють одне одного — байдуже, чи вони будують сайти і теми, чи будівлі і конструкції. Давайте будувати чудові речі разом!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ця фраза давно стала відомим інтернет-мемом: в будь-якій незрозумілій ситуації зберігайте спокій і чистіть кеш! Схоже, сила...

2

Недавно ми представляли вашій увазі основні типи Drupal-розробників. Один з них — розробник модулів. Сьогодні...

3

Ми продовжуємо знайомити вас ближче з модулями Drupal 8, які варті вашої уваги. Перед цим були такі модулі, як Rules...

4

Якщо ви хочете створити новий веб-ресурс чи покращити певні характеристики на вже наявному, то вам необхідно відшукати фахівців, які втілять ваші бажання в реальність. Друпал надає широкі...

5

У цій статті ми порівняли сильні та слабкі сторони Drupal і .NET CMS, описали спільні та відмінні риси, щоб допомогти вам прийняти оптимальне рішення для розробки власного веб ресурсу.

Subscribe to our blog updates