Теми для Drupal

08.03.2014
Drupal themes
Автор:

Кожен сайт має свій дизайн. Чим кращим є цей дизайн, тим цікавішим він буде користувачам і тим довше вони залишатимуться на сайті і захочуть відвідати його знову.

Друпал має досить багато тем, які допоможуть вам і розробити свою тему з нуля, і створити простий і привабливий сайт-каталог, і створити корисний сайт, який матиме велику кількість цікавих матеріалів.

Ситуація з темами для Друпал 7 така ж, як і з модулями - більшість ще або в стадії розробки, або в альфі, або в беті; тобто реальних релізів тем не так і багато.

Теми для Друпал 7 можна розділити на 3 типи:

  1. Теми для розробки з нуля (базові теми).
  2. Теми для швидкої розробки (необхідні мінімальні дії для отримання бажаного результату).
  3. Просто гарні теми, які можна використовувати на будь-якому сайті.

Давайте на конкретних прикладах розглянемо, що ж це за теми:

Теми для розробки з нуля (базові теми)

Zen

На даний момент це найпопулярніша тема в Друпал - потужна і разом з тим проста. Тут ви знайдете елементи HTML5 і навіть адаптивної верстки. Варто зауважити, що Zen має досить хорошу документацію та файли з детальними коментарями. Також ця тема підтримує Sass.

AdaptiveTheme

Необхідно зробити адаптивний дизайн? Використовуйте AdaptiveTheme і ви ніколи не помилитеся. Дана тема спеціально призначена для розробки сайтів з адаптивною версткою. На додачу ви матимете зручну систему схем сторінок і підтримку HTML5.

Fusion

Fusion є потужним інструментом для розробки будь-яких тем. Її “фішкою” є те, що ви можете керувати відображеннями через звичайний інтерфейс користувача. На основі Fusion написано чимало інших тем, які також можна завантажити на drupal.org.

Omega

Omega дуже цікава тим, що вона зазвичай одна з перших впроваджує нові технології в Web, постійно оновлюється та має багато корисних інтеграцій (наприклад, з Drush та модулем Panels). Зверніть увагу, що зараз підтримуються 2 версії Омеги, це 3-тя і 4-та. Третя версія має зручний інтерфейс користувача для роботи. У четвертій версії цього немає, проте вона може похвалитися іншими цікавими доповненнями.

Теми для швидкої розробки

Business

Якщо вам потрібен простий дизайн, з можливістю легко експериментувати з кольорами посилань, меню та блоків, тоді Business - це те, що вам потрібно. Ця тема з розряду вже готових, тобто вам не потрібно встановлювати інші базові теми або ж спеціальні модулі. Не забувайте, що в ядрі Друпала є модуль Color. Якщо він включений, тоді на сторінці налаштування теми ви матимете можливість вибрати кольори до практично всіх елементів сайту.

Corolla

Приваблива тема, яка має безліч тематичних налаштувань, які дозволять повністю оформити зовнішній вигляд вашого сайту.

MAYO

Мабуть, найпростіша тема, яку тільки можна було придумати. Проте всередині у неї є безліч налаштувань.

Zero Point

Цікава тема, яка підійде до будь-якого типу сайту. Має у налаштуваннях 8 колірних стилів, безліч іконок, і ще, як стверджує розробник, тема оптимізована під пошукові системи, а це досить важливо в наш час.

Готові теми

Rubik

Rubik - це красива тема для адмінки в Друпал. Стандартно для адміністративних сторінок використовується тема Seven, яка знаходиться в ядрі. Rubik, в свою чергу, пропонує власне рішення для дизайну адмінки. Тут ви побачите безліч красивих і якісних іконок, а також приємний інтерфейс. Погодьтеся, красива адмінка - це один із кроків до ефективного управління сайтом, яке стане більш барвистим.

Professional Theme

Якщо вам необхідна красива тема для серйозного дизайну, зверніть увагу на Professional Theme. Тут можна побачити слайдшоу та приємний інтерфейс, який ідеально підійде для корпоративного сайту багатьох компаній. До того ж, тут є адпативна верстка, а це значить, що ваш сайт буде ідеально виглядати як на великих екранах, так і на планшетах або мобільних телефонах.

Andromeda

Приємна тема з оригінальним дизайном. Для теми є достатня кількість регіонів, красивих меню, слайдшоу та багато іншого. Зверніть увагу, що тема все ще знаходиться в розробці, але реліз, який доступний зараз для скачування, робочий, і його можна використовувати.

SimpleCorp

З першого погляду дизайн теми SimpleCorp здається стандартним, але не все так просто. У ній є все для оригінального сайту: наприклад, слайдшоу та приємні шрифти; а ще тут можна вибрати одне з колірних оформлень. До того ж, тут також присутній адаптивний дизайн. 

У цьому блозі ми виділили 3 типи тем і розглянули по 4 популярних приклади до кожної з них. Звичайно ж, є багато інших зразків, які, можливо, використовуєте ви. Якщо хочете поділитися корисною інформацією зі спільнотою - залишайте свої коментарі під цим блогом!

І завжди пам'ятайте, що оформлення сайту дуже сильно впливає на його відвідуваність, а тому дизайн сайту повинен бути унікальним, зручним та зрозумілим.

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Нещодавно ми розглядали те, як створити ctools тип контенту для модуля Panels. Цього...

2

Ми підібрали золотой список найважливіших модулів для Drupal 7, які життєво необхідні для SEO-оптимізації більшості сайтів. В цьому блозі ми наводимо перелік цих модулів та розказуємо чому вони...

3

Дуже часто багато розробників стикаються з проблемою гнучкого сортування матеріалів на сайті. Одним із варіантів вирішення цієї ситуації в Drupal є модуль Radioactivity. Дізнайтеся більше про його...

4

Зміни в Drupal 8, окрім усього іншого, торкнулися процесу створення власних віджетів і форматтерів. Новий плагін API значно спрощує цю процедуру.

5

Підтримка транзакцій з'явилася вже в Drupal 7, включаючи ті бази даних, які самостійно їх не підтримують. Давайте розглянемо як правильно їх використовувати, щоб досягнути потрібного результату....

Subscribe to our blog updates