Drupal модуль повідомлень, як ВКонтакті

27.01.2015
Drupal module for messages just like in Facebook
Автор:

Кілька днів продуктивної роботи та недоспаних ночей втілились у написанні модуля Private message with node.js.

Private message with node.js — це модуль на платформі node.js, що дозволяє користувачам відправляти та отримувати текстові повідомлення “на льоту” без перезавантаження сторінки. Цей модуль розроблено на основі модулів Private message та Node.js integration. В чому ж переваги нашої розробки?

Напевно, найважливішою характеристикою подібного функціоналу є швидкість його роботи. Завдяки нашому модулю приватні повідомлення стають зручнішими і більш повноцінними, а головне — працюють швидше. Node.js не спричиняє великого навантаження на сервер, а це означає, що процес обміну приватними повідомленнями значно пришвидшується.

Наступною перевагою Private message with node.js є його функціональність. Адже в основі нашої розробки лежить модуль Private message — потужна система обміну приватними повідомленнями в Drupal, що відкриває нові можливості для розширення та покращення функціоналу (врахуємо гнучкий API для розробника).

Модуль має вбудований API, за допомогою якого змінювати, додавати та розширювати будь-який функціонал стає набагато простіше. Модуль можна адаптувати практично до будь-якого сайту. Він ідеально підходить як для сайтів соціальних мереж, так і для звичайних порталів, де необхідно реалізувати швидке та зручне спілкування між користувачами.

Ми не порушували основ — можливість використання API Private message залишається.

Отож, ми перерахували основні переваги Private message with node.js. Далі розглянемо корисні характеристики модуля:

  • Користувач може отримувати та відправляти повідомлення без перезавантаження сторінки.
  • Користувачу приходить сповіщення про нове повідомлення на будь-яку сторінку сайту.
  • Отримуючи повідомлення, користувач може сам обрати, де йому спілкуватись — на сторінці діалогу, чи відкривши міні чат.
  • Користувач може вести переписку одразу у кількох міні-чатах.
  • Можливість налаштування звукового сповіщення про отримання повідомлення. Зверніть увагу, щоб реалізувати цей функціонал, необхідно ще додатково встановити модуль libraries та бібліотеку audiojs.
  • Індикатор повідомлення, що друкується: користувач має можливість бачити, чи друкує його співрозмовник повідомлення у відповідь.

Наша команда Друпал розробників робить все задля вашої зручності! Приємного вам спілкування!

2 votes, Рейтинг: 3

Також по темі

1

А кого ви звинувачуєте у проблемах з вашим сайтом на Drupal? Кожна система має уразливості, але часто безпека та стабільність сайту залежить лише від розробника.

2

Модуль Migrate дозволяє імпортувати вміст сайту в Drupal із інших джерел. Читайте в нашому блозі, як встановити та налаштувати цей інструмент для коректної роботи.

3

Бути членом Drupal спільноти дуже відповідально. Саме тому компанія InternetDevels організувала 3-місячний код-спринт присвячений вдосконаленню CMF. Результати багатообіцяючі....

4

Іноді власники сайтів стикаються з різними проблемами, пов'язаними з їх Drupal-проектами. Тому ми запустили сервіс, який пропонує швидку технічну підтримку вашого сайту.

5

На даний час сервіси з готовими html-темами набирають стають дедалі популярнішими. Однак, чи так вже легко верстати на їх основі Drupal-сайти?...

Subscribe to our blog updates