Дистрибуції Drupal та OpenFed як чудовий приклад

16.05.2017
Дистрибуції Drupal та OpenFed як чудовий приклад
Автор:

В роботі з Drupal’ом не потрібно щоразу винаходити велосипед — колеса вже давно крутяться на повній швидкості! Невтомна Drupal-спільнота уже створила безліч готових елементів, завдяки яким розробка стає легшою, швидшою та дешевшою. А все, що не можуть забезпечити готові елементи, можна створити кастомно — чого тільки душа забажає! Чудовий приклад — це контрибні модулі, які є в Drupal для будь-яких цілей, тоді як кастомні модулі створюються під індивідуальні потреби (дивіться порівняння готових і кастомних модулів). Сьогодні ми розглянемо ще один приклад — дистрибуції Drupal, і зокрема OpenFed.

Дистрибуції Drupal та їхня місія

Дистрибуції — це попередньо налаштовані версії Drupal, які включають у себе ядро, певні модулі, теми, бібліотеки тощо. Вони працюють як чудові «стартові комплекти» для розробників. Дистрибуції допомагають швидко створювати навіть складні сайти в конкретних сферах (сайти для бізнесу, некомерційних організацій, державних органів, корпорацій, блогерів і т.д.), оскільки більшість із них спеціально до пристосовані до цих сфер. Вони також чудово допомагають у міграції сайтів зі старіших версій.

Встановивши дистрибуцію, ви можете продовжити налаштування і кастомізацію, врешті-решт скоротивши загальний час і вартість робіт.

Крім того, подібні «набори» дозволяють порівнювати різні варіанти і презентувати демо-версії замовникам. Новачкам вони також допомагають практикуватися в роботі з Drupal.

Гарний приклад: дистрибуція OpenFed

Приклади варті тисячі слів, тож сьогодні в полі нашої уваги буде OpenFed — універсальна мультимовна дистрибуція бельгійського походження. Вона дуже добре підходить для сайтів державних адміністрацій, кампаній, заходів і т.д. У Бельгії, на своїй батьківщині, OpenFed навіть стало певним стандартом для будь-яких сайтів державних органів.

Подивимось на «начинку» OpenFed. Вона включає:

  • Набір контент-типів для зборів, вакансій, фотогарелей тощо
  • Редактор CKEditor
  • Підтримку відомих сервісів для пошуку
  • Набір модулів для налаштування шаблону
  • Набір модулів з безпеки

OpenFed для Drupal 7 і Drupal 8

OpenFed доступна як для Drupal 7, так і для Drupal 8. Якщо ваша версія — Drupal 7, вам потрібно мати версію PHP 5.3.5 або вищу, встановити ліміт PHP-пам’яті в 192-320M і не забути увімкнути HTTPS на веб-сервері. Що стосується Drupal 8, є основна рекомендація — використовувати Composer для встановлення OpenFed, а також для підтримки вашого проекту.

OpenFed: розробка або міграція

Наш досвід показує, що розробка нових сайтів або міграція старих на базі OpenFed може бути дуже акуратним, зручним, вигідним в плані часу та коштів рішенням, яке дуже цінується замовниками.

Дистрибуція: тож варто чи ні?

В будь-якому випадку, покластися на Drupal-дистрибуцію на кшталт OpenFed чи іншу, або ж працювати з чистого листа — це ваш вибір, який залежить від декількох факторів. А саме: наскільки ваш проект релевантний або схожий із «зразком» дистрибуції, скільки кастомізації вам буде потрібно, що дистрибуція вам дасть і т.д. Також обов’язково обирати ті дистрибуції, що активно підтримуються спільнотою, щоб будь-які процеси оновлення завжди проходили гладко.

Наші досвідчені друпалісти готові порадити вам у цьому питанні. Розкажіть про потреби сайту, і ми запропонуємо вам «коктейль» з ідеальним співвідношенням готових елементів та кастомізації, помірних коштів та унікального функціоналу. На щастя, Drupal дозволяє зробити подібний мікс. Спробуйте його зараз! ;)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Сфера торгівлі в наш час активно переміщується в інтернет тому, що це масштабна територія, де продавці та покупці з усього світу можуть знаходити один одного і робити замовлення в будь-який...

2

Є спеціальні Drupal-теми, що ідеально підходять для сайтів будівельних фірм. Вони допомагають будівельним компаніям легко та красиво презентувати свої пропозиції завдяки готовим шаблонам сторінок...

3

Ця фраза давно стала відомим інтернет-мемом: в будь-якій незрозумілій ситуації зберігайте спокій і чистіть кеш! Схоже, сила...

4

Недавно ми представляли вашій увазі основні типи Drupal-розробників. Один з них — розробник модулів. Сьогодні...

5

Ми продовжуємо знайомити вас ближче з модулями Drupal 8, які варті вашої уваги. Перед цим були такі модулі, як Rules...

Subscribe to our blog updates