Модуль Drupal для персоналізованих подій rules у node.js

13.02.2015
Drupal module providing custom rules actions for node.js
Автор:

А ми розробили ще один модуль для того, щоб полегшити вам життя. Скажімо, у вас є соціальна мережа на Drupal, або який-небудь інший сайт, де необхідно втілити функціонал спілкування між користувачами. Тоді вам стануть у нагоді сповіщення, а також приватні повідомлення. Було б круто, якби користувача повідомляли, хто з’явився онлайн, хто залишив коментар чи написав йому повідомлення, правда ж? Ми вирішили цю проблему, зробивши сповіщення водночас і функціональними, і гарними на вигляд!

Щоб зробити спілкування на вашому сайті максимально зручним, впровадьте функціонал сповіщень у вигляді спливаючого вікна, прямо як ВКонтакті! Користувачам вашого сайту це точно сподобається! Ми розробили модуль, що задовольнить цю вашу потребу, і не тільки. Цей модуль відповідає за дії rules для сповіщень node.js. Ви можете застосовувати його для будь-якої події rules. Можна налаштовувати тему та вміст сповіщення, задаючи їм різний текст та схему, а також визначити, які категорії користувачів побачать це сповіщення. Це можуть бути окремі типи користувачів, або ж користувачі з визначеним ID. Сповіщення будуть з’являтися у лівому нижньому кутку екрана.

Модуль в дії виглядає так: 

Drupal module providing custom rules actions for node.js

Встановлювати його просто. Весь процес показано на відео:

Таким чином, ви зможете налаштовувати “під себе” сповіщення про приватні повідомлення на сайті, а також інші події типу rules. Завантажити цей модуль можна тут: https://www.drupal.org/project/rules_nodejs_action

Але майте на увазі, що модуль залежить від декількох інших:

Drupal модуль Rules.

Drupal модуль node.js.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ви вважаєте систему обміну повідомленнями ВКонтакті зручною? Тепер такий функціонал можна запровадити на вашому сайті. Створений нами Друпал модуль Private message with node.js. допоможе у цьому...

2

А кого ви звинувачуєте у проблемах з вашим сайтом на Drupal? Кожна система має уразливості, але часто безпека та стабільність сайту залежить лише від розробника.

3

Модуль Migrate дозволяє імпортувати вміст сайту в Drupal із інших джерел. Читайте в нашому блозі, як встановити та налаштувати цей інструмент для коректної роботи.

4

Бути членом Drupal спільноти дуже відповідально. Саме тому компанія InternetDevels організувала 3-місячний код-спринт присвячений вдосконаленню CMF. Результати багатообіцяючі....

5

Іноді власники сайтів стикаються з різними проблемами, пов'язаними з їх Drupal-проектами. Тому ми запустили сервіс, який пропонує швидку технічну підтримку вашого сайту.

Subscribe to our blog updates