Розробка Drupal-модулів: унікальний функціонал для вашого унікального сайту

19.02.2016
Розробка Drupal-модулів: унікальний функціонал для вашого унікального сайту
Автор:

Фреймворк для побудови сайтів Drupal пропонує величезний вибір вбудованих та контрибних модулів, здатних значно розширити функціонал вашого сайту. Ніби граючи з конструктором, ви можете поєднувати ці модулі для бажаних результатів.

Але доступні комбінації в будь-якому, навіть найкращому конструкторі, мають певні обмеження. Це стосується і Drupal-модулів — ви можете не знайти те, що потрібно саме для вашого сайту.

А от нам не подобаються такі слова, як “обмеження”, “не знайти” і так далі. “Все, що можна уявити, можна досягти”, сказав Уільям Артур Ворд. Повністю підтримуємо цю думку! Саме для цього існують послуги з розробки кастомних Drupal-модулів. Вони роблять можливим втілення будь-яких ідей.

Розробка кастомних Drupal-модулів: те, що не можна знайти, можна створити!

Коли бажаний функціонал не можна впровадити за допомогою існуючих модулів, досвідчені команди розробників можуть створювати кастомні модулі для вас. Кожен бізнес унікальний та має свої конкретні потреби, які сайт повинен втілювати найкращим чином. Кастомні модулі здатні творити дива для цього.

Будь-які модулі, не знайдені на сьогодні, можна створити. Тож давайте вийдемо за рамки того, що вже доступно в Drupal. Тепер, з виходом 8-ї версії, він став повноцінним фреймворком, а це означає ще більше можливостей для розробників створювати кастомні модулі для справді необмеженого функціоналу сайтів.

Зацікавились у послугах з розробки Drupal-модулів? Зустрічайте InternetDevels!

Все, що вам потрібно, — це досвідчена і креативна команда з Drupal-розробки. InternetDevels має 8 років досвіду роботи з Drupal, і ось наш профіль на drupal.org, офіційній всесвітній спільноті друпалістів.

Розробка кастомних Drupal-модулів — одна з наших улюблених послуг. Вона включає в себе:

  • Створення кастомних Drupal-модулів з нуля
  • Mодифікація існуючих Drupal-модулів, щоб вони відповідали вашим потребам
  • Оновлення модулів до останніх версій Drupal

Розробка кастомних модулів для Drupal 7 і Drupal 8

На сьогодні є 2 основні версії Drupal, для яких ми створюємо кастомні модулі: Drupal 7 і Drupal 8. Підтримка Drupal 6 офіційно завершується 24 лютого 2016 року. Ми багато років створюємо кастомні модулі для Drupal 7 для різних типів сайтів і знаємо всі тонкощі процесу. А також ми слідкуємо на останніми тенденціями і маємо в команді розробників, які по-справжньому добре знають Drupal 8 і люблять працювати з його модулями.

Тож якщо вам потрібні кастомні Drupal-модулі для сайту — інтернет-магазину, бізнес-каталогу, великого мультифункціонального порталу, сайту з блогами чи будь-якого іншого — напишіть нам і розкажіть про свої ідеї. А ми із задоволенням втілимо їх у життя.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Drupal 7… як він вплине на оновлення вашого сайту? Ми можемо сказати, що зміни він принесе значні, адже різниця між Drupal 6 та Drupal 7...

2

Створення rtl сss — важливий процес, який потрібен для адаптацї дизайну до стандартів rtl. Цей процес передбачає заміну margin-left на margin-right, float: left на...

3

В наш час величезна кількість людей слідкують за новинами сайтів прямо з соцмереж. Тому, щоб полегшити собі життя і не робити подвійну роботу з розміщення матеріалів у себе на сайті і на сторінці...

4

Як ми часто спостерігаємо в історичних фільмах і книгах, після смерті короля натовп кричить “Король помер, хай живе король!” з такою короткою паузою між цими двома фразами, що немає коли сумувати...

5

На сьогодні можливості email-маркетингових кампаній можна з легкістю розширити засобами сервісів відправки електронних повідомлень, які були спроектовані для того, аби допомогти вам зв’язатися з...

Subscribe to our blog updates