Drupal - найкраще рішення для інтернет-магазинів

28.10.2015
Drupal - найкраще рішення для інтернет-магазинів
Автор:

Одного разу ми розповідали вам про комерційні сайти на Drupal з інтеграцією в соцмережі.
А зараз час поговорити про переваги Drupal для інтернет-магазинів загалом.
Що ж, ходімо "за покупками" ;)

Lush, Guerlain, Cartier, Sportmaster, USAopoly, Chicco, Le Livre de Poche, Cascada Expediciones, Zondervan, DAFF...Що спільного між цими брендами? Не тільки те, що в них є чудові інтернет-магазини. Одного дня, приймаючи рішення про створення сайту і проходячи з "кошиком для покупок" повз "вітрини" зі спокусливими пропозиціями (Wordpress, Magento, Prestashop, Joomla та інші рішення для онлайн-комерції), їхні власники обрали Drupal - і не помилилися. Чому? Зараз розберемося. Ми пояснимо в деталях, чому вважаємо Drupal найкращим рішенням для інтернет-магазинів.

Все в одному: функціонал для магазину та контенту

Користувачі інтернету, як і сучасні алгоритми Google, цінують хороший контент. Тож контент-маркетинг став важливою частиною правильної маркетинг-стратегії. 

Ось чому, використовуючи чисто комерційні платформи, такі як Magento або Prestashop, ви можете відчути потребу в додатковій системі керування контентом. А це може означати додаткові зусилля/гроші/час на те, щоб змусити дві окремі платформи добре працювати разом, а також на те, щоб керувати ними, запусками окремі маркетингові і SEO-кампанії тощо. 

З Drupal усе інакше. Drupal пропонує чудову систему керування контентом і потужну комерційну платформу "в одному". Ubercart і Drupal Commerce, два чудові Drupal-рішення для інтернет-магазинів, по-справжньому глибоко інтегровані в Drupal CMS.

Всі види контенту для залучення клієнта

Залучайте користувачів, просувайте товари та підвищуйте продажі за допомогою цікавих блогів, форумів, рейтингів товарів та необмеженої кількості іншого інтерактивного контенту. Все це легко додається на Друпал-сайти. Групи товарів з картинками, слайди, відео, голосування в будь-якому місці на сайті - можливості Drupal дозволять не обмежувати вашу фантазію!

Легке керування сайтами

Контент на Drupal-сайтах легко створювати, редагувати і видаляти. Можна керувати замовленнями, товарами, створювати рубрики, різновиди товарів за кольорами, розмірами і т.д. Все відбувається через зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який легко підлаштовувати під ваші потреби. 

Drupal пропонує гарні можливості для керуванням юзерами, такі як надання доступів, відновлення паролів, налаштування профілів тощо. Інструменти Drupal достатньо гнучкі для будь-яких адміністративних задач, які вам можуть знадобитися.

Висока продуктивність

Сайти на Drupal зазвичай мають високу швидкість завантаження, що дуже важливо для інтернет-магазинів. Клієнти чекати не стануть! Крім того, Drupal достатно потужний для сайтів з великою кількістю користувачів та сторінок, якими часто є інтернет-магазини. Таке не скажеш, наприклад, про систему керування контентом Wordpress, яка за потужністю підійде в основному для магазинів з кількістю товарів до 100. 

Розширення функціоналу та підключення інших систем

Інтернет-магазини на Drupal можна вдосконалювати згідно з новими потребами вашого сайту. Ви можете з легкістю оновити функціонал або розширити можливості сайту з допомогою підключення інших систем. Google Analytics, Mailchimp, Amazon, Google maps та безліч інших будуть до ваших послуг лиш за кілька хвилин!

Платіжні системи

Говорячи про інтернет-магазини, особливу увагу варто придітити підключенню платіжних систем. Drupal дозволяє легку інтеграцію з PayPal, Realex Payments, Stripe, SagePay, WorldPay, ROBOKASSA та багатьма іншими системами. Ваші клієнти можуть обирати метод оплати зі списку. Також можна встановити захищену систему платіжного шлюзу.

Безпека

Drupal має хорошу репутацію в плані безпеки. Його вбудований функціонал для підвищення безпеки - особливо важлива перевага для комерційних сайтів, які постійно працюють з платежами та даними клієнтів. Drupal інформує користувачів про вразливості безпеки та пропонує звіти з безпеки. Drupal-спільнота постійно працює над удосконаленням рівня захищеності CMS.

SEO

Drupal створений бути дружнім до пошукових систем. Ось лиш деякі з його переваг для SEO. На Drupal-сайтах користувачів можуть створювати власні URL-и, що краще для пошукової оптимізації, аніж автоматично створені URL-и. В Друпалі також можлива внутрішня генерація XML-сайтмапів.

Drupal безкоштовний

Всі необхідні Drupal-модулі є безкоштовними, тож ви можете знайти величезну кількість корисних розширень для інтернет-магазинів - з Wordpress, наприклад, вам довелось би платити багато за які плагіни. Однак, якщо ви не знайшли потрібних Друпал-модулів, завжди можна звернутися до професійних розробників, які створять їх для вас. 

Сподіваємось, ми переконали вас у перевагах Drupal для комерційних сайтів. Що ж, можливо, в колекції найкращих інтернет-магазинів не вистачає одного...і це ваш майбутній сайт ;) Час додати його туди! Із задоволенням це зробимо! :)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

“Сім раз відміряй, а один раз відріж”, - говорить відома приказка. Якщо ви зараз думаєте про створення веб-сайту, безсумнівно, ви не хочете помилитися у виборі CMS. Тому краще все зважити, перш...

2

Препроцесори SASS і LESS суттєво спрощують фронт-енд розробку. Для їх автоматичної компіляції в CSS автоматично можна використовувати Grunt.js. Давайте подивимося, як це робити.

3

Яким би майстром ти не був, а вивчати досвід інших потрібно. Тож розгляньмо 10 цікавих вебсайтів брендів, які віддали перевагу Друпалу.

4

Соцмережі та інтернет-торгівля — це дві сили, які керують інтернетом. Що ми отримаємо, якщо об'єднаємо їх? Суперсилу! ;) Комерційні сайти з інтеграцію в соцмережі — один з найновіших, але уже дуже...

5

Чому найкращим способом представлення документів на Drupal-сайті вважається формат Portable Document Format (PDF), поради щодо роботи з ним, а також щодо налаштування власного Drupal-сайту - все...

Subscribe to our blog updates