Старт сервісу DrupalGuide

03.05.2012
Start of DrupalGuide.ru service
Автор:

У сфері ІТ технологій розробникам важливо не лише продемонструвати свої вміння та навички, а й уміти постійно їх вдосконалювати. Важливим аспектом нашої роботи є наполегливий апгрейд власних знань, що, - хай навіть у віддаленому майбутньому, - та все-ж дасть результат. Не варто ігнорувати новинки IT-технологій, і Drupal - зокрема. Будьмо першими, хто дізнається про нове!

Якщо вам набридло гортати томи книг, а ім'я Друпалера ви хочете носити із гордістю, наш сервіс саме для вас! Ми пропонуємо вивчення Drupal 7 за допомогою відео- уроків, поданих у формі Drupal-путівника. Сервіс розрахований на друпалерів-початківців. Адже прогресивно мислячі програмісти вибирають роботу саме в Drupal, оскільки ця система - одна з  найпопулярніших  платформ реалізації інтернет-рішень.

Як платформа, Drupal забезпечує дуже гнучкий базовий рівень для розробки та управління веб-ідеями - починаючи від рівня простих сайтів і до рівня соціально-орієнтованих порталів для спільнот. Одна з найвідчутніших переваг Друпалу - це наявність кількох тисяч готових модулів, чим забезпечується додатковий потужний функціонал для виконання різного роду завдань. І якщо ви фахівець який мислить креативно, або прагнете ним стати, почніть навчання прямо зараз.  

Наші відео - уроки на 100% допоможуть вам у набутті нових вмінь та реалізації власного інтелектуального потенціалу. Адже вони створені  спеціально для програмістів, котрі хочуть навчитися по справжньому використовувати Drupal, тобто - працювати з ним на високому фаховому рівні.

Збагніть, як працює CMF, опануйте роботу з Drupal 7, і станьте частиною самої активної open sourse  спільноти у світі - спільноти Drupal!
Чай заварено, вмощуємось зручніше, і гайда дивитися цікаві відео - уроки. :) Запевняємо: новинками радувати будемо постійно.

Сайт ресурсу: http://drupalguide.ru/

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

ССК-форматери - це частини коду, і вони дозволяють виводити поля так, як нам заманеться. Часто виникає ситуація, коли існуючих форматерів для виконання тієї...

2

Досить часто виникає необхідність реалізувати сайт із підтримкою мультимовності - можливості перекладу вмісту сайта на різні мови, де переклад на ту чи іншу мову здійснює модератор сайту. Проте...

3

В унісон із новими віяннями моди попапи здобули не на жарт серйозну популярність серед замовників, при чому в останніх сформувалось стійке відчуття, що сайт в ідеалі повинен бути в попапі. ...

4

Підключення до різних баз потрібно для експорту та імпорту даних. Розглянемо три способи виходу з такої ситуації.

5

У попередньому пості я приводив приклад використання Ctools modal API за допомогою однієї форми. У цьому ж я...

Subscribe to our blog updates