Чому вибрати Drupal для некомерційних і неурядових організацій?

09.06.2021
Why choose Drupal for Nonprofits & NGOs
Автор:

Огляд: Сьогодні ми досліджуємо питання - чи підходить Drupal CMS для сайтів некомерційних і неурядових організацій?

Світ змінився. Тануть льодовики, зникають унікальні види тварин і рослин, з'являються нові циклони та виверження вулканів ... Але змінилися і люди. Тепер ми розуміємо, що майбутнє Землі залежить від нас, а сила і вплив некомерційних організацій зросли.

Якщо ви працюєте в некомерційній організації або у вас є ідея для створення нової, то ви, ймовірно, вже зрозуміли, що без веб-сайту далеко не заїдеш.

Наша компанія, яка займається створенням сайтів вважає, що Drupal для некомерційних організацій - це кращий вибір для вашого сайту. Ми вибрали найбільш переконливі та незвичайні переваги Drupal для некомерційних і неурядових організацій (НУО), які підтвердять його силу і зручність.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде для вас корисною і вплине на ваш вибір системи управління контентом (CMS) для ваших некомерційних організацій.

Чому Drupal є найкращою платформою для некомерційних організацій?

Неприбутковим і неурядовим організаціям (НУО) потрібно платформа, яка спростить процес пожертвувань, створить безпечний сайт, поділиться місією через блоги та встановить онлайн-зв'язок між відвідувачами сайту й організаторами.

Drupal - це найкраща CMS для некомерційного веб-сайту, тому що вона дозволяє легко реалізувати будь-яку функціональність. Сьогодні Drupal CMS використовується для створення найрізноманітніших типів сайтів. Немає ніяких обмежень.

Наприклад, Drupal CMS використовується для створення сайтів для:

Переваги Drupal для НУО та некомерційних організацій

Перевага №1 - Використовуйте Drupal для сайтів некомерційних організацій, тому що він масштабований

Ви повинні розуміти, що спочатку сайт вашої некомерційної або неурядової організації буде поєднувати кілька людей і буде містити мало контенту і матиме мінімальну функціональність. Однак ми впевнені, що ви зможете згодом перетворити його в потужний сайт з кількома тисячами спонсорів і необмеженими можливостями.

Drupal відмінно підходить абсолютно для будь-якого типу організацій, включаючи некомерційні веб-сайти. Drupal добре підходить для складних і веб-сайтів з великою кількістю контенту. Він також добре працює для сайтів з високим трафіком і сайтів на яких трапляються коливання трафіку.

Drupal стане відмінним доповненням до вашої організації. Його потужності та масштабованості вистачить як для невеликого, так і для найпотужнішого сайту з великим функціоналом, тисячами одиницями контенту і великою кількістю відвідувачів. У міру зростання вашої некомерційної організації вам не потрібно буде змінювати CMS і переносити контент на більш потужну. Drupal - це найкраща CMS для некомерційного веб-сайту, оскільки вона росте разом з вашими потребами. Якщо ви використовуєте іншу CMS і хочете перенести наявний сайт без втрати SEO на Drupal, ми можемо вам допомогти.

 • Drupal схожий на необмежену територію, на якій ви можете посадити тільки одне дерево або великий ліс. Вам не потрібно турбуватися про те, чи достатньо у нього потужності або масштабованості.

Перевага №2 - Використовуйте Drupal для сайтів некомерційних організацій, тому що це найбільш безпечна CMS

Пожертвування - це майже єдине джерело доходу для некомерційних і неурядових організацій. Тому зручності внесення цих пожертвувань слід приділити максимум уваги. Drupal дозволяє налаштовувати різні варіанти безпечного пожертвування. Якщо ви ще не впевнені, чи безпечний Drupal, то у нас є відповідь. Drupal вважається однією з найбезпечніших CMS у світі. Він відповідає стандарту OWASP. Він також використовує мову Twig, який створює ще один рівень захисту від хакерських атак. Це стосується не тільки безпечних транзакцій, а й безпеки особистих сторінок і захисту приватної інформації.

Ваші донори можуть бути впевнені, що всі транзакції безпечні, і їм нема про що турбуватися. У вас буде більше 500 модулів безпеки на вибір. Немає сумнівів в тому, що розробка сайтів на Drupal підходить для некомерційних організацій найкраще.

 • Друпал схожий на замок з тисячею замків, високими стінами та великою армією. Він повністю гарантує, що ваш сайт буде захищений на всіх рівнях.

Перевага №3 - Використовуйте Drupal для сайтів некомерційних організацій, тому що він зручний для управління контентом

Контент на сайті некомерційної організації відіграє вагомішу роль, ніж ви думаєте. Саме за допомогою контенту ви передаєте свою місію, показуєте, що ви робите, підтверджуєте, що вам можна довіряти, заохочуєте на пожертвування та отримуєте більше прихильників ваших поглядів.

Додавання та редагування контенту на сайті має бути зручним і приємним, але водночас швидким, тому що ваша основна діяльність - це волонтерство, а не ведення блогу.

Якщо ви виберете Drupal для некомерційного сайту, ви отримаєте відмінний досвід публікації контенту і налаштування робочого процесу. Навіть нетехнічні люди, які раніше не займалися контентом, зможуть публікувати контент з легкістю. Drupal готовий створювати доступний контент для всіх користувачів. Причому на сайті ви зможете перекладати не тільки контент, але і саму адмін панель, що є дуже зручно, якщо у вашій команді працюють люди, що говорять різними мовами.

Перевага №4 - Використовуйте Drupal для сайтів некомерційних організацій, оскільки він дозволяє легко інтегруватися зі сторонніми API

Успіх і сила ваших НУО та некомерційних організацій повністю засновані на спільноті людей, які підтримують вашу ідею. Цьому сприяє інтеграція Drupal з іншими системами.

В цілому варто відзначити, що Drupal виділяється серед інших CMS, тому що він розроблявся як платформа, орієнтована на API. Простіше кажучи, Drupal це найкраща CMS для некомерційного веб-сайту, оскільки вона дозволяє вам обмінюватися даними та контентом з сервера на сервер.

Drupal може інтегруватися з додатками, платіжними шлюзами, інструментами автоматизації, CRM, соціальними мережами й т. д. Це дозволяє зробити сайт вашої некомерційної організації більш потужним і залучити нових спонсорів з інших ресурсів.

 • Drupal схожий на Legos, ви можете створювати та прикріплювати що завгодно. Не існує ніяких обмежень.

Перевага № 5 - Використовуйте Drupal для сайтів некомерційних організацій, тому що він має сильну підтримку спільноти

Вибираючи Drupal для вашого некомерційного сайту, ви отримуєте нову сім'ю з аналогічним набором цінностей. Спільнота Drupal присутня на всіх континентах Землі, і наші веб-розробники не здивуються, якщо Drupal буде знайдений і на інших планетах Сонячної системи.

Для вашого сайту НУО або некомерційної організації підтримка спільноти означає, що ви можете отримати відповіді та допомогу в будь-який час. Їх місія - зробити світ кращим разом з Drupal. Це означає, що ваш сайт буде постійно розвиватися і ставати ще краще внаслідок постійних оновлень відкритого вихідного коду.

Крім того, члени спільноти Drupal створили сотні або навіть тисячі посібників і рекомендацій з налаштування. Вони є у відкритому доступі.

 • Drupal схожий на Google - в ньому є відповіді на всі ваші запитання.

Перевага № 6 - Використовуйте Drupal для сайтів некомерційних організацій, тому що він має готові дистрибутиви

Дистрибутиви - це готові, «попередньо сконфігуровані» версії сайту Drupal. Це спрощує налаштування сайту і скорочує час, що витрачається на вибір і установку додаткових модулів.

Наприклад, для вашого некомерційного сайту Drupal пропонує вже готові дистрибутиви:

 1. Donor Rally - зручний інструмент для збору коштів.

 2. CityGroups - це пошуковий інструмент, який допомагає знаходити громадські організації за місцем розташування і тематикою.

 3. CiviCRM Starter Kit - це багатофункціональна CRM для некомерційних та інших організацій громадського сектору.

 4. Open Outreach - допомагає зробити сайт зручним для некомерційних організацій.

 5. Springboard - це платформа для збору коштів і маркетингу, побудована на Salesforce.

 6. Townsquare має набір інструментів для відстеження та управління годинами витраченими на волонтерство.

 7. Volunteer Rally дозволяє волонтерам управляти доступними змінами волонтерів та публікувати їх.

 8. Watershed Now - це універсальний дистрибутив для забезпечення ефективної роботи природоохоронних організацій.

 9. OpenAid - це платформа, розроблена для підтримки невеликих НУО та проєктів по швидкому створенню веб-сайтів.

Переваги Drupal для НУО та некомерційних організацій

Топ-13 сайтів неурядових та некомерційних організацій, створених на Drupal

 1. Habitat for Humanity International 

 2. Allard Prize for International Integrity

 3. Human Rights Watch  

 4. World Vision International

 5. Rotary International

 6. American Cancer Society’s Relay For Life

 7. Asia Society

 8. Cancer Connections

 9. Children of Africa Foundation

 10. End Water Poverty

 11. Greenpeace UK

 12. Los Angeles Forum for Architecture and Urban Design

 13. New Choices

приклади неурядових сайтів

Вони вже довірилися Drupal і вибрали Drupal для підтримки їх некомерційного сайту. Чого чекаєте ви? Ви можете створити такий же потужний і великий некомерційний сайт на Drupal з нашими веб розробниками!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ви B2B бренд? Тоді ви знаєте, що B2B компаніям складніше знайти клієнта і на це є декілька причин. 

2

Щодня з’являються все більше онлайн маркетплейсів.

3

Сьогодні понад 2,2 мільярда людей у ​​всьому світі страждають через порушення зору. Це величезна цифра. Тому питання про те, чи потрібно робити ваш сайт доступним...

4

Чому варто вибрати Drupal для вашого бізнесу? Якщо коротко, то тому, що Drupal CMS — це багатофункціональна «платформа для амбітного цифрового досвіду».

5

Будьте готові до нового майбутнього  веб-сайтів вищих навчальних закладів після COVID з порадами від нашої веб девелопмент компанії.

Subscribe to our blog updates