Drupal Developer Days 2014

19.02.2014
Drupal Developer Days 2014
Автор:

24-30 березня в Угорщині відбудуться Drupal Developer Days, які зберуть друпалістів з усієї Європи. Зацікавились? Тоді ця інформація буде вам дуже корисною! Drupal Developer Days - це міжнародний захід для всіх, хто використовує, розробляє та підтримує платформу Drupal. Ця подія відбувається щорічно з 2008 року та збирає по кілька сотень учасників. Аудиторія заходу досить різноманітна, сюди з задоволенням приїжджають як початківці і досвідчені, професійні Друпал-розробники, так і менеджери та потенційні партнери. І кожен знаходить щось корисне для себе! Основною темою цьогорічної події є Drupal 8. Організатори ретельно готуються та вже запланували для вас цілу низку заходів на будь-який смак. У програмі заявлено код-спринти, семінари, презентації, BoF-сесії, вечірки та багато інших приємних сюрпризів, деталі яких поки що не розголошуються. Цього року подія відбуватиметься у мальовничому куточку Угорщини - у місті сонячного світла, Сегеді.

Ми вже розпочали підготовку до участі в цьому заході. Але не тільки для того, щоб просто поспілкуватися з колегами та партнерами, але й у якості Coffee and Snacks Sponsor! Отже, не проґавте свій шанс черговий раз долучитися до Друпал світу та завітати на Drupal Developer Days 2014! Інформація про найновіші розробки у сфері Drupal, дружня атмосфера та смачні напої чекають на вас!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Дотримуючись доброї традиції, цього року ми знову анонсуємо Lviv Euro Drupal Camp 2013, який пройде 12–13 жовтня.

2

20 квітня 2013 року у приміщенні ЛНТУ відбувся І етап 38 Міжнародної Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2013, яка є складовою частиною відбіркових змагань Першості...

3

Для нашої компанії ця подія важлива і цікава не лише  з дослідницької та споглядацької точок зору, але й наповнена високим статусним змістом, адже наша делегація вперше їде  на...

4

З превеликою радістю інформуємо вас, колеги, про одну з найочікуваніших подій для учасників ком`юніті - 4 листопада 2012 року у Львові відбудеться перший Lviv Euro Drupal Camp 2012!

5

Ярмарка кар'єри - це шанс для студентів зробити кар'єрний ріст. Для роботи на Ярмарці організатори надають роботодавцям обладнане робоче місце, де можна розмістити власні виставкові стенди.

Subscribe to our blog updates