DrupalCon Asia 2016: велика Drupal-подія в індійському стилі

26.02.2016
DrupalCon Asia 2016: велика Drupal-подія в індійському стилі
Автор:

DrupalCon їде все далі і далі, збираючи друпалістів на сесії, код-спрінти, цікаві обговорення, так й просто неперевершені зустрічі у все нових і нових куточках світу. Цього разу був азійський дебют! DrupalCon поїхав у Індію, країну красивих храмів, гострих спецій, різких контрастів і яскравих барв...і, звісно, безлічі індійських друпалістів, які гостинно запросили всіх до шумного і активного міста Мумбаї.

Без сумніву, ми поїхали слідом за ДрупалКоном туди, куди нас "кликали" ось ці загадкові східні пташки на його емблемі. Представники компанії з розробки сайтів InternetDevels та її сапорт-служби Drudesk вирушили відкривати секрети Індії.

Неперевершений ІІТ Мумбаї та дух нових знань

Індійський інститут технологій Мумбаї виявився розкішною будівлею з великою навколишньою територією.

Університетський дух допомагав усім засвоювати нові знання про темізацію в Drupal 8, побудову сайтів, створення мобільних додатків, автоматизоване тестування, а також на багато інших важливих Drupal-тем. Нас особливо зацікавив виступ Andrew Kucharski про методи оцюнювання проектів.

Загалом, кожен міг знайти цікаві доповіді та обговорення у всіх 7 тематичних групах, представлених на ДрупалКоні. До речі, барви і таємниці Індії можна спостерігати навіть на емблемах цих груп. Тигр, риба, слон, лимон, калаш (кокос в горщику), мечі та щити, папуги і лотос - все це символи Індії з глибоким змістом.

Дріс в індійському стилі

Сам "батько" Друпала був, як завжди, у центрі уваги. Цього разу Дріс Байтерт виглядав, як справжній індієць у яскравому червоному тюрбані. Він також включив до своєї презентації цитату Махатма Ганді "Чесне висловлення незгоди часто є рушієм прогресу".

Індійське мистецтво продажу послуг з веб-розробки

Нас по-справжньому вразило те, як наші індійські колеги продають свої послуги. Ентузіазм, наполегливість та орієнтування на клієнта - речі, яких варто повчитися. "Скажіть нас, що вам потрібно, і ми скажемо вам, як ми можемо це зробити" - їхній основний принцип. Здавалось, вони можуть продати вам навіть...індійського слона. Якщо він вам потрібен! :)

А щоб ви краще відчули всю енергію та метушню "великого вулика", пропонуємо вам наше невеличке відео:

Дякуємо і прощамось, DrupalConAsia! Час готуватися до DrupalCon у Новому Орлеані, що пройде 9-13 травня. Там ми і сподіваємось побачити усіх вас! ;)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

19 листопада серце кожного друпаліста билося частіше. Очікування, хвилювання і безмежна радість! Так, це нарешті сталося! Drupal 8.0.0 офіційно вийшов у світ! Ви спитаєте, чи ми це якось...

2

Інформацію про ІТ-сферу треба активно поширювати, адже це перспективний напрямок розвитку на сьогодні. З цією метою, 7 листопада у Рівному компанія InternetDevels провела конференцію, присвячену...

3

Ми були разом багато років і сподіваємось, що все найкраще й досі попереду! Так, ми схожі багато в чому. Зараз, коли наближається велика дата (19 листопада - реліз Drupal 8), ми вирішили...

4

Поки Drupal-розробники відточують свою майстерність на таких конференціях, як Lviv...

5

Друпалісти, затамуйте подих і порахуйте до 8!“Велика Вісімка”, також відома як Drupal 8, буде нарешті випущена 19 листопада. Безліч Drupal-команд з усього світу почали готуватися до вечірок на...

Subscribe to our blog updates