Зірковий час інтернет-магазинів на Drupal 8: вітаємо Drupal Commerce 2.0!

20.09.2017
Зірковий час інтернет-магазинів на Drupal 8: вітаємо Drupal Commerce 2.0!
Автор:

Те, що Drupal — блискучий вибір для онлайн-комерції, завжди було беззаперечним фактом. Приклади чудових інтернет-магазинів, створених на Drupal, також це підтверджують. Однак, в часи молодого і «сором’язливого» Drupal 8 (описані в нашому інтерв’ю з відомим друпалістом Ендіпостом) функціонал онлайн-комерції ще не був повністю готовий. Тож будувати інтернет-магазини на «великій вісімці» було надто рано. Ці дні давно в минулому! 20 вересня вийшов довгоочікуваний Drupal Commerce 2.0 для Drupal 8! Хоча навіть до появи остаточного, стабільного релізу він уже був успішно залучений на більш як 1500 сайтів.

Drupal Commerce 2.x має багато прекрасного функціоналу, від якого просто очі розбігаються — наче ви розглядаєте вітрини шикарних магазинів. Нещодавні версії пре-реліз 1, пре-реліз 2 і пре-реліз 3 стали фінальними кроками до стабільного релізу. А тепер час святкувати — по всьому світу розпочинаються вечірки на честь Commerce 2.x!

Давайте поглянемо на деякі визначні риси Drupal Commerce 2x, а також відзначимо декілька найсвіжіших покращень.

«Нові надходження!», або деякі переваги Drupal Commerce 2.0

Просте встановлення: Ludwig як альтернатива Composer

Традиційно рекомендується встановлювати Drupal Commerce 2.0 за допомогою Composer, але це не завжди легко. Можливо, скоро побудується графічний інтерфейс, але на сьогодні вийшла свіжа альтернатива Composer від творців Commerce. За допомогою Ludwig можна вручну встановлювати всі необхідні бібліотеки.

Понад 30 платіжних систем і зручна інтеграція

Покращені API в Drupal Commerce 2.x суттєво скорочують час на інтеграцію платіжних систем. Крім того, понад 30 спеціальних модулів полегшують співпрацю інтернет-магазинів на Drupal 8 з платіжними системами, і ці модулі були нещодавно оновлені і «відполіровані до блиску».

А які платіжні системи подобаються вам? Вибір такий же великий, як і асортимент товарів у хорошому інтернет-магазині! PayPal, Authorize.Net, Payplug, Braintree, Square, Stripe, Ingenico, Alipay, Worldline — це лише початок списку. Можливо також додати інші методи оплати, такі як готівка при доставці, картка при доставці, чек, банківський переказ і так далі.

Для керування оплатами передбачені зручні інтерфейси. А для безпеки оплат є підтримка токенізації — заміни інформації по кредитних картах так званими «токенами», які не представляють цінності для хакерів і якими оперує провайдер оплати.

Гнучкі чек-аути

Ви можете налаштувати у вашому магазині на Drupal 8 різні процеси оплати для різних типів замовлення. Тільки ви визначаєте кількість необхідних кроків для оплати, інформацію, яку повинен надати користувач, можливість купувати без реєстрації і багато іншого. До речі, адреси для клієнтів тепер можуть запам’ятовуватись для підвищення юзабіліті.

«Розумні» податки

Тепер податки можуть бути автоматично включені в ціни товарів. Все це завдяки корисним плагінам з цілою колекцією податкових ставок різних країн і залученням сторонніх сервісів на кшталт Avalara. У визначенні податкової ставки можуть враховуватись такі фактори, як країна розташування інтернет-магазину, країна його реєстрації, країна покупця, “фізичний” чи «цифровий» тип товару та інші. Можливості з налаштування надзвичайно гнучкі.

Мульти-магазини

Керувати різними інтернет-магазинами тепер простіше простого. Можна визначити особливі налаштування для кожного з них (контактна інформація, валюта за замовчуванням і багато іншого). Також можливий продаж одних і тих самих товарів у різних інтернет-магазинах.

Товари та їхні варіації

Ви можете легко створювати і редагувати товари та їхні варіації, що відрізняються атрибутами (наприклад, колір, розмір, орнамент і так далі). Кожна варіація товару має унікальний машиночитабельний ID, що називається SKU. Є чудові можливості для швидкого редагування просто на сторінці.

І більше

Інші приємності Drupal Commerce 2.x включають вдосконалені інтерфейси для роботи з акціями і купонами, покращене керування валютами, корисні шаблони Twig і багато іншого.

Зірковий час для вашого інтернет-магазину

Що ж, це був лише коротенький огляд новинок Drupal Commerce 2.x. Повірте, ваш сучасний, потужний, легкий в керування інтернет-магазин на Drupal 8 буде здатен абсолютно на все!

Щоб створити такий магазин з нуля або додати функціонал Drupal Commerce 2.x до готового сайту на Drupal 8, зв’яжіться з нашими розробниками.

PS. Увага всім цінителям технічних деталей! Багато води спливло з серпня 2016-го (це були часи 1-ї бета-версії Drupal Commerce 2.х), але ми не можемо втриматись і пропонуємо вас ось цей блог нашої розробниці з покроковими інструкціями щодо створення інтернет-магазину на Drupal Commerce 2.0. Клікайте і беріть від блогу найкраще.

PPS. А щоб завжди дізнаватися першими про цікаві новини, будьте з нами на Telegram, Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, а також підписуйтесь на розсилку.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Можливості Drupal 8 можна порівняти з безкрайніми колосистими полями — запрошуємо вас на ще одну прогулянку ними! Окрім усього іншого, Drupal 8 дозволяє створювати кастомні форматери полів, тож...

2

Вітання усім! Таке враження, що «8» — щасливе число, а 8/2017 — щасливий місяць для всіх друпалістів. Очевидно, черпаючи додаткову енергію з серпневого сонця, Drupal-спільнота створила безліч...

3

пам спричиняє великі незручності для користувачів Інтернету та головний біль для власників сайтів. На щастя, Drupal може запропонувати вам рішення і не одне. Модулі Drupal 8 прийдуть вам на...

5

У сьогоднішньому блозі Друпал 8 також буде в центрі уваги, однак, з аспекту SEO. Ми розглянемо, які модулі та які інші функції D8 призначені для оптимізації вашого веб-ресурсу для пошукових систем...

Subscribe to our blog updates