Причини обрати Drupal для медійного сайту

17.01.2018
Drupal for media and publishing websites
Автор:

Drupal — чудова система управління контентом, яка допомагла і продовжує допомагати досягти успіху багатьом компаніям у багатьох сферах. Друпал — найкращий вибір для електронної комерції. Він також добре задовольняє потреби навчальних, медичних та туристичних сайтів. Навіть багато авторитетних урядових сайтів побудовано на Drupal.

А як щодо медіа-індустрії? Друковані газети та журнали зараз витісняються інтернет-виданнями. Як Друпал може допомогти засобам масової інформації завоювати читацьку аудиторію серед користувачів Інтернету? Дізнайтеся, прочитавши цю статтю.

Переваги Drupal для інтернет-ЗМІ

Легке редагування та публікування контенту

Основною місією ЗМІ є поширення інформації серед громадськості. Тому онлайн мас-медіа мають генерувати багато контенту у формі тексту, аудіо-, фото-, і відеоматеріалів та опублікувати його на своєму веб-сайті для користувачів. Друпал чудово підходить для сайтів з великою кількістю контенту, таких, як інформаційні портали. Drupal 8 пропонує чудові можливості для редакторів та публікаторів контенту: дружній до мобільних пристроїв інтерфейс адмінки, багато станів контенту, можливість встановлювати майбутній час як публікації, так і видалення контенту, багатомовність та багато іншого, щоб ви могли легко працювати над контентом свого медійного сайту.

Персоналізований користувацький досвід

Дайте читачам те, що вони хочуть, і завоюєте їхню лояльність. Друпал дозволяє відображати контент, який відповідає особистим вподобанням кожного відвідувача вашого сайту. Є багато вбудованих функцій та Drupal-модулів для персоналізації контенту, які відслідковують історії браузера та визначають читацькі звички користувачів, щоб показати їм більше контенту відповідно до їхніх інтересів.

Респонсивність як крок назустріч мобільним користувачам

Оскільки світ стає все більш мобільним, люди зазвичай шукають новини «на ходу». Тому, у Drupal 8 всі вбудовані теми уже адаптовані під мобільні пристрої. Безкоштовні респонсивні Drupal-теми дозволять вашому медіа-сайту красиво відображатися на будь-якому розмірі екрана та мати навігацію, зручну для мобільних користувачів, які складають величезний відсоток вашої читацької аудиторії. Вони захочуть довше залишатися на вашому веб-сайті, і ви отримаєте нижчі показники відмов та збільшення активності аудиторії.

Легка інтеграція з соціальними мережами

Соціальні мережі є дієвим інструментом реклами та розповсюдження інформації, який в наш час не варто ігнорувати. Pозміщення кнопок соціальних мереж на вашому медійному веб-сайті заохотить відвідувачів публікувати посилання на ваші статті у своїх профілях Facebook, LinkedIn або Google+ або цитувати вас у Twitter. Іконки, що ведуть з сайту до ваших власних соціальних бізнес-сторінок, допоможуть отримати більше підписників, які, зацікавившись вашими статтями зі стрічки новин, будуть переходити з соцмережі на сайт, щоб прочитати їх. Drupal-модулі для інтеграції з соцмережами допоможуть збільшити трафік сайту та розширити аудиторію.

Можливості для монетизації та аналізу продажів

Веб-сайт часто використовується як засіб отримання доходу. Це важливий аспект, оскільки створення та підтримка сайту потребує витрат, які добре було б покрити. Drupal легко інтегрується зі сторонніми сервісами, включаючи мобільні платіжні системи, щоб відвідувачі сайту могли оплатити підписку чи здійснити певну одноразову покупку. Великий інтернет-трафік можна монетизувати шляхом розміщення реклами на сайті.

Друпал дає можливість медійним організаціям не тільки заробляти гроші за допомогою медіа-сайту, але й вести статистику цих процесів. Drupal-модулі для маркетингу та аналітики можна використовувати для відстеження продажів та отримання звітів у зручній формі. Ці дані дозволяють онлайн-засобам масової інформації контролювати наявні та планувати ефективні майбутні маркетингові кампанії.

Високий рівень безпеки

Як власник медіа ви повинні піклуватися про запобігання кіберзагрозам, щоб уникнути компрометації даних. Атаки хакерів можуть призвести до блокування вам доступу до своїх даних, що призупинить роботу вашої компанії; до вимагання викупу; до перехоплення неопублікованих статтей чи зміни текстів, що веде до проблем порушення авторських прав тощо. Безпека є однією з переваг і пріоритетів Drupal. Його модулі постійно оновлюються, і нові релізи безпеки ядра постійно готуються. Друпал надає гнучкі параметри керування правами доступу через ролі та дозволи, обмеження спроб входу в систему та багато іншого.

Отже, як бачите, Drupal дуже добре задовольняє потреби медіа-організацій. Якщо хочете розробити або покращити свій медійний Drupal-сайт, зв'яжіться з нашими Drupal-експертами.

2 votes, Рейтинг: 3

Також по темі

1

Немає місця для суперництва, навіть для такого давнього, як між ...

2

Навіть в часи, коли в якості грошей застосовувались мушлі чи камені, найуспішнішими продавцями були ті, що покладалися на... маркетинг і аналітику! Сьогодні, в часи інтернет-магазинів і...

4

Друпал — це грандіозна платформа, яка має величезну спільноту та величезну кількість сайтів, побудованих завдяки їй. Що ж допомагає Drupal витримати конкуренцію? Ми пояснювали...

5

Цілком виправдано, що багато найбільших компаній використовують Drupal для керування своїми сайтами, оскільки платформа успішно процвітає на ринку та є на крок попереду своїх опонентів з точки...

Subscribe to our blog updates