Drupal + AngularJS: популярний дует в розробці веб-додатків

28.10.2016
Drupal + AngularJS: популярний дует в розробці веб-додатків
Автор:

Сподіваємось, вам сподобалась колекція медичних Drupal-сайтів
А сьогодні в центрі уваги тема Drupal + AngularJS.

Звісно, наш улюблений Drupal вміє творити дива. Але іноді ефект ще більш більш чудовий від поєднання одного фреймворка з іншим. Адже буває, що дуети звучить навіть більш переконливо, ніж соло-виконавці.

Отож, зустрічайте дует Drupal та AngularJS! «Музика», яку вони створюють разом, — це гармонія фронт-енду і бек-енду у побудові багатофункціональних інтерактивних веб-додатків. Одного з учасників дуету ви вже, швидше за все, знаєте, якщо раніше нас читали. А іншому ми досі не приділяли уваги в статтях, тож виправляємо ситуацію просто зараз!

Drupal

Ми вже представляли вам Drupal багато разів, але нам це ніколи не набридає. Drupal — одна з найпопулярніших CMS (систем керування контентом), яка ідеально підходить для середніх та великих сайтів та додатків. Або, якщо точніше, то з випуском 8-ї версії, він заслужено зветься CMF (платформа керування контентом).

Drupal — достатьно потужний та ефективний, щоб впоратися навіть з дуже великою кількістю даних, і достатньо гнучкий для створення будь-якого функціоналу. Масштабованість, захищеність та SEO-орієнтованість — серед інших його переваг. Він є опен-сорсним продуктом і постійно підтримується спільнотою розробників, які створюють нові модулі, доводять до ідеалу старі і виправляють всі можливі слабинки.

AngularJS

Коли йдеться по створення веб-додатків, Drupal особливо ефективний в комбінації з AngularJS — відносно новим, але вже дуже популярним фронтенд-фреймворком на базі JavaScript і HTML 5. Він сучасний, легкий, масштабований, і здатний значно полегшити життя розробнику і виправдати всі його очікування щодо побудового швидкого супер-динамічного додатку.

Drupal може працювати як джерело бекенд-даних, а AngularJS може взяти на себе презентування даних. Angular значно зменшить кількість коду, який необхідно написати, та кількість зусиль, яких необхідно докласти для створення додатку. Він відомий як MVC-фреймворк. Модель MVC (Model-View-Controller) ізолює логіку додатку від користувацького інтерфейсу. AngularJS дуже ефективно здійснює двостороннє динамічне зв’язування даних.

Для зручності, Angular використовує декларативне програмування, тож дуже легко побачити, що відбувається на сторінці.

Коли AngularJS особливо ефективний у поєднанні з Drupal’ом? В різноманітних динамічних віджетах та інтерактивних елементах, де потрібне оновлення даних чи обрахунки в реальному часі без перезавантаження сторінки. Це може включати в себе кошики покупця в інтернет-магазинах, прогнози погоди, різноманітні списки і багато іншого.

AngularJS — це також опен-сорсний продукт з власною спільнотою розробників, які постійно його вдосконалюють. AngularJS підтримується пошуковим гігантом Google.

Якщо ви зацікавились, ось іще декілька ресурсів по AngularJS:

Офіційний сайт: http://angularjs.org/

Посібник розробника: https://docs.angularjs.org/guide

Офіційний канал youtube: https://www.youtube.com/user/angularjs

Модуль Angular для Drupal: https://www.drupal.org/project/angularjs

Практичний сайт «Drupal в поєднанні з AngularJS» http://ng-drupal.org/

Маєте питання, коментарі чи бажання замовити розробку чудового додатку? Зв’яжіться з InternetDevels просто зараз. Ваші побажання і наш досвід поєднаються у ще один чудовий дует, як AngularJS та Drupal!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Бути потужним, безпечним та функціональним — це “те, що лікар прописав” для будь-якого хорошого сайту! Тому Drupal — це “здорова” ідея і для медичних сайтів у тому числі. Сьогодні ми підібрали...

2

Сьогодні ми знову пропонуємо вам блог одного з наших Drupal-розробників, а це означає багато важливих деталей та практичних порад — цього разу щодо кешування в Drupal 7....

3

Згідно з найкращими традиціями респонсивного дизайну, сайт ідеально підлаштовується під екран будь-якого...

4

Зображення лазурних морських берегів, екзотичних островів і таємничих гір в інтернеті… Наче справжній магніт, вони приковують до себе погляди. Туристичні сайти бувають просто неймовірними! Тож ми...

5

Більшість з нас звикли максимально оптимізувати будь-який робочий процес, в чому нам допомагає велика кількість наявних технологій. Деяким з них (Drupal Composer шаблону і Phing) присвячений...

Subscribe to our blog updates