Модуль SEO Checklist у Drupal 8: ваш надійник порадник з оптимізації сайту

07.02.2017
Модуль SEO Checklist у Drupal 8: ваш надійник порадник з оптимізації сайту
Автор:

Задача: покращити SEO на Drupal-сайті. Звучить доволі масштабно! А масштабні задачі легше виконуються, коли вони поділені на чіткі маленькі кроки. Чудові новини: у вас є мудрий порадник — модуль SEO Checklist, готовий надати вам перелік цих кроків і рекомендації щодо їх виконання. Модуль був портований у Drupal 8 з певними вдосконаленнями. Тож ми раді включити його огляд до нашої колекції — поряд з описами модулів Views, Inline Entity Form, Fast 404, Workbench Moderation, BigPipe та Rules у Drupal 8.

Відкрийте можливості Drupal з модулем SEO Checklist

Цей модуль — справжній скарб для багатьох маркетологів, адміністраторів сайтів та програмістів, які хотіли б використовувати величезний SEO-потенціал Drupal’а, але потребують допомоги у цьому. А потенціал справді неймовірний — ми колись робили огляди потужних SEO-модулів Drupal 7 у частині 1 і 2. Більшість цих модулів досягли стабільності також у Drupal 8.

Які модулі варто встановити та які кроки здійснити, аби використовувати найкращі SEO-практики з Drupal’ом — саме такі рекомендації надає вам модуль SEO Checklist. Він робить це у один з найзручніших способів, який подобається більшості людей, — у вигляді “контрольного” списку. В ньому також є безліч підказок, які пришвидшать вашу роботу.

Вам необов’язково виконувати абсолютно всі ці кроки — ваш мудрий порадник лише дає вам гарні ідеї. Для роботи з ним варто мати базове розуміння SEO. Ну і, звісно, цей модуль все-таки не замінить досвідченого SEO-експерта, здатного розробити стратегію, здійснити аналіз ключових слів чи зайнятися грамотним лінк-білдингом.

“Батько” модуля, Бен Фінклеа, директор агенції Volacci, що спеціалізується на Drupal SEO, створив його з урахуванням усіх “секретів” пошукової оптимізації сайтів. Крім того, він написав книгу Drupal 8 SEO, в якій покроково пояснює, як найкращим чином користуватися модулем SEO Checklist.

Більше деталей: як саме працює модуль SEO Checklist

Після того, як ви завантажите і увімкнете модуль SEO Checklist, на лівій боковій панелі ви побачите задачі, згруповані за категоріями. Вони стосуються різних аспектів SEO (чисті URL-и, метатеги, пошукові системи, аналітика, безпека, ефективність і т.д.). Кожна категорія має власний список рекомендованих кроків.

Щоб полегшити виконання задачок, список містить також посилання для того, щоб завантажувати і вмикати модулі, а також робити потрібні налаштування в адміністративному інтерфейсі.

Коли задачка виконується, вона позначається галочкою. Після того, як ви натиснете кнопку “зберегти”, індикатор виконання задач вгорі сторінки оновлює свої дані і показує вам у відсотках, скільки ви уже зробили. Він також демонструє, які з задач виконані, коли і яким користувачем, а які ще лишається зробити.

Завдяки позначенню дати і часу для кожної дії, ви можете отримувати зручні звіти про свою роботи з пошукової оптимізації.

Ваш надійний SEO-асистент завжди в курсі останніх трендів та інформує вас, щойно з’являється можливість порекомендувати щось нове.

Портування модуля SEO Checklist module у Drupal 8 та його вдосконалення

Створений в далекому 2007 році для Drupal 6, цей корисний SEO-модуль зараз підтримується для Drupal 7 і Drupal 8. Особлива подяка за портування його в Drupal 8 висловлюється Тревісу Кардену, автору спорідненого модуля Checklist API, який також допомагав Бену Фінклеа з цим проектом від самого початку.

У Drupal 8 модуль став ще зручнішим у використанні. Основна зміна у “великій вісімці” — це те, що тепер він містить CLI-команди, необхідні для виконання багатьох SEO-задач і готові до запуску через Composer, Drush чи Drupal-консоль.

Команди можна побачити у списку поряд із кожною задачею і просто скопіювати їх у командний рядок. “Оскільки ендпоінти Drupal Composer’а уже вийшли з рівня “бета”, спільнота розробників все ширше використовує CLI-інструменти”, говорить Бен Фінклеа.

Час підніматися в топ пошукових результатів. З Drupal’ом це однозначно можливо!

Ви можете завантажити модуль SEO Checklist, замовити розробку абсолютно будь-якого кастомного функціоналу або ж отримати новий сайт на Drupal 8, створений нашими Drupal-гуру. Тож пропонуємо вам чудовий пункт для вашого списку — зв’яжіться з InternetDevels просто зараз! ;)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Якщо ви є власником веб-ресурсу, котрий представляє вашу фірму, які переваги надасть вам Drupal 8? Що допоможе здобути? Як вплине на клієнтів та прибутки? Ми відповімо на ці питання прямо зараз....

2

Drupal 8 настільки приваблює своїми інноваціями, що так і хочеться... спакувати речі і переїхати! ;) Міграція на...

3

Приємно бачити, як Drupal 8 виконує свою обіцянку бути зручнішим у всьому! Ми вже обговорювали, як він поважає...

4

Називаючи Drupal “фреймворком для керування контентом”, варто згадати один модуль, який чудово передає саму суть цього процесу — Views, однозначно. Тож ми раді включити його до нашої колекції...

5

Правила всюди: в школі, на роботі, вони супроводжують нас протягом усього життя... Та що, якщо ми скажемо вам, що є певні Rules і в Drupal 8? Проте, це зовсім не те, про що ви подумали :)

Subscribe to our blog updates