Реліз Drupal 8: чудові вечірки уже готуються!

06.11.2015
Реліз Drupal 8: чудові вечірки уже готуються!
Автор:

Друпалісти, затамуйте подих і порахуйте до 8! Цей момент наближається! “Велика Вісімка”, також відома як Drupal 8, буде нарешті випущена 19 листопада. Так, офіційно! Так, уже точно! :)

Цифра 8 нагадує перевернутий символ безкінечності. Що ж, друпалісти всього світу чекали на вихід Друпал 8 цілу вічність ;) Але справжні друпалісти знають, що цей революційний реліз заслуговує на те, щоб його чекати! Тож нехай цей знак безкінечності означає безмежну радість...та безлімітне пиво для відзначення цієї новини.

Вечірки на честь Drupal 8 по всьому світу "loading"

Loading, please wait...Все уже дуже скоро! Після анонсу на drupal.org  і додавати їх до списку. Для вашої зручності всі вечірки також позначені на карті на Drupical.com. Але ми-то знаємо дійсно найкращі місця - і розкажемо вам далі у блозі :)

До речі, 19 листопада можна святкувати не лише реліз Drupal 8. Це також день народження Дріса Байтерта, "батька" Drupal-а. Ура-ура!

“Повість про 3 міста” від InternetDevels: вечірки в Луцьку, Львові і Рівному!

Дві вищезгадані прекрасні події варті...потрійного святкування, потрійних веселощів, потрійної друпалізації! InternetDevels організовує не одну, а одразу 3 вечірки 19 листопада. Це будуть 3 українські міста, де є наші офіси: Луцьк, Львів та Рівне (переходьте за посиланнями та додавайтеся до подій у Facebook).

Ми знаємо найкращу формулу друпалізації ;)

Як організатори Euro DrupalCamp, Drupal Tour та інших івентів, ми знаємо всі секрети успішних Drupal-тусівок. Наша формула друпалізації включає чудові доповіді від крутих друпалістів, безліч Drupal-жартів та спілкування з новими і старими друзями, смаколики і, звісно, радісні обличчя повсюди...

...а також деякі особливі інгредієнти ;)

Формула була б неповною без спеціальних... сюрпризів. Піднімемо завісу трішки і розкажемо вам про деякі з них.

Буде казковий Drupal-торт, а також оригінальні сувеніри-друплікони, створені за допомогою технології 3d. Так, ми опановуємо нові технології спеціально для вас! Щасливих власників цих іграшок визначить розіграш. Не звертайте уваги на їх строгі обличчя - вони найдобріші істоти в світі.

Враження від Drupal по всьому світу...в одній папці!

Ми створили спеціальну папку з доступом для всіх, куди ви можете додавати свої фото і розповіді про вечірки на честь Drupal 8. Кожен член спільноти може вільно використовувати ці матеріали для створення і розповсюдження класного контенту.

Що ж, це поки що здається неймовірним, але все це стане реальністю дуже скоро. Drupal 8 наближається! А ви святкуєте з нами? ;)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Дорогенькі друпалісти, ми це зробили! :) Lviv Euro DrupalCamp 2015 перевершив усі очікування і перетнув межу в 200 учасників. Час насолоджуватися звітом і шукати свої симпатичні личка на...

2

Лише уявіть, скільки “Drupal гуру” збереться на Lviv Euro Drupal Camp 2015! Не має значення, чи ви фронт енд чи бек енд девелопер, веб дизайнер, QA інженер чи менеджер - кожен знайде цікаві для...

3

Привіт друпалістам! :) Антоніо Гауді, Монсеррат Кабальє, Лео Мессі...Всі ці чудові люди ніколи не бували на ДрупалКоні :) Чому ж ми їх згадуємо тут? Бо вони втілюють неповторний дух одного...

4

Привіт, друпалісти! Насолоджуємося літом? Осінь буде не гіршою, це ми вам обіцяємо. Ми перевірили всі прогнози, вивчили розташування зірок, написали скріпти для визначення дати і місця, з якими...

5

Ці понеділки… Початок робочого тижня часто видається тяжким. Але є один безвідмовний спосіб, як зробити понеділки не такими складними. Це — SymfonyCafe!

Subscribe to our blog updates