Модуль Webform у Drupal 8 набирає обертів

31.03.2017
Модуль Webform у Drupal 8 набирає обертів
Автор:

Drupal 8 стає все більш популярним з часу виходу його нової версії. Раніше ми
згадували про модулі, які можуть оптимізувати ваш сайт (Field image tooltips, Group)
і, навіть, задовільнити найвибагливішого клієнта створенням індивідуального,
адаптованого під вимоги замовника модуля. До речі, ми також можемо вам в цьому
допомогти. А сьогоднішня тема буде фокусувати увагу на дійсно корисних
особливостях абсолютно нового підходу до створення призначених для користувача форм.

Джейкоб Роковіц, розробник Друпал/програмного забезпечення, працював в сфері Drupal протягом останніх 8 років. Він створив і просував сайт Memorial Sloan Кеттерінг Cancer Center (MSKCC). Спочатку MSKCC був побудований на основі Drupal 6. Пізніше він перейшов в Drupal 8. Модуль, який він створив, означає поєднання оригінального підходу, орієнтованого на розробника, та кінцевого користувача і досвіду інтерфейсу користувача. Таке поєднання Drupal 8 плюс Webform є єдиним в своєму роді. Джейкоб займає активну позицію на тому, що його головним завданням для модуля Webform є побудова надійного Open Source конструктора форм, який переконує більшу кількість користувачів переходити на Друпал. Здається, що модуль Webform може стати вирішальним аргументом для різних організацій, що розглядають можливість такого переходу.

Основні приклади використання модуля Webform

Webform представляє собою зручний модуль для побудови опитувань і форм в Drupal. Він використовує ефективний підхід до вирішення проблеми створення продуманих, багатих на зміст форм, які обслуговуються і орієнтовані на клієнта для Drupal сайту. Петиції або персоналізовані контактні форми можуть бути чудовими прикладами, які мають індивідуальні форми для кінцевих користувачів для їх заповнення. Webform також має обширний API для розширення своїх можливостей і надає деякі важливі статистичні висновки. Основні функції цього модуля є наступними:

  • Cтворити нову форму або дублювати існуючий шаблон;
  • Розміщувати форму у блоці або на самій сторінці;
  • Збирати відправлення;
  • Відправляти сповіщення і підтвердження
  • Переглядати результати відправлення онлайн
  • Завантажувати заявки у вигляді CSV

Це виправлена версія, що спочатку була модулем YAML. Шлях переходу від застарілих версій все ще в стадії активного розвитку. На даний час, 497,085 сайтів використовують Webform і ця тенденція змінюється з блискавичною швидкістю.

Переваги Webform

Webform у Drupal 8 надає переваги для:

1) Розробників і конструкторів сайтів. За допомогою Webform розробники мають можливість створювати форми і опитування на Друпал-сайтах і використовувати найбільш прийнятні інструменти. Джейкоб Роковіц з'ясовує, що немає ніяких інших конструкторів форм, які спрощують робочий процес компетентних розробників і допомагають створювати та редагувати форми в короткий термін.

2) Власників сайтів та підприємств, які будуть бачити універсальні, високоякісні, багаті на зміст та з кращим зовнішнім виглядом, повністю інтегровані на їх сайтах форми, які створюються набагато швидше і навіть дешевше. Безперечно, це привертатиме значну увагу і залучатиме більше клієнтів та бізнес-партнерів до співпраці.

3) Drupal спільноти, яка гордиться тим, що має цей вільний і відкритий спосіб створення великих, хорошої якості форм в Drupal 8. Модуль Webform є потужним інструментом. Він може бути використаний для заохочення нових розробників і компаній, щоб зупинити свій вибір на Drupal. Само собою зрозуміло, що Webform спрощує робочий процес в світі Drupal і допомагає людям виконувати наявні завдання ідеально. Ми очікуємо, що оновлений модуль стане виграшним аргументом для організацій, які мають намір перейти на Drupal 8.

Короткий екскурс в історію

Джейкоб Роковіц був головним розробником з наступними обов'язками: просування, розробка та створення МSK (Memorial Sloan Kettering’s) Drupal 8 веб-сайту. МSK запустив веб-сайт із 30,0000+ сторінками за допомогою нової версії Drupal 8. Метою досвідчених розробників було перейти на модуль Webform. Крім того, така заміна повинна була бути простою і винахідливою в той же час. В результаті, Джейкоб Роковіц побудував YAML форму. Його команда обрала незвичайний спосіб впорядкування рендер масивів в YAML, який було легко редагувати. Це плюс коротке навчання дало розробникам MSK’s веб-сайту можливість ефективно створювати і редагувати безліч форм.

З 2016 року, основний розробник сформував і розвивав цей модуль знову і знову. Джейк намагався домогтися паритету функції з попереднім модулем D7 Webform і кілька інших онлайн-конструкторів форм (наприклад, Wufoo і Gravity Forms). Як професіонал, він бачив цю концепцію як великий виклик, але й і найбільш прийнятним способом, щоб також зробити свій внесок в Drupal.

Зміни модуля Webform в Drupal 8

Webform містить абсолютно нову кодову базу. Його підхід до побудови форм відрізняється від Webform для D7. Є багато нових особливостей:

  • Можливість створювати підхід API-first, різні письмові тести, об'єктно-орієнтовані дизайн-зразки і безперервна реструктуризація.
  • Модуль Webform розширює основні API’s (Plugins, Config Entities, Plugins, etc…) що є дуже стабільними.
  • Удосконалення автоматизованого тестування Drupal.org, які були зроблені Drupal Association, допомогли реалізувати повністю випробуваний робочий процес.

На даний час жодний сайт не обходиться без використання форм, будь то контактна форма чи форма зворотнього зв’язку. Тепер вони більш функціональні та повністю інтегровані на вашому сайті. Тому не втрачайте ні хвилини і скористайтесь можливістю встановити та налаштувати оновлений модуль за допомогою наших спеціалістів.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Мабуть, перше місце серед сервісів веб-аналітики по праву належить Google Analytics, якому зараз надає перевагу більшість інтернет-користувачів. Цей багатофункціональний інструмент дозволяє...

2

Наша традиція дарувати вам короткі огляди модулів місяця продовжується сьогоднішньою статею. Раніше ми пропонували вам...

3

Які модулі варто встановити та які кроки здійснити, аби використовувати найкращі SEO-практики з Drupal’ом — саме такі рекомендації надає вам модуль SEO Checklist. Він робить це у один з...

4

Якщо ви є власником веб-ресурсу, котрий представляє вашу фірму, які переваги надасть вам Drupal 8? Що допоможе здобути? Як вплине на клієнтів та прибутки? Ми відповімо на ці питання прямо зараз....

5

Drupal 8 настільки приваблює своїми інноваціями, що так і хочеться... спакувати речі і переїхати! ;) Міграція на...

Subscribe to our blog updates