Покращення в Drupal 8 (частина 2)

01.03.2016
Покращення в Drupal 8 (частина 2)
Автор:

Говорити про нові можливості Drupal 8 — справжня насолода для нас. Тож ми повертаємось до цього знову. У блозі Покращення в Drupal 8, частина 1 ми обговорили такі інновації, як редактор WYSIWYG "з коробки", чудові можливості для швидкого редагування контенту прямо на сторінці, покращений попередній перегляд і респонсивні інтерфейси, що ідеально виглядають на мобільних пристроях.

Як ми і обіцяли, ось частина 2-а нашого огляду. Адже в Drupal 8 є більше покращень, які обов’язково варто згадати.

Чудові мультимовні можливості

З Drupal 8 набагато легше створити мультимовний сайт без необхідності встановлення додаткових модулів, як це було в Drupal 7. Модулі, що відповідають за підтримку мов і перекладів, тепер вбудовані в ядро Drupal 8.

Drupal 8 пропонує вам вибір із близько 100 мов. Все, від інтерфейсу до контенту на вашому сайті, можна з легкістю перекласти всіма необхідними мовами. А завдяки кращому розпізнаванню мов, підтримці транслітерації і двонаправленого письма (RTL), мультимовність виходить на новий рівень.

Зручна взаємодія з зовнішніми сервісами

“В майбутньому системи керування контентом повинні будуть виводити дані на безліч пристроїв та інтегруватися з безліччю систем та сервісів”. Так сказав Дріс Байтаерт, засновник Drupal. І все це втілено в Drupal 8.

В ядрі Drupal 8 є 4 спеціальні модулі для веб-сервісів, створені спеціально для ідеальної взаємодії з зовнішніми додатками, які можуть знадобитися вашому проекту. Постинг в соціальні мережі, проведення email-кампаній з сайту та багато іншого тепер стає дуже простим і не вимагає встановлення додаткових модулів.

Покращена темізація з Twig

В Drupal 8 на заміну PHP Template прийшов шаблонізатор Twig, що дуже підходить для користувачів без технічних знань. Twig втілює в собі новий підхід до темізації.

Тепер користувачі без знання PHP можуть легко працювати з темами. Синтаксис Twig дуже простий для розуміння. Drupal 8 також пропонує більше гнучкості в налаштуванні теми. Крім того, ваші теми будуть більш захищеними.

Переваги HTML5

В Drupal 8 було включено багато елементів HTML5 — найсвіжішої версії мови розмітки сторінок. Вона пропонує безліч нових можливостей.

Розробники, користувачі та навіть пошукові системи оцінять бездоганну простоту і чистоту коду. В HTML5 спрощений синтаксис, а також набагато чистіший код, який легше читати пошуковим системам, що призводить до покращення пошукових результатів.

Також HTML5 дозволить зробити сайт більш інтерактивним завдяки підтримці геолокації, відео та аудио, а також можливостям завантажувати певні елементи сайту без зв’язку з інтернетом — за допомогою офлайн-кешування.

Висока сумісність з основними браузерами і чудові можливості для створення респонсивних тем, що чудово виглядають мобільних пристроях — також беззаперечені переваги HTML5.

Модуль Views тепер в ядрі!

Один з найпопулярніших Drupal-модулів тепер нарешті інтегрований в Drupal 8. Його більше не треба встановлювати. Модуль Views дозволяє користувачам налаштовувати сторінки, створювати списки, таблиці, карти, меню, блоки і багато іншого.

Скільки новинок! Відчуваєте цей “свіжий бриз”, який приніс із собою Drupal 8?

Якщо ви хочете сучасний сайт на Drupal 8, компанія з розробки сайтів Internetdevels може втілити вашу мрію в життя. Просто розкажіть нам про ваші ідеї.

Якщо ж ви — розробник, і вам недостатньо цього огляду, запрошуємо почитати блоги наших розробників про конфігурацію в Drupal 8, поради з розробки на Drupal 8, Twig у Drupal 8 і, найсвіжіша публікація — про темізацію в Drupal 8.

Читайте також: Покращення в Drupal 8, частина 1

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Drupal 8 набирає популярності ще з моменту виходу першої бета-версії і він приніс з собою чимало змін. Зокрема це стосується і темізації....

2

Багато вже було сказано про реліз Drupal 8, тому сам час більше розповісти про нові покращення у його функціоналі. Що ж...

3

У Drupal 8 дуже багато новинок, вивчення яких стає все більш актуальним після релізу. Запрошуємо дізнатися більше про шаблонізатор Twig у новому блозі нашого розробника, автора популярних блогів...

4

У Drupal 8 зміни не оминули систему для зберігання даних конфігурації. Нова система полегшує імпорт та експорт конфігурації. Детальніше про це - у новому блозі від нашого розробника. Ми також...

5

Ще зовсім недовго лишилося чекати до виходу Drupal 8, але вже зараз є можливість використовувати його бета версію. Отож, давайте разом вивчати Drupal 8.

Subscribe to our blog updates