Покращення в Drupal 8 (Частина 1)

18.12.2015
Drupal 8 improvements (Part 1)
Автор:

Багато вже було сказано про реліз Drupal 8, тому сам час більше розповісти про нові покращення у його функціоналі. Що ж, вперед!

Нещодавно у Drupal 8 з’явилися значні покращення, і ми можемо проголосити це тріумфом над Drupal 6 і 7. Тепер, після виходу Drupal 8, створення і редагування контенту стало просто дитячою забавою навіть для тих, хто не є експертом у написанні коду, оскільки опції редагування контенту “на місці”, покращений попередній перегляд та можливіть перетягувати завантажені зображення значно полегшують життя.

WYSIWYG (Отримуємо те, що бачимо)

Новий Drupal 8 містить редактор WYSIWYG. WYSIWYG - це користувацький інтерфейс, який дозволяє бачити користувачам стан роботи на момент створення документу. Загалом WYSIWYG допоможе вам керувати контентом і маніпулювати розміщенням елементів в документі. У старіших версіях Drupal, розробнику було потрібно доповнити систему модулем редактора WYSIWYG, щоб контент-менеджер міг пізніше додати зображення, змінити стиль шрифтів, створити маркований список і т. д. Якщо редактор відразу підтримується Drupal, розробникам не буде потрібно ламати голову над оновленням модуля WYSIWYG.

Швидке редагування

У цій версії Drupal існує особливість, яка дасть вам можливість редагувати контент відразу (“на місці”). Drupal 8 вже не потрібна функція редагування, а також нова сторінка для внесення змін у контент.

Додавання та відображення вбудованих зображень

Додати вбудовані зображення у Drupal 7 – це завжди легко сказати, але важко зробити. Ось чому Drupal 8 спішить на допомогу! Панель інструментів у WYSIWYG містить кнопку, яка дає наступні опції:

  • завантаження фото/зображень;
  • вибір розташування зображень;
  • додавання заголовків;
  • “перетягування” зображень у потрібне поле всередині діалогового вікна.

Усі ці опції можуть бути втілені всередині редактора. Заберіть важку ношу з плечей розробника і використовуйте Drupal 8!

Покращений попередній перегляд з опціями режиму перегляду

Попередній перегляд у Drupal 7 виглядає так само як і простий редактор, тоді як ті самі опції у Drupal 8 виглядають подібно до того, як ваш контент буде відображатися на сайті. Також ви матимете опції перегляду по замовчунню і тізер прев’ю. Drupal 8 стовідсотково перевершує Drupal 7, чи не так?

Респонсивний інтерфейс

Зробити робочий процес легким та ефективним для роботи з контентом для Drupal 8 одне з найпростіших завдань! Респонсивний інтерфейс тепер доступний у двох режимах: редакторі і режимі перегляду, і це означає, що панель інструментів і теми відповідають розмірам браузера. Мобільний інтерфейс у Drupal 8 містить розлоге і просте меню, а також хорошу навігаційну систему для мобільних пристроїв. Налаштування зображень у Drupal 7 - це серйозний виклик, але не для Drupal 8. Полегшіть та пришвидшіть процес розробки, використовуючи нову систему управління контентом - Drupal 8.

Висновок

Врешті решт, усі ці функції були розроблені і покращені для легкої роботи з контентом у Drupal. Для того, щоб зробити наповнення сайту гарнішим ніж раніше, використовуйте редактор WYSIWYG, покращені можливості попереднього перегляду, “перетягування” завантажених зображень та інші опції, що заощаджуватимуть ваш час. Досвідчені розробники не навантажують себе постійним оновленням модулів. Вони просто використовують Drupal 8, справжню революцію у Drupal розробці!

Читайте також: Покращення в Drupal 8, частина 2

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

У Drupal 8 дуже багато новинок, вивчення яких стає все більш актуальним після релізу. Запрошуємо дізнатися більше про шаблонізатор Twig у новому блозі нашого розробника, автора популярних блогів...

2

У Drupal 8 зміни не оминули систему для зберігання даних конфігурації. Нова система полегшує імпорт та експорт конфігурації. Детальніше про це - у новому блозі від нашого розробника. Ми також...

3

Ще зовсім недовго лишилося чекати до виходу Drupal 8, але вже зараз є можливість використовувати його бета версію. Отож, давайте разом вивчати Drupal 8.

4

Він популярний, безкоштовний, гнучкий, потужний. Він — це Drupal! В цієї системи управління контентом (CMS) було вже 7 офіційних основних релізів, і 8-й відбудеться дуже скоро. Всіх цікавлять нові...

5

Бета-версія Drupal 8 вже побачила світ. Зараз команда InternetDevels розробляє перший проект на «вісімці». Працюючи з Drupal 8, ми дізналися багато цікавого і підготували огляд його інновацій.

Subscribe to our blog updates