Переваги Drupal 8 для вашого бізнесу

24.01.2017
Переваги Drupal 8 для вашого бізнесу
Автор:

Як досвідчена компанія з розробки сайтів на Drupal, ми можемо оцінити всі його особливості, ґрунтуючись на нашому досвіді. Дана CMS успішно адаптується до потреб сучасного світу з кожним релізом. Нас потішила найновіша восьма версія, і ми хочемо поділитися цією радістю з вами. Ми публікували підбірку найкращих статей про Drupal 8, який нещодавно відсвяткував свій День народження. Хоча й молодий, D8 має багато нового та корисного. Сьогодні ми зосередимо увагу на доцільності переходу на цю версію для покращення бізнесу. Якщо ви є власником веб-ресурсу, котрий представляє вашу фірму, які переваги надасть вам «вісімка»? Що допоможе здобути? Як вплине на клієнтів та прибутки? Ми відповімо на ці питання прямо зараз.

Взяти курс на мобільні пристрої!

Якщо ви хочете не втратити наявних клієнтів і навіть збільшити їх кількість, тоді ви обов’язково повинні орієнтувати свій бізнес на смартфони, планшети та інші мобільні пристрої, з яких люди зараз в основному заходять в інтернет. Для того, щоб відповідати будь-якому розміру екрану, вашому сайту потрібен респонсивний веб-дизайн. Drupal 8 може працювати на всіх мобільних платформах та має респонсивні теми, які можна легко підлаштувати під потреби замовника. Отже, якщо ви дбаєте про забезпечення багатого мобільного досвіду для своїх користувачів, ви повинні вибрати цю CMS.

Прискоритись!

Ви можете отримати вигоду від збільшеної швидкості завантаження сайту, яка покращить рейтинг вашого сайту на сторінці відображення результатів пошуку, адже береться до уваги пошуковою системою Google як один із критеріїв ранжування. У восьмій версії, після того, як сторінка була переглянута користувачами, її контент не потрібно більше перезавантажувати. Кешування повністю автоматичне після встановлення необхідних налаштувань один раз. Вся інформація, яку було попередньо переглянуто, негайно відвантажується з кешу.

Ще одна причина, чому D8 працює швидше, ніж D7 — він посилає менші біти інформації та частини коду JavaScript на кожну сторінку, і тільки ті, які необхідні в даний момент. Для вас це означає, що наша команда розробників читатиме і розширятиме код в цій CMS з меншими затратами часу.

Покращити безпеку!

Symfony PHP та Twig, включені до D8, забезпечують більш високий рівень безпеки. Таким чином, стало під силу відслідковувати та видаляти код, який здатен маніпулювати паролями або спотворювати вигляд сайту. Це особливо актуально для сайтів з можливістю коментування юзерами. Ви також захистите базу даних вашої компанії, запобігаючи атакам хакерів, націлених на викрадення чи розголошення конфіденційної інформації. До того ж, D8 залишається бути програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом, тому загрози виявляються і вирішуються тут швидше, ніж на платних платформах.

Насолоджуватися продуктивністю роботи D8 та його масштабованістю!

Drupal 8 складний, інтерактивний та адаптивний. Ці якості, як правило, негативно впливають на продуктивність. Проте, завдяки смарт кешуванню, він може обробляти значні обсяги трафіку. Це дає йому переваги серед інших.

8-ма версія Друпалу має найкращу автоматизовану систему тестування. Це сприяє її продуктивності та безпеці. Спільнота друпалістів створила тести для кожної помилки, кожного багу, який був раніше виправлений. Виправлення виконуються тільки, якщо автоматичний тест запущено. Ви можете бути впевнені, що помилка не повернеться.

На даний час Друпал 8 використовується значною кількістю великих і малих організацій по всьому світу. Він може приєднатися і до вашої компанії теж, на будь-якій стадії адаптації до нових тенденцій. Він буде масштабуватися відповідно до ваших постійно зростаючих амбіцій, допомогаючи досягти поставлені бізнес-цілі.

Легко інтегруватися!

Друпал — чудова платформа для управління контентом (CMS), а також і управління цифровим користувацьким досвідом. Drupal 8 можна легко інтегрувати з поточними і майбутніми цифровими технологіями для маркетингу і не тільки, особливо важливими в наші дні. Це дає вам гнучкість та свободу вибору технологій, які впроваджувати, наприклад, автоматизація маркетингу або e-mail маркетинг для зв'язку з клієнтами. D8 має модулі для інтеграції з соціальними мережами, адже є потужним інструментом і для управління взаємовідносинами зі споживачами (CRM).

Спілкуватися зрозумілою мовою!

Вбудовані користувацькі інтерфейси спроектовані таким чином, щоб легко адаптуватися під будь-яку зрозумілу вам мову. Отож, можете швидко та без зусиль робити переклади на рідну мову для свого сайту. Також, Drupal 8 може підтримувати бізнес-процеси з перекладу та локалізації, наприклад, інтеграція із зовнішніми постачальниками послуг з перекладу.

Виділитися з-поміж конкурентів!

Ядро Друпалу націлене зробити ваш веб ресурс унікальним. Це дає вам свободу приймати рішення щодо загального вигляду сайту. За допомогою плагінів, інструментів та додаткових функції Drupal 8 забезпечить вашому веб-продукту прогресивний дизайн, який ваші клієнти не зможуть знайти деінде у ваших конкурентів.

Як власник бізнесу, ви, напевно, дбаєте про вдосконалення свого веб-ресурсу, покращення зв’язків з клієнтами та максимізацію прибутку. З підтримкою величезної спільноти, Drupal 8 здатний задовольнити всі потреби інтернет-маркетингу. Таким чином, перехід на D8 — це виправдана інвестиція, що гарантуватиме помітну присутність вашого бізнесу на просторах інтернету та покращення користувацького досвіду для ваших клієнтів. Наша команда із задоволенням допоможе вам насолоджуватися усіма перевагами Drupal 8.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Drupal 8 настільки приваблює своїми інноваціями, що так і хочеться... спакувати речі і переїхати! ;) Міграція на...

2

Приємно бачити, як Drupal 8 виконує свою обіцянку бути зручнішим у всьому! Ми вже обговорювали, як він поважає...

3

Називаючи Drupal “фреймворком для керування контентом”, варто згадати один модуль, який чудово передає саму суть цього процесу — Views, однозначно. Тож ми раді включити його до нашої колекції...

4

Правила всюди: в школі, на роботі, вони супроводжують нас протягом усього життя... Та що, якщо ми скажемо вам, що є певні Rules і в Drupal 8? Проте, це зовсім не те, про що ви подумали :)

5

Очевидно, Друпал і надалі продовжить переносити модулі із сьомої на восьму версію і ми не скаржимось. Ах, стільки інформації для досліджень, стільки всього, щоб вам розповісти. Цього разу ми...

Subscribe to our blog updates