Нові можливості для сайтів: вітаємо з виходом Drupal 8.4.0!

05.10.2017
Нові можливості для сайтів: вітаємо з виходом Drupal 8.4.0!
Автор:

Кожні півроку виходить свіжа підверсія Drupal 8 з безліччю привабливих новинок. Саме в цьому суть політики постійної інновації Drupal 8. Отож, ще один великий день настав! Ця осінь особливо багата на подарунки, тож 4 жовтня відбувся реліз Drupal 8.4.0. Всього через два тижні після появи Drupal Commerce 2.0 для інтернет-магазинів на Drupal 8 прийшла черга Drupal 8.4.0 зривати аплодисменти. Давайте дізнаємось, за що.

Переваги нового Drupal 8.4.0

Drupal 8.4.0 приносить із собою відчутні покращення в редагуванні контенту, роботі з мультимедіа, налагодженні робочих процесів, адмініструванні сайтів, керуванні конфігураціями, здійсненні міграцій, інтеграції сторонніх систем, швидкодії сайтів, автоматизованому тестуванні і так далі. Трохи більше деталей — просто зараз.

Легкі апдейти і повага Drupal 8.4 до попередників

Ідея зворотної сумісності з попередніми версіями, що забезпечує легкість апгрейдів, зараз є неймовірно актуальною в Drupal 8. Звісно, Drupal 8.4 зворотно сумісний з Drupal 8.3. Це стосується публічних API, тоді як внутрішні API можуть вимагати особливої уваги.

Загалом, оновитись від 8.3 і 8.4 так само просто, як, скажімо, від 8.3.2 до 8.3.3. Усім сайтам варто здійснити це оновлення і насолоджуватись покращеннями 8.4.0!

Нові модулі і любов Drupal 8.4 до експериментів

Згідно з політикою Drupal 8, кожна підверсія містить цілий ряд нових та цікавих модулів, які починають свій шлях як експериментальні, а потім досягають стабільності. Експерименти Drupal 8.4 виявились надзвичайно вдалими!

Тож дозвольте представити вам «новачків» ядра. Ці модулі спочатку були експериментальними, а зараз досягли стабільності в Drupal 8.4:

Inline Form Errors

Користувачі з легкістю дізнаються про помилки введення інформації завдяки модулю, який виводить підсумок помилок в топі форми. Він також видає індивідуальні повідомлення про помилки для елементів форми. Все це доступно скрін-рідерам, що є великим плюсом в плані веб-доступності.

Media

Модуль Media допомагає всій екосистемі контрибних модулів на базі Media Entity, пропонуючи API для повторного застосування мультимедіа-сутностей.

Datetime Range

Модуль Datetime Range дозволяє задавати кінцеву дату в контрибних модулях на кшталт Calendar.

Layout Discovery

Модуль Layout Discovery пропонує API забезпечує сумісність між макетами ядра і контрибними макетами. Він дозволяє модулям і темам реєструвати свої макети. Workflows Модуль Workflows пропонує систему станів, які показують прогрес («чернетка», «архівовано» і «опубліковано»). Процеси можуть бути пов’язані або не пов’язані з публікацією контенту.

А ці модулі досягнуть стабільності найближчим часом:

Content Moderation

Модуль Content Moderation пропонує ефективні способи використання модуля Workflows суто для роботи з контентом.

Settings Tray

Цей модуль полегшує темізацію, дозволяючи вам за допомогою можливостей фронтенду налаштовувати блоки, меню та інші елементи.

Place Blocks

Завдяки модулю Place Blocks, ви зможете розмістити блок на будь-якій сторінці і одразу побачити, як він виглядатиме на сайті, не звертаючись до адмінчастини.

Field Layout

Модуль Field Layout пропонує виняткові можливості в реорганізації полів.

Migrate, Migrate Drupal, and Migrate

Drupal UI А ця «команда» відповідальна за забезпечення загального API для міграцій, підтримки міграцій, а також зручного користувацького інтерфейсу для міграцій.

Drupal 8.4 і підтримка усього нового

Нові Symfony, jQuery і jQuery UI

Візьмемо найкраще від Symfony і jQuery! Дуже корисними покращеннями Drupal 8.4.x є оновлення Symfony до версії 3.2, jQuery — до 3, а jQuery UI — до 1.12.

«Ні» старим браузерам

Починаючи з Drupal 8.4.x, припиняється підтримка Internet Explorer 9 і 10. Сайти досі відображатимуться в цих браузерах, але баги уже не фікситимуться. Підтримка буде повністю завершена в Drupal 8.5.x.

Оновлення Drush

Щоб ефективно працювати з Drupal 8.4.x, вам потрібно оновити Drush до версії 8.1.12 перед використанням.

Висновок

Це був лише коротенький огляд покращень в Drupal 8.4. Якщо вам потрібна допомога в оновленні сайту до 8.4.0, або ж якщо ви зацікавлені в апгрейді сайту до Drupal 8 з Drupal 7 або 6, наші розробники завжди до ваших послуг.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ми хочемо вам у дечому зізнатися. Чесно кажучи, ми стаємо трішки шопоголіками ;) Після...

3

Можливості Drupal 8 можна порівняти з безкрайніми колосистими полями — запрошуємо вас на ще одну прогулянку ними! Окрім усього іншого, Drupal 8 дозволяє створювати кастомні форматери полів, тож...

4

Вітання усім! Таке враження, що «8» — щасливе число, а 8/2017 — щасливий місяць для всіх друпалістів. Очевидно, черпаючи додаткову енергію з серпневого сонця, Drupal-спільнота створила безліч...

5

пам спричиняє великі незручності для користувачів Інтернету та головний біль для власників сайтів. На щастя, Drupal може запропонувати вам рішення і не одне. Модулі Drupal 8 прийдуть вам на...

Subscribe to our blog updates