DruDesk: нова служба підтримки Drupal-сайтів

21.07.2015
DruDesk: new Drupal website support of the best sort!
Автор:

Спробуємо вгадати, про що ви думаєте :) У вас є Drupal-сайт, що потребує певних змін, покращень, виправлень? Вам потрібно шукати надійний Drupal support, і від цієї перспективи у вас починається головний біль? Зараз ми його полегшимо!

Уявіть, що всі питання щодо сайту вирішуються миттєво — ви можете просто сидіти в зручному кріслі з чашечкою кави і насолоджуватись читанням гарних новин. Так, це можливо. І це не магія — ну, хіба що, зовсім трішечки :) Вам лише потрібно запам'ятати чарівні слова: "DruDesk".

Скажіть "DruDesk" — і ваш сайт працює бездоганно!

"DruDesk" — це не заклинання з "Гаррі Поттера", і вам не потрібно махати чарівною паличкою, щоб змусити його працювати. DruDesk — це нова служба підтримки Drupal-сайтів, доступна вам у будь-який момент.

Так, у нас є певні суперздібності. Ми читаємо ваші думки і розуміємо ваші потреби, полегшуємо ваші головні болі краще за будь-яку таблетку.

Абсолютно нова служба від старих надійних друзів

Думаючи про нову службу, ви, мабуть, запитуєте себе: чи достатньо надійні та досвідчені ці хлопці?

Відповідь — однозначно, так, коли йдеться DruDesk. Це служба підтримки від InternetDevels, однієї з найстаріших і найвідоміших компаній з розробки сайтів на Drupal. У нас сотні клієнтів по всьому світу і понад 7 років досвіду. Для повної впевненості чому б вам не переглянути наш профіль?

DruDesk: звертайтесь до нас із будь-якою задачею

Наші Drupal-фахівці готові допомогти вам у будь-якому аспекті підтримки сайтів: покращення, зміни та розробка нового функціоналу, оновлення ядра та модулів, екстрена допомога, тестування та багато іншого.

У вас маленька задачка? Чудово! У нас є розробник, який любить маленькі задачі. Чи ви маєте великий обсяг робіт по сайту? Прекрасно! Ми любимо складні випадки і знаємо, як з ними працювати.

100% доступні ціни

Старі друзі не запросять високих цін — це було б не по-дружньому. Ми хочемо, аби ви лишалися з нами довго і завжди розраховували на нас, коли вам потрібно. Тому ми пропонуємо дуже приємні ціни і гнучкі пакетні рішення. Просто оберіть те, яке підходить вам найкраще.

Хороша служба підтримки працює без затримки

Важлива якість справжніх рятувальників — здатність приходити на допомогу в будь-який момент, без зволікання. Будьте впевнені, що ми відповімо на ваші запити швидко і ефективно. Екстрена ситуація? Будьте спокійні та викликайте DruDesk. Ми подбаємо про все!

Отже, наша професійна команда “вирішувачів проблем” і “полегшувачів головного болю” запрошує вас у світ сайтів, що бездоганно працюють, без жодних багів і з усім функціоналом, про який ви лише мріяли. До зустрічі там! ;)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Не всі інструменти для розробки сайтів однаково ефективні, і обирати їх потрібно з обережністю, адже вони врешті-решт визначають...

2

Розробка мобільних додатків є порівняно новою сферою розробки програмного забезпечення, але вона швидко розвивається, і є досить прогресивною, адже мобільні пристрої використовуються все ширше. У...

3

У цьому блозі ви дізнаєтесь про модуль Book - стандартний модуль, який входить в базову збірку Drupal 7. Для чого цей модуль, які його можливості, приклади його використання, рекомендації та...

4

Drupal та WordPress — дуже популярні системи управління контентом (CMS) для розробки веб-сайтів. Кожна CMS має армію своїх палких шанувальників. Тепер давайте порівняємо ключові аспекти, в яких...

5

Вирішили додати інтеграцію відео на сайт Drupal? Тоді цей блог для вас. У ньому ви знайдете детальні рекомендації щодо вибору і налаштування модулів для роботи з відео в Drupal.

Subscribe to our blog updates