D8 Модуль: Workbench Moderation

13.09.2016
D8 Модуль: Workbench Moderation
Автор:

Очевидно, Друпал і надалі продовжить переносити модулі із сьомої на восьму версію і ми не скаржимось. Ах, стільки інформації для досліджень, стільки всього, щоб вам розповісти.

Цього разу ми дізнаємось про модуль Workbench Moderation. Назва звучить солідно. І так і є!

Перерахуймо ж деякі з особливостей цього модуля, але для початку погляньмо на те, як він працює. Workbench Moderation — це один із компонентів пакету модулів Workbench. Серед інших (Workbench proper і Workbench Access) він вважається найголовнішим, адже саме він робить процес управління контентом набагато простішим як для адміністратора сайту, так і для редакторів та публікаторів.

Використовуючи модуль Workbench Moderation, ви матимете змогу контролювати стан нод на вашому сайті легко і без зайвих зусиль.

Раніше в Друпалі було всього два стани нод — опубліковані та неопубліковані. До перших мали доступ усі тоді, як останні були видимі лише для їх авторів та адміністраторів. Очевидно, чому така система потребувала змін. Якщо потрібно було відредагувати якусь ноду, то виникала проблема: а як саме це зробити, якщо ти не входиш в те вузьке коло людей, у яких є до неї доступ?

Зараз за допомогою Workbench для Drupal 8 ви можете створювати безліч станів для кращого контролю робочого процесу. Таким чином, якщо ви позначите ваш контент як такий, що “потребує перевірки”, то редактори зможуть виконати свою роботу без зайвої мороки.

Риси модуля Workbench Moderation

Полегшений робочий процес

Модуль Workbench Moderation створює легкий і зрозумілий план робочого процесу для авторів, публікаторів і редакторів. За його допомогою всі чітко бачать, яка робота повинна бути зроблена надалі. Він дуже легкий у використанні і це дозволяє зосередитись на поставленій задачі замість того, щоб сидіти і ламати голову над нелегким інтерфейсом Друпала. “Workbench перетворює важкі завдання на легкі і пропонує інтерфейс, орієнтований на звичайного користувача, що робить Друпал значно легшим для користування”, - зазначає Ken Rickard, один із розробників цього модуля.

Доступ

Проблеми з доступом були повністю вирішені. Ви матимете змогу не тільки обмежити доступ до контенту, а й проконтролювати, кому дозволено посунути ревізію від одного стану до іншого. 

Форвард ревізія (“Forward revision”)

Ви можете створювати форвард ревізію, яка очікуватиме затвердження (апруву) в той час, коли одна з версій вже опублікована. Це означає, що ви можете продовжувати редагувати ваш контент, навіть якщо він вже “висить” на сайті.

Drupal 7 vs Drupal 8

Розробники модуля повідомляють, що він практично однаково працює як на Drupal 7, так і на Drupal 8. Єдиною відмінністю став сам процес розробки. Зазначається, що Workbench Moderation було набагато легше представити на Drupal 8, оскільки його внутрішня архітектура пропускала форвард ревізії на відміну від сьомої версії.

Висновок

Модуль Workbench Moderation — це все, що вам потрібно, щоб підготувати простий робочий процес і бути в змозі його проконтролювати в подальшому. Створюйте нові стани, надавайте доступи до одних ревізій і обмежуйте до інших, редагуйте, публікуйте, будьте продуктивними! І залишайтеся з нами, щоб дізнаватися більше про модулі Drupal 8 :)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Іноді складно уникнути помилок 404, і вони можуть значно сповільнювати роботу сайту. На щастя, є модуль the Fast 404 у Drupal 8! Читайте...

2

Інтернет-магазини у Drupal 8 — цікава тема для багатьох розробників. Наш Drupal-девелопер написала блог про модуль Commerce 2.x, який ми раді вам запропонувати....

3

Ось одне з рішень, що значно спрощує життя адміністратора Друпал-сайту. Це — модуль Inline Entity Form, і він був нещодавно портований у Drupal 8. Читайте далі і дізнавайтеся більше.

4

З-поміж багатьох блискучих новинок Drupal 8 є одна особлива, блиск якої не одразу буде помітний усім. Йдеться...

5

Є чудова технологія, завдяки якій ви не змушуватимете відвідувачів сайту чекати. Тож давайте знайомитись із новим модулем Drupal 8 для підвищення швидкодії сайту: BigPipe.

Subscribe to our blog updates