Типи Drupal-модулів: кастомні чи готові?

07.03.2017
Типи Drupal-модулів: кастомні чи готові?
Автор:

Недавно ми представляли вашій увазі основні типи Drupal-розробників. Один з
них — розробник модулів. Сьогодні ми зосередимося на двох основних типах
модулів, з якими цей тип розробників зазвичай має справу. Читайте далі та
дізнайтеся відмінності, плюси та мінуси обох, щоб вирішити, які модулі
варто встановити на вашому веб-ресурсі. 

Критерії для порівняння кастомних та готових модулів
Витрати коштів

Як ви знаєте, Drupal — це CMS з відкритим вихідним кодом. Це означає, що модулі вільні для скачування та встановлення. Отже, ви не витратите жодних коштів узагалі, якщо оберете те, що вже є. Існує багато SEO-модулів у частині 1 і 2, модулі для інтеграції зі соціальними мережами, для адаптації до мобільних пристроїв, для управління обліковими записами користувачів, для створення пошукових рядків, фільтрів, полів для коментарів, реєстраційних форм та безліч інших модулів, які, здавалося б, передбачені для всіх можливих цілей. На даний час ви можете знайти майже все необхідне на drupal.org. Однак, майже. Якщо ж ви не знайшли готового і потребуєте чогось особливого, є можливість звернутися до розробника модулів, який за певну справедливу плату створить модуль на замовлення.

Звичайно ж, як варіант, ви також можете чекати і сподіватися, що ідея розробити модуль вашої мрії рано чи пізно таки спаде на думку якомусь друпалісту і цей модуль вийде у вільний доступ. Це цілком ймовірно, з огляду на численну Drupal-спільноту, яка охоплює всю земну кулю. Якщо у вас є багато часу в запасі, то можете обрати цей план дій, і він може спрацювати. Проте, результат не гарантований. У випадку ж застосування платного кастомного модуля ви забезпечите кінцевий результат, який відповідатиме вашим очікуванням з максимальною точністю.

Затрати часу

З одного боку, вже готовий модуль потрібно лише скачати, встановити і налаштувати, а розробка кастомного модуля потребує більше часу. З іншого боку, якщо вже розроблені модулі не задовольняють ваші особливі потреби, тоді буде значно швидше створити модуль на замовлення, ніж дочекатися випуску готового, який може затягнутися на невизначений термін. До того ж, з індивідуальним підходом, який досягається за допомогою кастомного модуля, ваш веб-сайт оптимізується швидше, і ваш бізнес стане успішнішим теж швидше.

Відповідність вимогам

Не всі готові модулі здатні на 100% відповідати усім вашим вимогам. Якщо ви дбаєте про те, щоб ваш інструмент маркетингу — сайт — був багатофункціональним, інноваційним та зручним для ваших користувачів, вам, ймовірно, знадобиться впровадження унікальних рішень. Якщо не хочете, щоб ваш сайт підлаштовувався під готові модулі, тоді дозвольте кастомним модулям підлаштовуватися під ваш сайт.

Як висновок

Отож, ви можете отримати дійсно чудовий сайт чи додаток, побудований повністю як на готових модулях, так на кастомних. Також можете впроваджувати перші поруч з другими на одному веб-ресурсі. Вибір залежить від тих функціональних можливостей, які ви хочете мати на своєму сайті. Подумайте про конкретні особливості вашого веб-ресурсу, необхідні для досягнення ваших бізнес-цілей. Оберіть пріоритети і прийміть рішення.

Нові модулі постійно винаходяться, а готові постійно оновлюються і розширюються. Перевірте модулі D8 з релізом у 2017 році, в травні 2016 року і в червні 2016. Ми переконані, ви знайдете серед них щось для себе. У разі, якщо вам необхідно створити модуль для вашого сайту з нуля або ж модифікувати той, що вже існує, звертайтеся до наших розробників Drupal-модулів. Вони уже створили такі модулі, як the Field Image Tooltips та the Gridstack field, і з радістю забезпечать і вас також як кастомними, так і кастомізованими модулями, а також їх підтримкою.

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ми продовжуємо знайомити вас ближче з модулями Drupal 8, які варті вашої уваги. Перед цим були такі модулі, як Rules...

2

Якщо ви хочете створити новий веб-ресурс чи покращити певні характеристики на вже наявному, то вам необхідно відшукати фахівців, які втілять ваші бажання в реальність. Друпал надає широкі...

3

У цій статті ми порівняли сильні та слабкі сторони Drupal і .NET CMS, описали спільні та відмінні риси, щоб допомогти вам прийняти оптимальне рішення для розробки власного веб ресурсу.

4

Розробники InternetDevels, які працюють над проектом всесвітньої мережі магазинів JYSK, продовжують дарувати Drupal-спільноті нові модулі. У минулому блозі ви мали змогу ознайомитись із...

5

Сьогодні — день подвійної користі! По-перше, є Drupal-модуль, створений розробниками InternetDevels, які працюють над проектом всесвітньої мережі магазинів JYSK. По-друге, одна з авторів модуля...

Subscribe to our blog updates