Креативні сторінки 404: 10 яскравих прикладів

04.05.2016
Креативні сторінки 404: 10 яскравих прикладів
Автор:

Для кожного власника сайту дуже важливо мати гарну сторінку 404, так само як і мати чудовий дизайн на усіх інших частинах веб-сайту. Як створити сторінку 404 захопливою? Ми знайшли 10 добре продуманих прикладів таких сторінок з прекрасним дизайном. Давайте подивимось!

Eleks

Перший приклад, який ми покажемо вам, належить компанії з розробки програмного забезпечення, Eleks. Використавши креативну анімацію, вони зобразили робота, який уособлює веб-сайт. Робот ніби починає розпадатись, візуально демонструючи, що лінк, який ви хотіли знайти - не працює.

Creative 404 Error Pages: 10 Vivid Examples

Yalantis

Оберіть кілька кольорів які комбінуються! Наступна сторінка містить лише два кольори, чорний і білий - це і створює простий і привабливий інтерфейс. Плавна анімація зовсім не дратує відвідувачів, а навпаки - дарує позитивні емоції і заспокоює.

Creative 404 Error Pages: 10 Vivid Examples

Iconfinder

Наступна сторінка дійсно вражає. Дизайнери вирішили зобразити астронавта, який повільно занурюється у загадковий космос.

Creative 404 Error Pages: 10 Vivid ExamplesTobi

Сьогодні багато що можна зробити, якщо ви маєте можливість фотографувати! Фотографія спроможна звернутись до емоцій користувача, за допомогою неї можна передати ідеї і викликати позитивні відчуття. Автору сторінки 404 на сайті Tobi вдалося створити надзвичайно гарне і сучасне зображення. Гармонійні кольори з приємним блакитним відтінком дарують приємне враження під час перегляду сторінки..

Creative 404 Error Pages: 10 Vivid Examples

Bitly

Будьте вільними і втілюйте стилі, які бажаєте. Веб-сторінка Bitly, наприклад, використовує анімацію, ніби з мультфільму, де ви можете побавитися з водою.

Creative 404 Error Pages: 10 Vivid Examples

Media Labs

Замість тривіальної фрази про помилку 404, Madia Labs (компанія з розробки мобільних додатків) використала знамениту цитату, яку сказав один з членів команди на американському пілотованому космічному кораблі, Аполлоні-13, щоб сповістити про технічні проблеми: “Х’юстон у нас проблеми”.

Creative 404 Error Pages: 10 Vivid Examples

Fornasetti

А що ж нам пропонує веб-сайт робіт художника і скульптора, П’єро Форнасетті? Коли ви загубились і зайшли на сторінку 404 цієї платформи, вам запропонують пограти цікаву гру! Спробуйте!

Creative 404 Error Pages: 10 Vivid Examples

Discovery Building

Усі сторінки 404 мають на меті показати, що те, що ви шукаєте, не знаходиться на сайті, тому з цим фактом можна придумати щось креативне. У нашому випадку підійдуть звичайні фрази і зображення про те, що щось втрачено або загублено. Автори цієї сторінки використали і показали це, розмістивши фото з стрімкою дорогою вперед, і таким чином, встановили зв’язок з відвідувачем сторінки.

Creative 404 Error Pages: 10 Vivid Examples

Hugofranca

Зображення сторінки 404 на цьому сайті стосується як до людей, так і до повідомлення, яке зображає. Звернення “Пробачте, але більш нічого не лишилось” означає, що бажана сторінка більше не існує.

Creative 404 Error Pages: 10 Vivid Examples

Ideal Hut

Ideal Hut гіпнотизує ексцентричними кольорами, які дарують динаміку через грайливі і яскраво-забарвлені візерунки.

Creative 404 Error Pages: 10 Vivid Examples

Усі креативні речі надихають інших також бути креативними! Створіть вашу сторінку 404 таким чином, щоб вона змогла перетворити неприємну ситуацію на задоволення!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Паралакс-ефект — один зі способів зробити сайт таким привабливим для відвідувачів, щоб вони просто не могли відірвати від нього очей. Але завжди краще побачити...

2

Завдяки широким яскравим екранам, потужним процесорам і безмежним...

3

Продовжуючи святкувати Всесвітній день юзабіліті, присвячуємо блог усім UX ентузіастам і експертам, які усвідомлюють важливість юзабіліті сайтів, і докладають всіх зусиль, щоб зробити свій вклад в...

4

Кожного власника сайту в тій чи іншій мірі турбує його зручність, оскільки відвідувачі перестають відвідувати сайти з непрацюючими посиланнями, занадто складним дизайном, технічним хаосом та й...

5

Не втрачати мобільних користувачів вашого сайту допомагає респонсивний дизайн (від англ. "responsive" означає "той, що швидко реагує та адаптується...

Subscribe to our blog updates