ConversionCon UA: як це було (фото)

12.04.2016
ConversionCon UA: як це було (фото)
Автор:

Усім привіт! Настає момент, коли організаторам великих конференцій хочеться зітхати з полегшенням, стрибати з радощів, обмінюватися спогадами і розглядати фотографії. Пам’ятаєте, ми розповідали вам про те, як ми готувалися до ConversionCon UA, першої в Україні офлайн-конференції з конверсії сайтів? Ми це зробили! ConversionCon UA стала нашою успішно виконаною місією.

А тепер давайте перенесемося в готель “Rius” у Львові та ще раз глянемо, що ж там відбувалося, коли гуру конверсії з усіх куточків України з’їхалися туди поділитися своїми знаннями.

Ви знаєте, енергія для нових досягнень іноді береться з простих речей — таких як, наприклад, яскравий і радісний оранжевий колір, який ми обрали для події. Його можна було побачити скрізь — на бейджах учасників та блокнотах, сертифікатах за участь у конференції, подяках для доповідачів, стільцях...і, звісно, на наших футболках ;)

Віктор Левандовський (він же Leviks) виголосив вступну промову на конференції. Він — засновник та власник компанії з розробки сайтів InternetDevels (організатора події) та сапорт-служби для сайтів Drudesk (одного зі спонсорів). 

А потім почалася найгарячіша частина ConversionCon UA. 16 промов було поділено на 2 потоки, тож іноді було важко обрати між чимось хорошим і чимось просто неймовірним.

Доповідачі ділилился своїми поглядами на оптимізацію рівня конверсії з різних точок зору. Говорили про те, як розуміти клієнта і створювати його “портрет”, творити дива за допомогою статистики соціальних мереж, створювати привабливі логотипи, брати клієнтів “на борт” сайту за допомогою “онбородингу”, створювати класні лендінги, використовувати нові технології на кшталт Web Push, відстежувати мікро- та макроконверсії і багато-багато іншого!

Всі наперебій задавали питання, і дискусії тривали навіть під час каво-перерв. Як же відпустити таких експертів, коли є можливість взяти у них пораду щодо оптимізації сайтів?

А ось це дасть вам відчути смак ConversionCon UA. Всі учасники мали можливість поповнити запаси енергії на каво-перервах...чимось більшим за каву ;)

Було особливо приємно бачити, як всі роблять селфі з сертифікатами учасника, а доповідачі — з подяками.

Після конференції кожен міг поспілкуватися в дружній атмосфері на афтепаті. По-дружньому, весело, радісно...але і не без серйозних тем! В українських ІТ-колах завжди є про що поговорити.

А потім був наш особливий сюприз. Фокусники, яких ми запросили на вечірку, вразили всіх своєю програмою.

Так, багато аспектів конверсії сайтів було висвітлено на ConversionCon UA, але багато ще залишається висвітлити! Тож сподіваємось збиратися знову і знову! Сайти здатні на більше ;) Давайте розкривати їхній потенціал!

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Сьогодні день народження служби підтримки Drudesk. Рік тому вона була маленькою командою всередині ...

3

DrupalCon їде все далі і далі. Цього разу був азійський дебют! DrupalCon поїхав у Індію, країну красивих храмів, гострих спецій, різких контрастів і яскравих барв...і, звісно, безлічі індійських...

4

19 листопада серце кожного друпаліста билося частіше. Очікування, хвилювання і безмежна радість! Так, це нарешті сталося! Drupal 8.0.0 офіційно вийшов у світ! Ви спитаєте, чи ми це якось...

5

Інформацію про ІТ-сферу треба активно поширювати, адже це перспективний напрямок розвитку на сьогодні. З цією метою, 7 листопада у Рівному компанія InternetDevels провела конференцію, присвячену...

Subscribe to our blog updates