Гаряча новинка серед конференцій — ConversionCon UA від InternetDevels

25.03.2016
ConversionCon Ua: a cutting-edge website optimization conference by InternetDevels
Автор:

Ми знаємо, що сайти здатні на більше ;)
Компанія з розробки сайтів InternetDevels
рада бути організатором першої в Україні
офлайн-конференції, присвяченої конверсії сайтів!

Яке слово розтопить серце будь-якого SEO-спеціаліста, онлайн-маркетолога чи власника сайту? Це слово “конверсія”! Адже воно означає реальний результат вашої маркетингової діяльності.

Конверсія та CRO: що це таке?

Рівень конверсії — це відсоток людей, які вчинили бажану дію на вашому сайті. Це може бути купівля товарів чи послуг, підписка на вашу розсилку, реєстрація на подію — все залежить від ваших уподобань.

Рівень конверсії “вимірює”, наскільки переконливими ви змогли бути зі своєю аудиторією. Отже, якою б важливою не була відвідуваність сайту чи позиції в пошуковиках, на ваш бізнес врешт-решт впливає саме конверсія.

Тож як стати достатньо переконливими з аудиторією? Так звана CRO (оптимізація рівня конверсії) — справжнє мистецтво, наука, цілий всесвіт корисних порад.

Відкрити секрети підвищення конверсії допоможе InternetDevels

Ми давно мріяли організувати конференцію, на якій експерти з конверсії поділилися би всіма тонкощами того, як ефективно конвертувати відвідувачів у клієнтів. І врешті-решт ми вирішили конвертувати наші мрії в реальні дії ;)

Отже, 9 квітня 2016 року ConversionCon UA відкриє двері маркетологам, SEО-спеціалістам, аналітикам, власникам бізнесу, контент-менеджерам, дизайнерам та іншим експертам. Це буде одноденна конференція у Львові — українській “Мецці” ІТ.

Найсмачніше “меню” для цінителів конверсії

Теорія і практика, нові інструменти та успішні кейси, статистика і стратегія...Кожен, чия робота якось пов’язана з оптимізацією сайтів, матиме багато “смачних страв” на вибір. Ми говоритемемо про мікро- та макроконверсію, онбординг, SMM-аналітику, логотипи, розширені сніпети для оптимізації інтернет-магазинів, інструмент Web Push, створення лендінгів і багато-багато іншого.

ConversionCon: родом із Заходу, але вперше в Україні

Конференція ConversionCon — не новинка для світу, адже вона вже проводилась в Лас-Вегасі та Лондоні. Однак це абсолютна новинка для України. Тут ConversionCon UA стане першою подібною офлайн-конференцією. Привітаємо Україну з цим дебютом!

Нас надихають наші попередні івенти

Ми впевнені, що дебют пройде чудово. Компанія InternetDevels уже організовувала Drupal-Тури, Lviv Euro Drupal-Кемпи, IT-Кафе та багато інших івентів. Ми отримали безліч відгуків, побували в багатьох місцях, познайомилися з великою кількістю класних доповідачів і слухачів...

А після ConversionCon UA ми очікуємо побачити безліч ідеально оптимізованих сайтів з просто космічним рівнем конверсії. Удачі нам у цьому!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

DrupalCon їде все далі і далі. Цього разу був азійський дебют! DrupalCon поїхав у Індію, країну красивих храмів, гострих спецій, різких контрастів і яскравих барв...і, звісно, безлічі індійських...

2

19 листопада серце кожного друпаліста билося частіше. Очікування, хвилювання і безмежна радість! Так, це нарешті сталося! Drupal 8.0.0 офіційно вийшов у світ! Ви спитаєте, чи ми це якось...

3

Інформацію про ІТ-сферу треба активно поширювати, адже це перспективний напрямок розвитку на сьогодні. З цією метою, 7 листопада у Рівному компанія InternetDevels провела конференцію, присвячену...

4

Ми були разом багато років і сподіваємось, що все найкраще й досі попереду! Так, ми схожі багато в чому. Зараз, коли наближається велика дата (19 листопада - реліз Drupal 8), ми вирішили...

5

Поки Drupal-розробники відточують свою майстерність на таких конференціях, як Lviv...

Subscribe to our blog updates