Колекція червень-2016: корисні контрибні модулі для Drupal 8

02.07.2016
Колекція червень-2016: корисні контрибні модулі для Drupal 8
Автор:

Літо в розпалі, але невтомні друпалісти активні, як завжди. Вони зайняті доведенням Drupal 8 до ідеалу — здається, що літнє сонце наповнює їх енергією для цієї справи! З кожним днем остання версія відомого фреймворку з побудови сайтів стає все більш і більш готовою до різних типів складних проектів.

Минулого місяця ми пропонували вам розглянути добірку чудових контрибних модулів для Drupal 8 за травень. Перший місяць літа був не менш цікавим! Тож влаштовуйтеся зручніше і насолоджуйтесь переглядом корисних контрибних модулів для Drupal 8 із червневої “колекції”, яку ми підібрали для вас.

Декілька чудових контрибних модулів для Drupal 8

Better Exposed Filters

Модуль Better Exposed Filters зробить сайт на Drupal 8 значно зручнішим та інформативнішим, адже з його допомогою можна налаштувати детальний пошук за потрібними параметрами. З ним можна використовувати чекбокси, радіо-кнопки, лінки, поля опису, опції “Select all” і “Select none” у відкритих фільтрах. Це набагато ефективніше порівняно з дефолтними можливостями модуля Views із виводу селект-боксів.

SMTP Authentication Support

За допомогою модуля SMTP Authentication Support, Drupal може надсилати пошту прямо на сторонній SMTP-сервер, наприклад, на Gmail, в обхід PHP mail(). Цей модуль підтримує SMTP-аутентифікацію. Він також може конектитись до серверів через SSL.

Nice Menus

А ось чудовий модуль, який допомагає створювати чудові меню на сайті. Можете обирати такі типи меню: горизонтальні випадні меню, вертикальні меню, що відкриваються вліво, або вертикальні меню, що відкриваються вправо.

IMCE

Це корисний завантажувач файлів та браузер в одному, який підтримує особисті папки і директорії. Він пропонує базові операції з файлами, такі як завантаження або видалення, базові операції з зображеннями, такі зміна розміру або створення мініатюр, налаштування лімітів щодо завантаження згідно з ролями користувачів, а також багато інших можливостей.

FileField Sources

Модуль FileField Sources — додаток до модуля FileField. Тоді як FileField дозволяє завантажувати файли з комп’ютера через CCK-поле, FileField Sources розширює цю можливість. З його допомогою ви можете пересилати файли з віддалених серверів, обирати файли, завантажені через IMCE і не тільки.

Libraries API

Місія модуля Libraries API — приєднувати інші Drupal-модулі або теми до репозиторія сторонніх бібліотек, який можна завантажити і встановити в папці на sites/all/libraries або sites/name.of.site/libraries. Він пропонує класифікатор бібліотек, визначення версій бібліотек, легший процес апгрейду для модулів, що потребують сторонніх бібліотек, і багато інших переваг.

Menu block

Модуль Menu Block розширює функціонал ядра Drupal 8 зі створення блоків з лінками меню. З його допомогою можна не тільки виводити блоки з лінками меню починаючи з певного рівня і з обмеженням до певної глибини, але також розширювати лінки меню дочірніми елементами або прив’язувати дерево меню до конкретного пункту меню.

Сподіваємось, вам сподобалась червнева добірка контрибних модулів для Drupal 8. Нехай нова версія Drupal буде надзвичайно успішною!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Стаття для Drupal-розробників від Drupal-розробника InternetDevels! У цій статті ми розглянемо процес створення модуля під Drupal 8. Отже, почнемо.

2

Drupal 8, “найсвіжіша” версія відомої CMF (про інновації якої ми вам колись розповідали в 2 частинах — 1 і...

3

«Друпалгеддон», майбутнє хуків, інтернет-магазини на Drupal 8 і багато-багато іншого......

4

Зручність модальних вікон (або, як їх ще називають - попапів) важко переоцінити. Можливість переглядати/отримувати нові та/або змінені дані...

5

Говорити про нові можливості Drupal 8 — справжня насолода для нас. Тож ми повертаємось до цього знову. У блозі ...

Subscribe to our blog updates