Модуль Content Moderation для організації роботи з контентом в Drupal 8

15.08.2018
Модуль Content Moderation для організації роботи з контентом в Drupal 8
Автор:

Завдяки тому, що робота з контентом в Drupal 8 значно покращилась, кожен може насолоджуватися перевагами роботи з цією CMF в плані наповнення веб-сайту. Легка публікація контенту в Drupal 8 є плюсом використання даної CMF та пояснює її популярність. Drupal – це ідеальний вибір для веб-сайтів з великою кількістю контенту.

Через те, що контент вважається найважливішою частиною ресурсу, Drupal проводить ініціативу робочого процесу, що полегшує роботу з наповненням веб-сайтів. Оскільки CMF постійно розвивається, це не межа того, що він може нам запропонувати! Його головна мета – покращення роботи з контентом, що реалізується через використання різних модулів. В цій статті ми розглянемо один з них – модуль Content Moderation.

Що таке модуль Content Moderation Модуль

Content Moderation є частиною ініціативи робочого процесу та входить до ядра Drupal 8. Модуль забезпечує простоту управління наповненням сайту та його редагування. Це особливо корисно під час роботи в команді.

Принцип роботи базується на так званій постановці. Якщо вам потрібно щоб ноду редагували декілька людей, але його вигляд змінювався не відразу, то модуль Content Moderation є вирішенням проблеми! Він дозволяє будь-кому виконувати будь-які зміни, але для того, щоб зробити контент публічно видимим, він повинен бути схвалений.

Всі зміни зберігаються в історію. Кожен крок записується, тож ви можете відслідковувати хто і коли зробив зміни. Крім того, можна дізнатися, хто переглянув та затвердив перегляд, і коли це було зроблено.

Що робить модуль Content Moderation

  • Дозволяє вибраним групам переглядати вміст перед публікацією.
  • Дозволяє редагувати ноди іншим користувачам та створювати нові зміни для схвалення.
  • Дає групам повноваження схвалювати зміни.
  • Робить журнал історії.
  • Дає можливість керувати власним робочим процесом.
  • Дозволяє створити свій власний список “ToDo” для того, що має бути схваленим чи переглянутим.
  • Моніторить якість коду.
  • Контролює безпеку та зручність використання.

Чому варто використовувати модуль Content Moderation

Модуль Content Moderation спрямований на забезпечення високоякісного продукту

Основна мета Drupal 8 модуля Content Moderation – це якість. Він працює майже у всіх середовищах. Він безпечний і, таким чином, не дозволяє передавати права на адміністрування. Головна ціль модуля Content moderation – стабільність та зручний робочий процес.

Модуль Content Moderation є простим

Окрім того, що модуль спрощує керування контентом, його легко використовувати. Більше того, він використовує всі переваги роботи з Drupal API.

Модуль Content Moderation розширюється

Незважаючи на свою простоту, модуль Content Moderation забезпечує API, що розширює його здатності. Завдяки своїй гнучкості, більшість робочих процесів можна безболісно змінити.

Модуль Content Moderation ідеально підходить для публікації

Робота з проектами ніколи не була такою простою, як з модулем Content Moderation у Drupal 8. Перевага в тому, що чернетки видно тільки для автора. Після закінчення редагування, він може передати його для затвердження. Після цього, нода буде опублікована.

The Content Moderation має численні переваги використання. Якщо вам потрібна допомога з встановленням або налаштуванням модуля, не зволікайте – зв’яжіться з нами, і ми надамо вам будь-яку послугу.

У випадку, якщо цей модуль не відповідає вашим вимогам, ми як компанія з розробки веб-сайтів Drupal готові розробити для вас кастомний модуль Drupal та реалізувати будь-яке бажання пов’язане з розробкою або підтримкою сайтів.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Одна з мрій багатьох власників сайтів — створити гарні можливості з надсилання пошти на сайті. Звісно, це легко з Drupal 8, адже його суперсили безмежні! Ми вже обговорювали, як ваш сайт на Drupal...

2

Ви — досвідчений гравець в онлайн-бізнесі та перебуваєте тут не перший рік. Можливо, ваш сайт був побудований ще за царя гороха, а ваш функціонал давно застарів. Є вірогідність, що ви...

3

З кожним новим релізом Drupal стає все більш удосконаленим та сучасним. Останній, Drupal 8, вирізняється кращою архітектурою, оригінальним функціоналом, покращеними заходами безпеки та іншими...

4

Зручний пошук — основа хорошої навігації та юзабіліті сайту. Дозвольте користувачам свого сайту швидко знаходити те, що вони шукають, — і одну річ вони точно загублять! А саме: вони загублять...

5

Сайти на Drupal 8 мають по-справжньому необмежені можливості — вони навіть не обмежуються самим поняттям «сайт»! Натомість, вони виходять далеко за ці «рамки» і легко обмінюються даними з будь-...

Subscribe to our blog updates