Чому контент-маркетинг повинен бути одним з ваших пріоритетів?

28.04.2017
Чому контент-маркетинг повинен бути одним з ваших пріоритетів?
Автор:

Добре продумана стратегія контент-маркетингу — це
місток між вами і вашими потенційними клієнтами,
це сходинки до вершини сторінки відображення результатів пошуку
і до успіху вашого бізнесу. Ми доведемо це сьогодні.

Вплив контент-маркетингу на вашу компанію і бізнес

На даний час більше, ніж 3 мільярди населення світу має доступ до інтернету. Ось чому автоматизація контенту настільки популярна. Публікувати матеріал на сайті легше та економічно вигідніше, ніж випускати в друкованому вигляді.

За даними досліджень, проведених у 2017 році Інститутом контент-маркетингу, 89% B2B та 86% B2C маркетологів зараз використовують контент-маркетинг. Генерувати більшу кількість наповнення сайтів, ніж в минулому 2016 році планують 70% та 73% відповідно. Що стосується бюджету, то 39% B2B і 42% B2C компаній планують збільшити свої витрати на цю діяльність протягом наступного 2018 року. Тож, як ви можете бачити, це мистецтво залучення аудиторії є ефективним і тому має тенденцію до зростання популярності.

Які ж переваги отримують компанії? Для чого, власне, вони використовують контент-маркетинг і чому вам теж варто приділяти увагу наповненню вашого веб-ресурсу різними статтями, новинами, інтерв’ю, цитатами, відгуками, історіями, порадами, інструкціями з використання, ілюстраціями, оглядами товарів, дослідженнями, звітами, таблицями, опитуваннями, розіграшами, вебінарами, електронними книгами, фотогалереями, відео-трансляціями і т. п.? За даними опитування, перші три цілі — це: залучити більше потенційних клієнтів (59%), забезпечити ідейне лідерство (43%), а також створити і зміцнити впізнаваність свого бренду (40%).

Вплив контент-маркетингу на вашу потенційну аудиторію

Користувачі мають можливість сприймати інформацію різного формату, яку вміщують веб-ресурси у будь-який зручний для них час, оскільки все, що доступне онлайн є доступним цілодобово. Зважаючи на всю чисельність і різноманіття, середній час, який відвідувачі сайтів тратять на прочитання однієї статті чи одного посту в блозі (а це найпоширеніший тип контенту) становить 37 секунд. Тому, щоб легше було вловити головну ідею під час перегляду сторінки, текст варто структурувати, виділяти основну інформацію жирним шрифтом, курсивом, кольором тощо.

Крім того, із дотриманням стандартів веб-доступності, контент стає ближчим і для користувачів з обмеженими можливостями. Вміст сайту може бути налаштований і персоналізований також і у відповідності до інтересів та вподобань. Наприклад, якщо ви правильно застосуєте дані про місцезнаходження, дані історій браузера чи історій покупок в інтернет-магазинах, то користувачі зможуть побачити рекомендації щодо подібної інформації, витрачати менше часу на пошук і відчувати вашу турботу.

Юзери можуть перечитувати, переглядати чи переслуховувати стільки разів, скільки забажають. Це особливо стосується так званого «вічнозеленого контенту», який залишається актуальним постійно. Крім того, вони можуть ділитися ним і цим самим популяризувати його, допомагаючи вам досягти все ширшої аудиторії. Drupal модулі для інтеграції з соцмережами дозволяють цитувати, перепощувати і обмінюватися контентом сайту в різних соціальних мережах. Ви можете налаштувати репостинг з вашого сайту на Facebook або постити безпосередньо на бізнес-сторінці FB, профілі в LinkedIn, Twitter, Instagram, G+ і т. п. паралельно з офіційним сайтом. SMM-інструменти допомагають планувати, публікувати, аналізувати пости та залучати більше потенційних клієнтів.

Доведено, що контент є ефективним способом рекламування. 70% людей воліють дізнаватися про компанії через статті, а не через рекламні оголошення, 86% пропускають телевізійну рекламу і 44% ігнорують прямі поштові розсилки. Це відбувається тому, що люди не люблять нав’язувань. Проте, ми всі повинні купувати товари і послуги для задоволення повсякденних потреб. В той час, як тактика «агресивного маркетингу» викликає опір, користувачі хочуть отримувати цікавий, змістовний та інформативний контент високої якості, який допоможе приймати рішення про покупку. 60% шукають продукт після прочитання контенту про нього.

Вплив контент-маркетингу на пошукові системи

Більшість споживачів, перш ніж зробити покупку, звикли проводити невеличке дослідження в інтернеті. Вони звертаються до пошукових систем за більш детальною інформацію про асортимент товарів, наявних на ринку і для порівняння цін від різних виробників. Тож, контент — це спосіб залучити більше відвідувачів на сайт і перетворити їх на клієнтів. Ось чому вам варто постаратися, щоб алгоритми Google цінували ваш матеріал, розміщений в інтернеті і високо його ранжували. Це не так просто, оскільки фактори ранжування Google постійно додаються і змінюються з метою покращення користувацького досвіду.

Тому, створюйте свіжий, цікавий, унікальний контент і уникайте його дублювання. Остерігайтеся також і надмірної оптимізації, використовуйте ключові слова доречно, щоб тексти були і SEO-дружні, і приємні для читання користувачам. Застосовуйте інструменти веб-аналітики, наприклад, Google Analytics, щоб визначити найпопулярніший контент. Пам'ятайте, що добре продумана стратегія контент-маркетингу є вашими сходами до верхівки сторінки результатів пошуку.

Cподіваємося, ця стаття була корисною для вас, і бажаємо, щоб ваш контент-маркетинг сприяв успіху вашого бізнесу. Звертайтеся до нас, якщо з’являться питання чи пропозиції.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Веб-ресурси створені, щоб бути доступними для своїх відвідувачів 24/7. У цьому зацікавлені як їхні власники, так і користувачі. Отже, якщо ви хочете, щоб ваш сайт, щоб був онлайн цілодобово, кожну...

2

У світі мобільних додатків є два основні типи користувачів: ті, в кого Android, і ті, в кого iOS. Було б чудово включити їх до числа своїх клієнтів, створивши ідеальний для всіх додаток, і при...

3

Люди підвищують ефективність додатків, а додатки підвищують ефективність людей! Саме так відбувається з додатками для ефективної командної роботи, менеджменту та обміну інформацією всередині...

4

У розробників додатків є чудовий вибір архітектурних стилів та принципів, які можна застосувати та навіть ідеально поєднати між собою. Нещодавно ми вам розповідали про архітектуру...

5

Facebook — популярна соціальна мережа з численною аудиторією користувачів з усього світу, яка відкриває широкі можливості для бізнесу. Якщо ви збираєтеся створити свою бізнес-сторінку у Facebook,...

Subscribe to our blog updates