Синемаграфи на сайті: таємниця в ледь помітному русі

23.08.2016
Синемаграфи на сайті: таємниця в ледь помітному русі
Автор:

Більше чудових дизайн-трендів у спеціальних підбірках для вас!
Минулого разу ми показували вам приклади сайтів з паралакс-ефектом,
а сьогодні в головній ролі нашої історії виступатимуть синемаграфи.

Посеред метушні та шуму інтернету, де різноманітні елементи дизайну сайтів просто-таки “кричать”, аби привернути увагу користувачів, є один, який тихенько “шепоче” до них. І цей делікатний шепіт заворожує та створює магнетичний ефект. Йдеться про такий елемент, як синемаграф, що є по-справжьому цікавим трендом у веб-дизайні.

Синемаграфи: особливе поєднання фотографії та відео

Дивлячись на синемаграф, на перший погляд ви ніби бачите фото. Але ваші очі помічають ледь помітний рух в одній з частин зображення. Це інтригує, і вам хочеться дивитися далі. Синемаграфи зачаровують і навіть певною мірою вмиротворюють. Вони ніби промовляють: “Немає куди поспішати. Дивіться далі і насолоджуйтесь моментом”.

Насолоджуючись моментом, гості сайту можуть вловити важливий месадж, який ви хотіли донести на сайті, або ж зацікавитись вашими пропозиціями. Особливо якщо синемаграф повязаний з вашою продукцією або просто створює відповідний настрій.

Gif із нотками таємниці ;)

Синемаграфи зазвичай мають gif-формат і легко встановлюються на сайті. Основна їхня відмінність від традиційних “гіфок” — делікатність рухів. “В життя приводиться” лише один елемент зображення. На відміну від ситуації з “гіфками”, споглядання синемаграфів очам не набридає.

Створено Джеймі Бек і Кевіном Бургом

Нью-йоркський фотограф Джеймі Бек та графічний дизайнер Кевін Бург створили синемаграфи ще в 2011 році, і з тих пір багато інших дизайнерів із задоволенням створюють подібні речі.

Приклади синемаграфів: давайте переглянемо декілька просто зараз

Зображення нерухоме, лиш сукня ніжно розвивається з літнім вітерцем. І ви не можете відірвати очей від цієї сукні, як і від елегантних туфлів. Ммм, час купувати щось подібне! ;)

Приклади синемаграфів

А ось іще один приклад того, що синемаграфи — це сила, коли йдеться про індустрію моди. Погойдування плаща цього чоловіка фокусує вашу увагу на ньому.

Приклади синемаграфів

Картинки з природою завжди надихають. А з синемаграфами — ще більше! Готові взяти велосипед і поїхати туди, де вітер колише гілки?

Приклади синемаграфів

Тут слова просто зайві. Лиш погляньте, якими апетитними бувають синемаграфи!

Приклади синемаграфів

Це просто вітрина магазину, але здається, що ви знаходитесь безпосередньо там. Ефект створюються рухами сукні на манекені.

Приклади синемаграфів

Гори, нескінченні гори… І вітер “шепоче” у волоссі дівчини. Заворожує, правда?

Приклади синемаграфів

О, ці свіжі томати з крапельками води, що на них виблискують! Можна майже відчути їхній аромат. Спокусливий варіант для продуктових інтернет-магазинів і не тільки.

Приклади синемаграфів

Волосся та бант ніжно колишуться, створюючи таємниче та майже гіпнотичне відчуття. Визнайте, що досі дивитесь! ;)

Приклади синемаграфів

Вже загіпнотизовані? ;) Час створювати щось у цьому дусі або в будь-якому іншому. За допомогою синемаграфів можна втілити так багато ідей! Створити цю красу з ледь помітним рухом — чудова задачка для наших дизайнерів, лиш напишіть нам про свої побажання. Нехай ваш сайт надихає!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

SEO та UX мають різні цілі, проте саме ці аспекти є найважливішими для вашої веб-сторінки. Як примирити цих, на перший погляд різних, опонентів?

2

Для кожного власника сайту дуже важливо мати гарну сторінку 404, так само як і мати чудовий дизайн на усіх інших частинах веб-сайту. Як створити сторінку 404 захопливою? Ми знайшли 10 добре...

3

Паралакс-ефект — один зі способів зробити сайт таким привабливим для відвідувачів, щоб вони просто не могли відірвати від нього очей. Але завжди краще побачити...

4

Завдяки широким яскравим екранам, потужним процесорам і безмежним...

5

Продовжуючи святкувати Всесвітній день юзабіліті, присвячуємо блог усім UX ентузіастам і експертам, які усвідомлюють важливість юзабіліті сайтів, і докладають всіх зусиль, щоб зробити свій вклад в...

Subscribe to our blog updates