Яку систему керування контентом (CMS) обрати?

19.10.2015
Choosing the Right CMS
Автор:

“Сім раз відміряй, а один раз відріж”, - говорить відома приказка. Це означає, що перед тим, як прийняти остаточне рішення, слід все добре і ретельно обміркувати. Це також стосується і веб-розробки та вибору системи керування контентом. Отже, якщо ви зараз думаєте про створення веб-сайту, безсумнівно, ви не хочете помилитися у виборі CMS. Тому краще все зважити, перш ніж робити наступні кроки.

На сьогодні мільйони веб-сайтів створені саме за допомогою різноманітних CMS-ок. Безперечно, ви маєте доступ до великої кількості інформації щодо веб-розробки, і вже, можливо, задавалися питанням: “Яку все ж таки систему керування контентом мені обрати?”. У цій статті ви прочитаєте про три найбільш поширені системи керування контентом.

Топ 3

Найпоширенішими серед усіх систем керування контентом є WordPress, Joomla і Drupal. Ви можете обрати будь-яку з них для створення особистих блогів чи сайтів, бізнес або корпоративних сайтів, веб-сайтів для журналів та новин, або ж навіть величезних порталів. Усі вище згадані CMS-ки дуже добре підтримуються: тисячі професійних сервіс провайдерів і веб-розробників по всьому світу готові допомогти створити, розкрутити і в подальшому обслуговувати ваш веб-сайт. Властивості систем керування надають змогу легко керувати сторінкою. Розширюйте їхні властивості за допомогою плагінів та модулів, що дозволить зробити ваш веб-сайт більш різноманітним та багатофункціональним.

Трішки про недоліки

Незважаючи на те, що WordPress та Joomla здобули надзвичайну популярність, вони мають декілька значних недоліків. Повільна робота веб-сайту є однією з проблем, з якою усі зіштовхуються, і якщо ви бажаєте щоб ваш сайт впорався зі складною організацією контенту, шукайте кращу альтернативу. Проблеми зі зломами сторінок дуже дратують їх власників. Веб-сайти, які мають за основу Joomla, часто пошкоджуються саме в такий спосіб, тому подумайте двічі, перш ніж обрати надійну систему керування контентом.

Drupal найкращий

Drupal - рішення №1, тому що це потужний та зручний інструмент для складних веб-сайтів, адже користувачі зацікавлені не лише в наповненні вашого сайту, а й у його роботі та функціональності найвищої якості. Drupal CMS у змозі взяти на себе керування найбільшими та найчастіше відвідуваними веб-сайтами у всьому світі. За допомогою Drupal, ви можете ефективно поширювати веб-контент на багатьох пристроях. Крос-браузерна та крос-платформенна сумісність є надзвичайно важливою, оскільки сторінка повинна виглядати ідеально у всіх браузерах, мобільних та комп’ютерних платформах. Якщо ваш бізнес процвітає, і ви зацікавлені у рекламі та продажі різноманітного товару, вашою ціллю є зробити веб-сайт привабливим для клієнтів для того, щоб вони купували продукт. Користувачі вашого сайту повинні бути захопленими і водночас задоволеними зручністю користування та інструментами, які надає ваш веб-сайт. Drupal розробка пропонує вам рішення без обмежень, що задовольнить усі ваші потреби. Це дозволить вам мати гнучку архітектуру, що виявляється у дуже зручних меню та безлічі медіа файлів. Хакери здатні легко знищити сотні веб-сторінок, але якщо ви користуєтесь Drupal - спіть спокійно та не турбуйтесь про безпеку вашого сайту. Використовуючи цю міцну систему керування контентом, ви можете бути впевненими, що не втратите важливі дані на вашій сторінці.

Підсумок

Підсумувавши усе сказане, можна зробити висновок, що саме Drupal є відповіддю на ваше запитання “Яку все ж таки систему керування контентом мені обрати?”. Ви будете впевненими у безпеці, гнучкості та зручності вашої сторінки. Якщо ви оберете Drupal за основу вашої сторінки, клієнти або будь-які користувачі будуть більш ніж просто задоволеними функціональністю та роботою сайту. Drupal – це те, що вам насправді потрібно, тому дозвольте цій системі керування контентом піклуватися як про ваш сайт, так і про ваш бізнес. Дозвольте Drupal покращити і полегшити ваше життя!

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Препроцесори SASS і LESS суттєво спрощують фронт-енд розробку. Для їх автоматичної компіляції в CSS автоматично можна використовувати Grunt.js. Давайте подивимося, як це робити.

2

Яким би майстром ти не був, а вивчати досвід інших потрібно. Тож розгляньмо 10 цікавих вебсайтів брендів, які віддали перевагу Друпалу.

3

Соцмережі та інтернет-торгівля — це дві сили, які керують інтернетом. Що ми отримаємо, якщо об'єднаємо їх? Суперсилу! ;) Комерційні сайти з інтеграцію в соцмережі — один з найновіших, але уже дуже...

4

Чому найкращим способом представлення документів на Drupal-сайті вважається формат Portable Document Format (PDF), поради щодо роботи з ним, а також щодо налаштування власного Drupal-сайту - все...

5

Простий сайт на Drupal 7 можна створити, використовуючи лише адміністративний інтерфейс і простий текстовий редактор, але коли справа доходить до більш серйозного проекту, не обійтись без...

Subscribe to our blog updates