6 ознак чудової компанії з веб-девелопменту

19.08.2016
6 ознак чудової компанії з веб-девелопменту
Автор:

У нашому попередньому блозі ми розповіли про стандарти доступності,
а сьогодні ми пропонуємо вашій увазі 6 ознак, притаманних найкращій компанії з веб розробки.
Почали!

Якщо ви бажаєте мати власний веб-сайт, ви задумувались про те, яку компанію обрати. Існує величезна кількість компаній по всьому світу, проте не у всіх бездоганний сервіс. Високорівнева компанія по веб розробці повинна вміти комбінувати інновативний веб-дизайн і сучасні технології, надавати міцну підтримку і створювати надійні веб-проекти і бути відкритим до того, щоб вчити нові методі, щоб досягнути високої продуктивності проекту, і отримати прекрасні відгуки від клієнтів.

Отож, давайте розглянемо характеристики, які притаманні чудовій компанії з веб-розробки.

Гарне портфоліо

Прекрасне портфоліо демонструє компетентність, навички і кваліфікацію працівників. Це також чудовий засіб комунікації, адже ви можете прочитати, які послуги надає компанія.

Відмінні навички у девелопменті

Коли ви шукатимете компанію з веб-розробки, візміть до уваги компанію, у якій працює команда висококваліфікованих девелоперів. Кожен з них повинен бути чудовим спеціалістом у вузькій сфері, а не знати всього по трохи. Ви також можете зв’язатися з компанією і запитати про про можливості команди, про роботу над минулими проектами, і про навички, якими володіють розробники. Висококваліфікована команда працює над проектом, прикладає усі зусилля щоб виконати вимоги клієнта, а також проводить тренінги співпрацівникам щодо новітніх технологій. Розробники повинні ефективно працювати над збільшенням якісних продуктів, і мати велику кількість успішних проектів.

Розподіл часу

Кожен проект має дедлайн або часовий діапазон, який вказує коли проект має бути зданий. Стратегії, тактики та інструменти, які дозволяють контролювати процес створення проетку — це ключові характеристики проект менеджменту. Компанія, яка чудово вміє розділити час, задовільнить потреби і очікування клієнта, як тільки замовник почне використовувати сайт. Команда розробників також повинна вміти вносити зміни у продукт на пізніх стадіях розробки, при цьому не пошкодивши його. Проект менеджери повинні вміти успішно ініціювати, планувати, виконувати і контролювати процес розробки, щоб досягти мети, і щоб проект відповідав поставленим критеріям.

Відгуки

Кожна успішна компанія має вдячних клієнтів, які можуть поділитися враженнями стосовно робочого процесу і співпраці з компанією. Ви можете знайти коментарі і відгуки на сайті, або попросити контактні дані клієнтів у власників компанії. Ви сміливо можете взяти за основу вашого рішення відгуки користувачів і весь їхній досвід.

Відкритість

Гарна компанія з веб-розробки завжди відкрита до спілкування з клієнтами. Менеджери повинні завжди знати усі вимоги на рахунок проекту і брати до уваги очікування клієнтів для того щоб проект задовільняв їхні потреби. Ви, як клієнт повинні отримати можливість слідкувати за усім процесом розробки, а також напряму брати участь у вирішенні питань і вносити свої пропозиції щодо покращення проекту.

Гнучкість

Гнучкість компанії по веб-деволопменту необхідна, коли ви раптово змінили думку в середині процесу розробки. Команда розробників і девелоперів повинна вміти врахувати і підлаштуватися до усіх ваших потреб.

Зразкова компанія по веб-девелопменту повинна відповідати усім якостям, які ми згадали. Зверніть увагу на усі аспекти і зменшіть коло вашого вибору — це й допоможе вам обрати найкращу компанію!

Якщо ви бажаєте мати власний веб-сайт, зв’яжіться з нами! Наша команда професійних розробників втілить ваші ідеї у життя!

3 votes, Рейтинг: 2.3

Також по темі

1

Зі срібним призером міжнародного конкурсу Infomatrix Мішею Куделею ми спілкувалися довго і з великим інтересом. Про те, як пройшов конкурс, про додаток Михайла для вчителів і учнів, про те, як...

2

Всі знають вислів “пташечка на хвості принесла”. Найнадійніша у світі маленька блакитна пташка доставляє близько 500 мільйонів новин на день! Тож не варто недооцінювати силу Твіттера....

3

Достукатись до потенційних клієнтів і привернути їхню увагу можна за допомогою цікавого мультимедійного контенту. Існують онлай фото-, відео- та аудіоредактори, які допоможуть вам неочікувано...

4

Люди їдуть до великих міст за великими можливостями...Так звучить відомий стереотип, який ми із задоволенням розвінчаємо просто зараз :)

5

Якщо сайт падає, його репутація падає разом із ним. А сайтам хотілось б завжди бути в хорошій формі, щоб дані на них ніколи не губилися, а відвідувачі насолоджувались їх гарною роботою. Поговоримо...

Subscribe to our blog updates