Наша участь в «Ярмарці кар'єри»

30.03.2012
Our participation in the
Автор:

Ярмарка кар'єри - це шанс для студентів зробити кар'єрний ріст. Для роботи на Ярмарці організатори надають роботодавцям обладнане робоче місце, де можна розмістити власні виставкові стенди. Візитною карткою Ярмарки кар'єри є довідник з розміщенням інформації про компанії, який розповсюджується серед студентів-учасників Ярмарки. На Ярмарку відбувається безпосередній контакт працедавців та студентів, які придивляються до існуючих вакансій. Наша компанія із задоволенням взяла участь в даному заході.

Ми були захоплені тим, що багато студентів цікавляться роботою в IT сфері. Більше 50 людей виявили цікавість до нашої фірми. За час участі в Ярмарку ми змогли надати інформацію про фірму, можливість стажування і вакансії, отримати резюме та провести зі студентами, що зацікавлені в веб розробці, попередні короткі співбесіди. Крім того ми успішно поспілкувалися з журналістами та волонтерами з Центру кар'єри, обмінялися досвідом та відповіли на питання про нашу фірму. Ми позитивно оцінюємо проведення таких заходів і плануємо надалі брати в них участь.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ми отримали підтвердження того, що наша компанія схвалена для участі в Партнерській програмі Acquia і нам надано статус Acquia Partner.

2

Ми провели корпоративну вечірку з приводу Нового 2011 року. Свято вдалося на славу. Не давали нудьгувати чудові дівчатка-танцівниці, які видавали просто дивовижні номери.

Subscribe to our blog updates