Приклади чудових Drupal-сайтів у сфері бізнесу та фінансів

07.02.2018
Приклади чудових Drupal-сайтів у сфері бізнесу та фінансів
Автор:

Коли йдеться про світ бізнесу та фінансів, хороший сайт повинен бути надійним, як швейцарський годинник, незламним, як банківський сейф, привабливим, як портрет Джорджа Вашингтона на банкноті, швидким, як авто бізнес-класу — і цей список можна продовжувати. Всім цим та іншим вимогам відповідає Drupal! Найкращих компліментів варті одні лише можливості інтегрувати сайт зі сторонніми системами, вивести дані на будь-які додатки і закрити сайт «на сім замків». І це тільки початок списку, бо з Друпалом можливо все. Тому не дивно, що компанії у сфері бізнесу і фінансів обирають Drupal для своїх сайтів, як і медичні, освітні та інші організації. А зараз час переглянути декілька прикладів.

Drupal-сайти у сфері бізнесу та фінансів: декілька чудових прикладів

Mint

До вашої уваги сайт популярного сервісу з управління фінансами. Він пропонує користувачам зручний інтерфейс для відстеження їхніх фінансових операцій (по кредитних картах і т.д.), створення бюджетів, отримання сповіщень тощо. До речі, цей сайт спочатку на був не на Друпалі, але перейшов на нього, щоб задовольнити високі вимоги власників.

NCR

А ось ще один приклад бізнес-сайту компанії, для якої переваги Друпала виявились настільки спокусливими, що була здійснена міграція на Drupal. Сайт корпорації NCR містить великий каталог бізнес-рішень для всіх галузей, можливості з аналізу даних, інтерактивні інструменти і т.д.

Voya Financial

Відомий провайдер фінансових, пенсійних, інвестиційних та страхових послуг отримав потужний Drupal-сайт для презентування всіх цих послуг. Онлайн-калькулятори заощаджень і витрат, фінансові планувальники для різних цілей, інструменти для порівняння — там є все це і багато іншого для зручності користувачів.

Societe Generale

А ось Drupal-сайт для мультинаціональної компанії, що спеціалізується на банківських та фінансових послугах. На ньому використовуються чудові мультимовні можливості Друпала, а також представлена ціла колекція сайтів (для приватного банкінгу, корпоративного та інвестиційного банкінгу, кар’єрних можливостей і т.д.). Сайт має версії для клієнтів з різних країн.

Webster Bank

Drupal став чудовим вибором також для відомого комерційного банку. Сайт представляє послуги банку в усіх деталях, пропонує кабінет користувача, а також онлайн-банкінг з такими можливостями, як оплата рахунків онлайн, мобільний депозит, сповіщення до акаунта, мобільний банкінг, чат з працівниками банку і так далі.

The Carlyle Group

Drupal 8, з його неймовірними мультимовними покращеннями та легким редагуванням контенту, став найкращим вибором для сайту цієї відомої інвестиційної фірми, що має персонал на 6 континентах. Сайт з понад 20 тисячами одиниць контенту мігрував з Drupal 6 на Drupal 8. На ньому є англійська, японська та китайська мовні версії, а також медіа-кімната, аналітика і багато іншого.

Principal

Ця міжнародна компанія з керування інвестиціями також обрала Drupal. Сайт у зручний та інтерактивний спосіб презентує фінансові продукти та послуги компанії, пов’язані з пенсійними накопиченнями, керуванням активами, страхуванням і так далі. На ньому також є дві мовні версії, функціонал з онлайн-оплат і так далі.

Swift

А ось мультимовний сайт всевітнього міжбанківського провайдера послуг з передачі інформації. На ньому ви зможете прочитати, що їм довіряють понад 11 тисяч фінансових організацій в більш як 200 країнах. А кому довіряє сам провайдер? Звісно, Друпалу! Сайт містить все, що потрібно, аби користувачі дізналися в деталях про послуги Swift, а також кабінет користувача для відстеження замовлень та інвойсів, онлайн-підтримку і так далі.

Підсумок

А тепер — до справи ;) Якщо вас цікавить функціональний, потужний та привабливий сайт у сфері бізнесу та фінансів чи в будь-якій іншій, звертайтесь до нашої команди розробників з 10-річним досвідом!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Враховуючи технічні можливості, вартість та час розробки, тепер спробуємо визначити, для яких типів веб-сайтів найкраще підходить кожна з цих двох CMS. Для яких видів бізнесу та сфер соціального...

2

Друковані газети та журнали зараз витісняються інтернет-виданнями. Як Друпал може допомогти засобам масової інформації завоювати читацьку аудиторію серед користувачів Інтернету? Дізнайтеся,...

3

Немає місця для суперництва, навіть для такого давнього, як між ...

4

Навіть в часи, коли в якості грошей застосовувались мушлі чи камені, найуспішнішими продавцями були ті, що покладалися на... маркетинг і аналітику! Сьогодні, в часи інтернет-магазинів і...

Subscribe to our blog updates