Чому Друпал є найкращим вибором для вашого сайту з великою кількістю контенту

08.09.2017
Чому Друпал є найкращим вибором для вашого сайту з великою кількістю контенту
Автор:

Дедалі частіше розробники та користувачі переконуються в тому, що Drupal — це найпотужніша CMS. Ми також неодноразово писали в блозі про переваги Друпал для вашого бізнесу. Дійсно, це ідеальне рішення для будь-якого типу сайту, оскільки Drupal-спільнота створює чудові поліпшення для навчальних веб-ресурсів, дбає про безпеку вашого сайту, робить ваш інтернет-магазин зручним для покупців і багато іншого. Цілком виправдано, що багато найбільших компаній використовують Drupal для керування своїми сайтами, оскільки платформа успішно процвітає на ринку та є на крок попереду своїх опонентів з точки зору інтеграції, функціональності та безпеки. Сьогодні ми будемо продовжувати розповідати про найважливіші сильні сторони Друпал, особливо для сайтів з великою кількістю контенту.

Чому варто обрати Друпал для сайтів з великою кількістю контенту?

Надійна платформа з відкритим вихідним кодом

Однією з найважливіших переваг Друпала є його безкоштовне використання. Основне програмне забезпечення, велика кількість контрибних модулів та тем — безкоштовні. Наприклад, ви керуєте потужним сайтом новин, який наповнюється новою, різноманітною інформацією чи не щодня, а то й години. Open source допоможе зменшити вартість веб-розробки в рази, адже зазвичай створення масштабного проекту вимагає значних затрат як часу, так і коштів. Ви можете модифікувати код, який відповідає всім побажанням навіть найвибагливішого клієнта, а також кодувати патч для Drupal та виправляти будь-які помилки (що не є рідкістю для сайтів з великим вмістом контенту).

Велика гнучкість

Друга велика перевага Друпалу — потужність в поєднанні з гнучкістю, що дозволяє керувати складними, інтерактивними сайтами. Тому, власникам онлайн-курсів програмування, уроків з вивчення іноземних мов та тренінгів із саморозвитку можна не хвилюватись. Адже, Друпал надійно озброєний конструктором контенту (CCK), який допомагає вам повністю контролювати увесь вміст на сайті, чи то відео, чи подкасти, чи електронні книги. Тут доречно ще раз згадати та підкреслити різноманітність кастомних модулів, які дають вам змогу застосувати специфічну функцію на веб-сторінці без необхідності кодування. Якщо все-таки це необхідно, фахівці Drupal зможуть швидко і легко написати кастомний код і додати нову функціональність на вашому масштабному сайті. Взагалі, Друпалу під силу всі забаганки користувачів під час створення нового великого проекту.

Розміщення контенту

Припустимо, що у вас є великий сайт із постійним потоком відвідувачів. Ви постійно надаєте користувачам велику кількість нових даних, а, отже, накопичуєте багато контенту. Це чудово! Але як організувати всю цю важливу і корисну інформацію та зробити її зручною для пошуку? Існує кілька способів розміщення та упорядкування вашого контенту на Друпал (статті, публікації, відеоролики, інфографіки, конкретні дослідження, довідники тощо) за допомогою URL-адрес, таксономії, тегів та користувацьких списків. База даних Drupal дозволяє сортувати контент завдяки легкій в застосуванні модульній системі без необхідності додавання великої кількості кастомного коду для створення бібліотеки, про яку ви мрієте.

Респонсивний дизайн

Дні, коли настільні комп'ютери були єдиним шляхом доступу до Інтернету, вже давно минули. Сьогодні люди використовують пристрої багатьох типів, щоб знайти будь-яку інформацію в Інтернеті в будь-якому форматі (аудіо, відео, зображення тощо). Здавалося б, як же знайти необхідну інформацію через маленький смартфон? Проте, розробникам та користувачам нема чого турбуватися. Друпал дає можливість створювати найскладніші та наймасштабніші проекти, що доступні для перегляду через мобільні пристрої. Якщо ви, наприклад, займаєтесь фотографією та створили власну веб-сторінку на Drupal, ваше портфоліо з неймовірними, вражаючими світлинами автоматично адаптується до кожного типу екрану. Оскільки користування мобільним Інтернетом лише збільшує свою популярність, різноманітність мобільних пристроїв відкриває нові можливості для успішного маркетингу, і тому залучення мобільних користувачів буде доцільним, як ніколи раніше. Це один із найрозумніших кроків, які слід зробити разом з Drupal.

Більше швидкості

Логічно припустити, що чим більше мультимедійного контенту має сайт, тим повільніше він завантажується. В деякій мірі це правда, але тільки не для Drupal. І не важливо, у вас простий блог чи ви керуєте потужним сайтом з фільмами. Платформа вважається однією з найшвидших CMS. Це дуже добре для SEO, так як швидкі великомасштабні Drupal-сайти мають очевидні переваги (наприклад, збільшення кількості задоволених відвідувачів та високий рейтинг у SERP). Серед таких успішних веб-ресурсів може бути і ваш сайт.

Безпека на Друпал

Безпека — це той аспект, в якому Drupal абсолютно перевершує всі інші CMS. Особливо це важливо для сайтів, що мають велику кількість різноманітного контенту, складну таксономію та багато постійних відвідувачів. Наприклад, Білий дім вирішив використовувати лише Друпал для свого сайту не просто так. На відміну від інших CMS, платформа була розроблена перш за все з урахуванням безпеки. Рівень безпеки на таких сайтах є надзвичайно високим за замовчуванням, і кожне нове налаштування включає в себе функції, які захищають вашу сторінку від кібератак. Крім того, Друпал також має віддану команду з безпеки та одну з найбільших спільнот у світі, яка забезпечує найшвидше реагування на проблеми щодо безпеки ресурсу. В результаті, багато сайтів з великим вмістом контенту, для яких питання безпеки стоїть чи не на першому місці, створені на Друпал.

Як ви бачите, ми переходимо в епоху, де CMS більше не вказує на те, який вигляд матиме ваш сайт та як він функціонуватиме. Друпал є дуже гнучкою структурою і може задовольнити всі ваші вимоги для кожного конкретного проекту. Як клієнти, ви можете вільно користуватися тією платформою, яка вам найбільше підходить. Щоб бути впевненим, що ваш сайт з великим вмістом контенту знаходиться в хороших руках, віддайте перевагу Друпал та професіоналам InternetDevels!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Вітання усім! Таке враження, що «8» — щасливе число, а 8/2017 — щасливий місяць для всіх друпалістів. Очевидно, черпаючи додаткову енергію з серпневого сонця, Drupal-спільнота створила безліч...

2

Коли справа стосується створення власного бізнесу, дуже важливо створити і стабільно функціонуючий сайт. Які параметри сервера потрібно відстежувати, щоб ваш сайт працював як новий годинник?...

3

Поєднання різних фреймворків для отримання неймовірних реакцій між ними — це і є справжня «хімія» веб-розробки. Сьогодні подивимось на потужну «хімічну реакцію» — між Drupal і ReactJS, в...

4

Привіт усім! Літо триває. Так і хочеться взяти кошик і зібрати для вас декілька свіжих, стиглих і соковитих... Drupal-новин! ;) Ви побачите, що липень 2017 був справді дуже плідним для Drupal. Тож...

5

Розумна краплина та кмітливий кит — навіть з логотипів видно, що Drupal і Docker чудово поєднуються! Здається, що їхня стихія — це вода, але їхня справжня «стихія» — це ефективність. Тож після...

Subscribe to our blog updates