Навіщо створювати вебсайт для вашого ресторану?

17.03.2021
Чи потрібен вашому ресторану вебсайт?
Автор:

Щоб обійти конкурентів, ваш бізнес повинен бути на крок попереду. Що стосується ресторанного бізнесу, вебсайт ресторану дає перевагу перед конкурентами, у яких його немає, або які неефективно використовують вебсайт ресторану для розвитку і просування бізнесу.
Повірте нашій веб девелопмент компанії — якщо у вас немає вебсайту для вашого ресторану, то потенційні клієнти виберуть той заклад, в якому він є. Доступність в Інтернеті грає сьогодні вирішальну роль. Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи потрібно створювати сайт для вашого ресторану, то читайте наш блог.

Чому люди відвідують сайти ресторанів?

Перш ніж ви побачите найкращі приклади вебсайтів ресторанів з усього світу, ми хотіли б пояснити, чому вебсайт ресторану дійсно потрібен сьогодні.
Люди відвідують вебсайт вашого ресторану, щоб отримати всю необхідну інформацію про ваш бізнес і вирішити, чи підходите ви їм.

Основні причини, через які люди заходять на сайт вашого ресторану:

 • дізнатися годинник вашої роботи
 • дізнатися, де знаходиться ваш ресторан і як до вас дістатися
 • щоб побачити меню і ціни
 • познайомитися з атмосферою і стилем вашого закладу
 • дізнайтеся, чи можна забронювати у вас столик онлайн
 • дізнатися, чи є у вас доставка їжі
 • щоб побачити способи оплати, доступні у вашому ресторані

Це лише короткий список причин, через які люди можуть відвідувати ваш сайт, але він вражає, чи не так?

Причини, чому ваш ресторан повинен мати вебсайт

Тепер ми пропонуємо вам поглянути на весь перелік причин, через які ваш ресторанний бізнес потрібен мати вебсайт.  Існує, як мінімум 6 причин створити сайт для ресторану.

1. Він дозволяє кожному знайти тебе

В першу чергу люди шукають потрібну інформацію в Інтернеті. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт показувався для відвідувачів, коли вони шукають «ресторан поруч зі мною», створіть для нього сайт. Google любить і допомагає просувати якісні та безпечні вебсайти. Такі сайти частіше з'являються в пошуковій видачі.

2. Це зміцнює довіру до вашого бізнесу

Наявність вебсайту сьогодні сприймається як показник надійності та сучасності бренду. Наявність професійного вебсайту ресторану демонструє серйозність і репутацію вашого бізнесу.

3. Відвідувачі можуть зручно переглянути меню ресторану

Перш ніж відвідувати будь-який заклад, користувачі переглядають меню та ціни цього ресторану. Крім того, у деяких людей є різні алергії або вони не їдять певну їжу; вони будуть шукати інформацію про те, чи використовуєте ви їх і чи можна їх замінити.
Завантажте своє меню заздалегідь на вебсайт вашого ресторану, щоб уникнути конфліктів і максимально відповідати очікуванням відвідувачів. Не забувайте, що ваш сайт, включаючи меню, повинен бути адаптивним для різних пристроїв.

4. Апетитні фото розпалюють апетит

Наявність власного вебсайту для ресторану означає, що ви можете розміщувати чудові фотографії своїх страв. Назва страви — це добре, але вона не зрівняється з тим, щоб побачити її. Мало хто може встояти перед апетитною фотографією улюбленого блюда, тому використовуйте апетитні зображення, щоб збільшити ваші продажі й подвоїти кількість відвідувачів.

5. Люди можуть замовити онлайн

Кращий спосіб зберегти конкурентоспроможність ресторанів в умовах карантину - додати на сайт функцію онлайн-замовлень.
Ви втрачаєте більшість своїх клієнтів, якщо не маєте сайту з функцією онлайн-замовлення. Зручність онлайн-замовлення особливо актуальна сьогодні та не втратить своєї популярності в майбутньому.

6. Ви можете додати функціональність електронної комерції

Чи знаєте ви, що додавання функцій до сайту електронної комерції може створити нові потоки доходу для вашого бізнесу? Наприклад, ви можете продати подарункові картки на вечерю у вашому ресторані або продавати набори для приготування їжі самостійно. Повірте, є багато ідей, якщо ви творчі.

6 обов'язкових функцій для кожного сайту ресторану

Функціональність вашого вебсайту у ваших руках, але ми вважаємо, що для будь-якого сайту ресторану існують мастхев функції. Що повинен включати сайт ресторану?

Основні функції для створення ідеального сайту ресторану

1. Онлайн-бронювання та онлайн-замовлення

Створюючи сайт для вашого ресторану, переконайтеся, що опції онлайн-бронювання та онлайн-замовлення є швидкими та максимально простими. Люди хочуть їсти, а не заповнювати мільйони форм.

2. Інтеграція з Google Map

Чим простіше знайти вас, тим більше клієнтів ви отримаєте. Після інтеграції з Google Map потенційні відвідувачі можуть легко побачити вулицю, на якій ви знаходитеся з висоти пташиного польоту, перевірити відгуки та отримати покрокові інструкції про те як доїхати до вас.

3. SEO оптимізація

SEO-оптимізація сайту ресторану працює на те, щоб ваш сайт часто з'являвся в перших результатах пошуку. Щоб поліпшити SEO, вам необхідно:

 • включити вбудовані теги заголовків
 • додати метатеги
 • оптимізувати всі зображення на сайті
 • оптимізувати сайт для локального пошуку

і так далі.

4. Чуйність і доступність

Сьогодні користувачі використовують багато різних пристроїв, тому ваш сайт повинен бути побудованим та оптимізованим для різних пристроїв і мати адаптивний дизайн. Не забувайте, що мобільність — це один з основних факторів ранжування. Те ж саме стосується створення доступного вебсайту, зручного у використанні навіть для людей з обмеженими можливостями. Ці дії поліпшать ваш коефіцієнт конверсії.

5. Зрозуміле меню

Основна причина, по якій відвідувачі заходять на ваш сайт, — це переглянути меню вашого ресторану. Адаптивне онлайн-меню — найкращий варіант, доступний сьогодні. Тобто, незалежно від того, який пристрій використовує клієнт, він отримає зручну для перегляду версію вашого меню.

6. Розділ «Про нас»

Зробіть розділ «Про НАС» однією з головних візитних карток сайту вашого ресторану. Тут люди будуть шукати інформацію про  години вашої роботи, вашу адресу, контактні дані і т. д.
Ви також можете використовувати цей простір, щоб чітко і лаконічно описати унікальність вашого закладу і чому люди повинні відвідати ваш ресторан.

Приклади найкращих сайтів ресторанів

Нижче ми показуємо найбільш надихаючі приклади вебсайтів ресторанів з усього світу. Вони можуть дати вам уявлення про те, наскільки важливо сьогодні мати хороший вебсайт для вашого ресторану.

Kostali by NAHA

Kostali by NAHA

Voellerei

Voellerei

The American

The American

Quay

Quay

Sichuan Papa

Sichuan Papa

Restaurant Rizzo

 Restaurant Rizzo

Restaurant Incanto

Restaurant Incanto

Dédé licieux

Dédé licieux

Restaurant L’ arca

Restaurant L’ arca

Meet The Greek

Meet The Greek

Bevri

Bevri

Highlands Bar and Grill

Highlands Bar and Grill

City O’ City

City O’ City

Oyster House

Oyster House

Porto

Porto

Створіть сайт для вашого ресторану вже сьогодні

Ресторанний бізнес переживає кризу через Covid. Щоб залишатися на плаву, все, що вам потрібно зробити, це створити веб-сайт для вашого ресторану.
Сьогодні в блозі ми розглянули всі необхідні функції, які слід додати на вебсайт ресторану. Якщо у вас закінчуються ідеї, ви завжди можете почерпнути натхнення з кращих прикладів вебсайтів ресторанів.
Створіть вебсайт для вашого ресторану, щоб бути в курсі останніх тенденцій, або додайте відсутні функції, щоб розширити його функціональність.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Через несподіваних подій, що сталися в 2020 році, eCommerce тренди 2021 року почали стрімко розвиватися. Сьогодні все більше і більше роздрібних продавців зосереджуються на онлайн-продажах.

2

Ось, тренди 2021 варті того, аби їх знати та додати на сайт, щоб підвищити його ефективність. 

3

Сайт Apple продуманий до деталей. Якщо вам цікаво, як створити веб-сайт, подібний Apple, то ви потрапили в потрібне місце.

4

Ви коуч? Ви хочете створити власний веб-сайт і розвивати свій бізнес? Якщо так, то ви потрапили в потрібне місце.

5

Створення веб-сайту починається зі створення його прототипу.

Subscribe to our blog updates