Як створити магазин на WordPress, що здатен рости і розширюватись

05.08.2020
How to build a scalable e-commerce website with WordPress
Автор:

Стійке зростання — мета будь-якого бізнесу. Якщо одного дня ви запускаєте сайт для стартапу, то розраховуйте, що він повинен мати здатність рости разом із вашим бізнесом. Розробка інтернет-магазинів — не виняток. Інтернет-магазини — одні з найпоширеніших типів сайтів — особливо сильно потребують цього вміння. Давайте поглянемо, як створити інтернет-магазин, що здатний рости і розширюватись, за допомогою WordPress.

Термін “scalability”, або детальніше про здатність сайту рости

В англійській мові часто можна почути по відношенню до сайтів таку характеристику, як “scalability” або «масштабованість». Що таке масштабованість сайту? Це по суті і є його здатність рости і розширюватись.

Сайт, який можна назвати “scalable” (тобто здатний до масштабування) може з часом витримувати більшу кількість трафіку. Він легко вміщує сотні і тисячі сторінок контенту, навіть якщо стартував лише з десятьма. Також не проблема додати до нього нові функціональні можливості, більш складні і різноманітні, ніж були раніше (інтеграція зі стороннім додатком, живий чат, мультимовність і так далі).

Зазвичай секрет масштабованості — в архітектурі сайту. Іншими словами, все залежить від того, як цей сайт побудований. Часто буває, що платформа для побудови сайту дозволяє йому масштабуватися більше, менше, або й зовсім не дозволяє. Тож важливо звернути увагу на правильний вибір платформи з самого початку.

Навіщо вам потрібен сайт із здатністю масштабуватися?

Інтернет-магазин — інструмент для отримання прибутку у прямому сенсі слова, тож він повинен працювати на повну потужність. Він повинен не тільки встигати за вашим бізнесом, а й вести його вперед. Масштабованість сайту дозволить вам відповідати на ріст ринкових вимог, нові тенденції та потреби в інновації.

Такому сайту можна доручити тисячі нових одиниць товару, а також усі дані клієнтів (номери кредитних карток, адреси доставки і так далі). Він завжди доступний і ніколи не «пригальмовує» — незалежно від сезонних або святкових сплесків трафіку, що характерні для інтернет-комерції.

Природно, що коли ви починаєте бізнес, бюджет може бути обмеженим. Однак, якщо ваш сайт здатен масштабуватися, ви можете збільшити його потужність у будь-який момент в майбутньому. Розширювати такий сайт завжди дешевше, швидше та ефективніше, ніж починати з нуля на новій платформі, коли стара досягла своєї «стелі» і вичерпала можливості.

Як створити інтернет-магазин, здатний розширюватись?

Кожен може втілити свої мрії про інтернет-комерцію в життя, створивши магазин, що здатен масштабуватися. По суті для цього потрібно 3 основні речі:

1. Використання правильної платформи

Раніше ми вже згадували про важливість вибору платформи для створення такого сайту. Один з хороших варіантів для цього — WordPress. Ось що з його допомогою можна зробити:

 • Можна використати популярний плагін WooCommerce для WordPress, що пропонує повний пакет функціональних можливостей для інтернет-магазину. Сьогодні WooCommerce встановлено на понад 5 мільйонах сайтів. Багато магазинів на WooCommerce мають понад 100,000 товарів, і навіть був проведений експеримент, за результатами якого WooCommerce «впорався» з мільйоном товарів. WooCommerce WordPress plugin
 • Ви можете розширити розширити інтернет-магазин в плані функціональних можливостей за допомогою тисяч безкоштовних або платних плагінів.
 • Можна обирати серед великої кількості WordPress-тем для інтернет-магазинів. Вони створять привабливий вигляд сайту. В будь-який момент тему можна замінити або замовити розробку кастомної WordPress-теми.
 • Численні WordPress-плагіни для кешування здатні суттєво покращити швидкодію інтернет-магазину.
 • WordPress дозволяє створити потужний пошук на сайті, щоб клієнти могли краще орієнтуватися в великій кількості товарів.
 • Процеси керування та кастомізації товарів у WooCommerce дуже легкі, тож не хвилюйтесь, якщо ваш асортимент товарів з часом дуже розшириться.
 • Багато проєктів з онлайн-комерції починаються з простого кошика, а далі власники хочуть розширюватися і просувати товари за допомогою контенту. WordPress дасть вам необмежені можливості для контент-маркетингу.
 • У вас буде можливість розширити перелік варіантів оплати або будь-яких інших сторонніх сервісів.
 • WooCommerce дуже гнучкий до інтеграції зі сторонніми системами завдяки наявності REST API.
 • Додаткові можливості для масштабування з'являються завдяки так званому підходу “headless”, який полягає у від’єднанні фронтенду від бекенду, що дає ще більше простору для підвищення швидкодії.
 • У вас також є чудові можливості приєднати ваш сайт до мобільного додатку і таким чином розширити свою аудиторію.

2. Вибір надійного хостингу

Є й інший важливий фактор, що впливає на те, чи «впорається» ваш сайт із підвищенням кількості даних та користувачів. Якщо ви хочете створити сайт, здатний масштабуватися, оберіть хостинг-провайдера, що пропонує гнучкі пакети і потужні можливості, які покриють ваші вимоги. Було б добре, якби він ще й надавав супутні послуги на кшталт моніторингу серверів, щоб сайт завжди залишався доступним.

Якщо у вас виникають будь-які проблеми з хостингом, такі як недостатній вибір пакетів, низька швидкість, недостатня безпека, недоступна служба підтримки і так далі, час перенести сайт на інший хостинг. Зв'яжіться з нами і спробуйте наш Drupal Harbor — хостинг-сервіс із безліччю супутніх послуг під усі ваші потреби.

3. Робота з гідною командою розробників

Коли розробники створюють інтернет-магазин згідно з найкращими практиками, з чистим кодом і з орієнтованістю на подальше зростання, то сайт набагато більше здатний до масштабування. І навпаки, сумнівна якість коду, написаного непрофесійними та безвідповідальними командами, часто служить як одноразове рішення, а коли ви вирішуєте масштабувати такий сайт — з ним уже дуже складно щось зробити.

Щоб отримати високу якість, обирайте команду розробників з хорошим ім'ям та позитивною історією. InternetDevels — чудовий приклад!

Доручіть нашій команді створити інтернет-магазин, що здатен рости!

Готові до успішної дороги в інтернет-комерцію? Нехай ваш магазин буде орієнтованим на ріст на розвиток! Наші WordPress-експерти готові створити для вас інтернет-магазин зі здатністю до масштабування. Напишіть нам і давайте про це поговоримо.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Сьогодні поговоримо про одну специфічну вимогу, яку медичні сайти повинні виконувати. А саме, йтиметься про HIPAA-сумісність для медичних сайтів: що вона собою являє, яким сайтам вона потрібна, що...

2

Вбудувавши стрічку з соцмереж на сайт, ви можете розраховувати на ...

3

Як AWS, так і DevOps є неймовірно популярними термінами в сучасному світі технологій. У цьому пості від нашої команди з ...

4

Це блог-інтерв'ю буде присвячено відгуками, які студенти залишили про подвійну освіту на базі Internetdevels. 

Що цікавого вони сказали про програму дуальної освіти? 

Читайте...

5

Транспортно-логістичним компаніям потрібне потужне представлення в інтернеті, щоб бути конкурентними на ринку цих послуг. Давайте подивимося, що необхідно для того, щоб створити сайт логістичної...

Subscribe to our blog updates