Коротко про те, як будувати сторінки з Elementor у WordPress

04.04.2019
Коротко про те, як будувати сторінки з Elementor у WordPress
Автор:

Одна з переваг використання CMS — можливість будувати сторінки без навичок програмування. Зокрема, WordPress має ряд корисних плагінів для цього. З ними можна побудувати що завгодно — від простого блочка до складної цільової сторінки інтернет-магазину в WordPress. Найвідомішим серед таких плагінів є Elementor Page Builder. Давайте зробимо простий огляд того, як будувати сторінки з Elementor у WordPress.

Плагін Elementor у WordPress та його місія

Плагін Elementor допоможе вам зробити контент привабливим та добре структурованим. Він має рейтинг у 5 зірочок на wordpress.org та активне використовується на 2 мільйонах сайтів.

Elementor — зручний у використанні та інтуїтивно зрозумілий інструмент для побудови сторінок. Сотні готових шаблонів та блоків, функція перетягування мишкою, попередній перегляд сторінки, редагування з мобільного, історія змін з відновленням попередньої версії — лиш деякі з його корисних можливостей.

Всі сторінки та секції можна зберігати для повторного використання. Elementor сумісний з усіма WordPress-темами, що дотримуються WordPress-стандартів.

Існує безкоштовна і платна версія плагіна — Elementor Pro. Остання пропонує додаткові можливості (керування ролями, інтеграція CRM, WooCommerce і т.д.), а також 1 рік підтримки. Але сьогодні розглянемо, як користуватися Elementor у його безкоштовній версії.

Як будувати сторінки з Elementor на WordPress-сайті

Elementor — це додатковий плагін, тому за замовчуванням у вас на сайті його не буде. Обравши вкладку “Plugins” у лівому сайдбарі, клікніть “Add New” і починайте друкувати “Elementor” — тоді плагін з’явиться в пошукових результатах.

Кнопки “Install Now” та “Activate” доведуть процес встановлення до логічного завершення. І тепер вкладка “Elementor” з’явиться у лівому сайдбарі.

Всередині неї буде вкладка “Settings”, перейшовши у яку, можна зробити основні та детальні налаштування, а також налаштування стилів. Серед них — можливість увімкнути Elementor для різних типів постів. За замовчуванням він увімкнений для сторінок та постів WordPress.

Тож ви можете створити сторінку, перейшовши на “Pages” — “Add New”, дати їй назву та натиснути “Edit with Elementor”. Тоді вона відкривається в інтерфейсі Elementor замість редактора Gutenberg, що став основним у WordPress 5.

Тепер у вас є вибір між двома можливостями, що представлені відповідними іконками:

 • створити сторінку за допомогою додавання елементів
 • використати один з готовий шаблонів в якості основи

Якщо ви оберете побудову сторінки за допомогою елементів і клікнете на іконку “Add Section”, Elementor запропонує вам обрати структуру з різної кількості компонентів.

І, звісно, ви зможете додавати елементи з лівої панельки за допомогою перетягування мишкою. Там є 45+ елементів для будь-яких потреб дизайну сторінки, поділені на “Basic,” “General” і “WordPress”. Щоб швидко їх шукати, доступне також пошукове поле.

Приклади елементів наступні:

 • заголовки
 • картинки
 • відео
 • іконки
 • кнопки
 • Google-карти
 • індикатори прогресу
 • кнопки соцмереж
 • фотогалереї
 • акордеони
 • відгуки
 • зіркові рейтинги
 • останні новини
 • календарі

та багато інших.

Якщо ви оберете створення сторінки з готового шаблону і натиснете на іконку “Add Template”, ви потрапите в бібліотку Elemento з готовими шаблонами сторінок та блочків. Ті, що позначені як “Pro”, є платними, а решта — безкоштовні. Кнопка “Insert” доставить обраний вами шаблон на вашу сторінку.

Коли ви обрали шаблон, його й далі можна змінювати за вашим бажанням, видаляти елементи і додавати нові з лівої панельки. Клікайте на елемент — і Elementor відкриє вам його налаштування.

На лівій панельці з елементами є також загальні налаштування сторінки в Elementor. Наприклад, Default Colors і Default Fonts для ідеального вигляду за вашим бажанням. Окрім вибору кольорів або вставлення їх через код, можна використати кольорові палітри.

Внизу лівої панельки також є декілька кнопок з налаштуваннями. Наприклад, перша веде на Page Settings. Там можна обрати назву сторінки, основне зображення, стилі, статус (чернетка, на модерації, приватна, опублікована і т.д.) і багато іншого.

А кнопка Publish дозволить вам опублікувати, зберегти як чернетку або як шаблон для майбутнього використання.

Підтримка у побудові сторінок

Це був лише коротенький огляд того, як будувати сторінки з Elementor у WordPress. Навіть його безкоштовна версія плагіна містить набагато більше опцій та можливостей. Наша WordPress-команда готова допомогти вам побудувати будь-які сторінки, що відповідатимуть вашим ідеям та побажанням.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Атаки Brute Force можуть легко покласти ваш сайт. Дізнайтеся, як захистити веб-сайт Wordpress від атак Brute Force.

2

Сьогодні організації вважають за краще адаптувати DevOps і мігрувати свої програми до хмари. Дізнайтеся, які інструменти DevOps є на Google Cloud.

3

Цільові сторінки створюють для отримання конверсій. Дізнайтеся, як створити цільову сторінку для інтернет-магазину в WordPress і збільшіть обсяги ваших продажів.

4

Що може бути більш захоплюючим, ніж визнання однією з провідних компаній у світі від відомої дослідницької організації? Компанія InternetDevels з гордістю може сказати, що ми потрапили у ще...

5

Використання CI/CD там, де це можливо, — один із ключових принципів DevOps. Він...

Subscribe to our blog updates