Комерційний сайт на Drupal з інтеграцією в соцмережі: переваги, поради, приклади

01.09.2015
Комерційний сайт на Drupal з інтеграцією в соцмережі
Автор:

Всесвітня павутина подарувала людям дві беззаперечні радості. Перша — можливість обирати і купувати товари онлайн, сидячи в комфортному кріслі з чашкою улюбленої кави. Друга (адже ми всі — соціальні істоти!) — це можливість спілкуватися з друзями в соцмережах в будь-який момент, коли нам цього захочеться. Наприклад, щоб обговорити новий чудовий пакунок з покупками, який щойно був доставлений вам додому.

Ідеальне поєднання соцмереж та інтернет-торгівлі

Справді, соцмережі та інтернет-торгівля — це дві сили, які керують інтернетом. Що ми отримаємо, якщо об'єднаємо їх? Суперсилу! ;) Комерційні сайти з інтеграцію в соцмережі — один з найновіших, але уже дуже популярних феноменів сучасного інтернету.

Це як взяти друзів з собою за покупками. Фактично так само весело, з обговореннями і коментарями про товари, які ви обираєте. Вам потрібні думки друзів з приводу товару? Будь ласка! Хочете похвалитися новою покупкою? Без питань! Комерційні сайти з інтеграцію в соцмережі пропонують ці та безліч інших можливостей, для яких не потрібно виходити з вашої комфортної кімнати.

Більше, ніж просто кнопки соцмереж

Кілька років тому кнопки соцмереж на сайти ще були ознакою його сучасності та авторитетності. Сьогодні цього вже замало. Комерційні сайти з інтеграцію в соцмережі передбачають набагато глибшу взаємодію користувача з сайтом. Людину потрібно спрямовувати і “вести” через весь процес шопінгу, на кожному її кроці.

Drupal — найкращий товариш для “походу по магазинах” ;)

Обираючи найкращу платмформу для побудови комерційного сайту з інтеграцією в соцмережі, потрібно врахувати, що вона має бути:

  • достатньо гнучкою, щоб забезпечити всі ваші потреби і втілити всі ваші ідеї
  • достатньо потужною, щоб обслуговувати велику кількість товарів швидко і без затримок
  • дозволяти ефективну інтеграцію з платіжними системами

Враховуючи це, можна сказати, що Drupal ніби створений спеціально для цього. Давайте більш детально розглянемо, чому.

“Шикарний” приклад комерційного сайту з інтеграцію в соцмережі

Найкращий доказ — це детальний огляд класного комерційного сайту з інтеграцію в соцмережі, розробленого на Drupal. Зараз ви побачите щось справді “шикарне” — не тільки в плані дизайну, а й в плані функціональності. Ласкаво просимо на chiq.com — “втілення шику” в комерційних Drupal-сайтах. Це один з найяскравіших проектів, який ми побудували на Drupal. І хоча сьогодні цей сайт більше не використовує Drupal, але посилання приведе вам саме на ту версію, яки ми розробили, щоб ви могли подивитись, як він побудований. Це потужний агрегатор стильного та модного одягу. Наша віртуальна подорож туди буде не тільки візуальним задоволенням — вона також буде корисною та інформативною. Обіцяємо!

Ще ближче до Facebook: справжня інтеграція

Отже, почнемо з найважливішого пункту — з соціальної інтеграції. Ми розробили кастомні модулі та алгоритми, щоб забезпечити повну інтеграцію з Facebook. Користувачі можуть бачити товари в своєму меню залежно від кількості “уподобань”, створювати альбоми в Facebook і т.д. Позиція кожного товару залежить від “лайків”, які обчислюються в режимі реального часу. Люди приходять на сайт з Facebook-сторінки і перенаправляються власне на сайти продавців, щоб здійснити покупку.

Шикарно і швидко! Справді висока продуктивність сайту

Коли в сайта понад мільйон товарів, безліч підписників на Facebook, високий трафік та велика кількість контенту, він має бути достатньо потужним, щоб гордо нести цю “почесну ношу” :) Ми зробили сайт справді дуже швидким, із середньою швидкістю завантаження сторінки — менш як 60 мілісекунд. Іноді ми отримували 50 тисяч унікальних відвідувачів одразу після нового посту на Facebook-сторінці.

Кілька секретів щодо того, як нам це вдалося. Ми обійшлися без “важких” Drupal-модулів на кшталт Views, Panels, CTools у панелях меню. Використовували виділений сервер з кастомними налаштуваннями. Звісно, ми досягли таких результатів без хаків Drupal-ядра, лише користуючись стандартними засобами керування базами даних, сесіями та кешування. На сайті був застосований кастомний алгоритм кешування. Для зберігання контенту ми обрали CDN. Деякі сторінки використовували лиш часткові можливості DRUPAL_BOOTSTRAP.

Інтеграція з платіжною системою http://www.authorize.net

Коли платити зручно, легко та безпечно, люди більш охоче роблять покупки на сайті. Drupal передбачає ефективну систему інтеграції з платіжними системами. Інтеграція з http://www.authorize.net забезпечила зручний процес оплати товарів на chiq.com прямо зі сторінки покупки.

Автоматичний агрегатор товарів

Він полегшив життя контент-менеджерам. Раніше їм потрібно було обирати і додавати товари з різних сайтів, але агрегатор забезпечив зручний показ всіх товарів і легке додавання в кілька кліків. Інформація зберігається в окремій таблиці бази даних, створеній спеціально для тимчасового зберігання. Тільки коли контент-менеджер клікає “додати товар”, на сайті створюється окрема нода для конкретного товару. Стрічка товарів оновлюється раз на день.

Спеціальні алгоритми сортування товарів

Як показувати товари, що найбільше на це заслуговують? Ми застосовуємо логарифмічне сортування та кастомний алгоритм (залежно від популярності та новизни товару). Поєднання цих двох факторів — найкращий спосіб сортування. Найпопулярніші та найновіші товари відображаються вгорі стрічки.

Нагороди для активних користувачів: гнучка система баджів

Активні дії користувачів на сайті потрібно заохочувати. На chiq.com були розроблені спеціальні баджі-відзнаки: “новачок”, “блакитна стрічка” і “модний лідер”.

Chiq завжди з вами: спеціальні додатки та закладки для браузера

Куди б користувачі не йшли, chiq.com завжди з ними. Ми розробили спеціальну кнопку chiq для браузерів Chrome і Firefox, щоб кожен міг зберігати товар, який йому сподобався, і додавати його на chiq.com.

Коротко про інший функціонал

Ми перечислили лиш деякі з важливих Drupal-фіч, але їх набагато більше. Наприклад, гнучка автоматична система знижок в залежності від голосів, які набрав товар, підписка на зміну ціни товару, система подарунків та багато іншого.

Сподіваємось, вам сподобалась віртуальна подорож до chiq.com. Обирайте те, що підходить вам якнайкраще, і нехай люди отримують задоволення від перебування на вашому комерційному сайті з інтеграцією в соцмережі!

3 votes, Рейтинг: 3.7

Також по темі

1

Чому найкращим способом представлення документів на Drupal-сайті вважається формат Portable Document Format (PDF), поради щодо роботи з ним, а також щодо налаштування власного Drupal-сайту - все...

2

Простий сайт на Drupal 7 можна створити, використовуючи лише адміністративний інтерфейс і простий текстовий редактор, але коли справа доходить до більш серйозного проекту, не обійтись без...

3

Drupal пропонує цілий ряд можливостей для підвищення зручності та надійності сайту. Але не забувайте про один з найважливіших аспектів роботи Drupal-сайту: необхідність регулярно робити надійні...

4

Уявіть, що всі питання щодо сайту вирішуються миттєво — ви можете просто сидіти в зручному кріслі з чашечкою кави і насолоджуватись читанням гарних новин. Так, це можливо. І це не магія — ну хіба...

5

Не всі інструменти для розробки сайтів однаково ефективні, і обирати їх потрібно з обережністю, адже вони врешті-решт визначають...

Subscribe to our blog updates