Великі шрифти: гарячий тренд веб-дизайну 2019

11.07.2019
Великі шрифти у веб-дизайні
Автор:

Веб-дизайн разом зі своїми стратегіями та методами значно змінився протягом останніх років. Тренди, які були популярні лише рік тому, більше не застосовуються. Люди прагнуть створювати та впроваджувати нові та унікальні дизайни для своїх веб-сайтів, щоб виділитися серед численних конкурентів і задовольнити очікування користувачів.

Останній гарячий тренд веб-дизайну — це використання великих шрифтів. Сьогодні команда InternetDevels розповідає найголовніше про використання великого шрифту в веб-дизайні.

Що означає великий шрифт у веб-дизайні?

Що насправді можна вважати великим шрифтом? Ми створили для вас швидкий гайд:

 • заголовки — 30+ 
 • основний контент — 18+ 
 • навігація і кнопки заклику до дії — 14+ 
 • банери — 50+ 

або будь-який шрифт, що перевищує 85.

oversized lettering

Веб-сайт Red Antler є яскравим прикладом використання великого шрифту у веб-дизайні.

Red Antler website with bold typography

Навіщо використовувати великий шрифт у веб-дизайні?

Ознайомтеся з цим переліком причин використання великого шрифту у веб-дизайні.

 • для привернення уваги

Люди дивляться на величезний заголовок першим, і якщо вони зацікавляться, то переглянуть і решту контенту. Приваблюючий заголовок в поєднанні з великим шрифтом обов'язково привернуть увагу відвідувачів і змотивують їх на перегляд сайту.

 • для підтримки зв'язку з аудиторією

Використання великого шрифту разом з текстовими ефектами впливає на емоції користувачів. Наприклад, ви можете прикрасити веб-сторінку до свята, такого як Різдво або Великдень. Ці декорації будуть ще більш помітними та пов'язаними зі змістом, якщо вони поєднуються з великим текстом. Таким чином, елементи дизайну та текст слугуватимуть єдиним цілим, що відразу ж приверне увагу користувачів і вплине на їх настрій та емоції.

oversized lettering with design elements

 • для заміни зображення

Якщо на вашому веб-сайті використовується розкладка у вигляді сітки, в деяких випадках зображення можна замінити текстом з великим шрифтом.

Наприклад, на веб-сайті Feerer великий шрифт з’являється на місці зображенняпри наведенні курсора. Це мінімізує простір і додає інтерактивності до платформи.

Feerer website with bold typography

Які сайти можуть використовувати великий шрифт в веб-дизайні?

Безсумнівно, великий шрифт  може використовуватися всіма, і немає жодних обмежень щодо їх реалізації. Тим не менш, ви повинні розглянути всі плюси і мінуси, перш ніж міняти шрифти на своєму сайті. Ось кілька речей, які необхідно врахувати перед прийняттям рішення:

 1. Краще не використовувати великий шрифт для сайтів, перенасичених зображеннями, оскільки це може виглядати брудно.
 2. Використовуйте цей прийом, щоб передати важливе повідомлення або виділити свій бренд / ім'я. Користувачі обов'язково запам'ятають те, що було написано великим шрифтом.
 3. Не використовуйте великий шрифт на кожній веб-сторінці (якщо це не є необхідним для відображення ідентичності бренду).
 4. Розмістіть велике фонове зображення за шрифтом, щоб виділити написане.

Отримай веб-дизайн з великим шрифтом від команди кваліфікованих фахівців!

Окей, великий шрифт — це саме те, що потрібно для дизайну вашого веб-сайту: він відображає ідентичність бренду, привертає увагу аудиторії, робить ваш сайт незабутнім і покращує UX. Тепер настав час вибрати надійне агентство веб-розробки, яке здатне реалізувати всі ваші дизайнерські ідеї та створити шаблони для вашого дизайну.

InternetDevels — це команда кваліфікованих фахівців з веб-розробки та дизайну, які можуть легко створити макет для вашого сайту відповідно до останніх тенденцій веб-дизайну та ваших конкретних вимог. Не вагайтеся звертатися до нас, якщо ви хочете розробити і впровадити на вашому сайті великі шрифти або якщо у вас є будь-які інші питання стосовно послуг веб-дизайну.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Фонове відео є потужним інструментом веб-дизайну для отримання переходів і збільшення трафіку. Сьогодні команда InternetDevels досліджує, коли і як використовувати фонові відео.

2

Правильно використана анімація може збагатити функціональність і збільшити залученість на вашому сайті. Дізнайтеся, як анімація може покращити UX.

3

UI та UX можуть допомогти вам розширити інтернет-бізнес, або, навпаки, зруйнувати його. Дізнайтеся, які помилки веб-дизайну найбільш поширені та як їх уникнути.

4

З часом багато речей змінюються, тому рекомендуємо вам робити редизайн веб сайту кожні 12-15 місяців, щоб впровадити нові функціональні можливості, оновлення та візуальні ефекти. Наші веб-...

5

Чи потрібний UI/UX дизайн для сайту стартапу? Чи не є марною тратою часу і грошей розробка UI/UX дизайну, перш ніж ви дізнаєтеся, чи ваш продукт і послуги мають успіх серед клієнтів? Кращі фахівці...

Subscribe to our blog updates