Модуль BigPipe у Drupal 8 для швидкодії вашого сайту

15.07.2016
Модуль BigPipe у Drupal 8 для швидкодії вашого сайту
Автор:

Ми робили для вас невеличкі огляди покращень у Drupal 8
частині 1 і частині 2). А зараз хотілося б приділити увагу одній
з найбільш захопливих новинок Drupal 8: модулю BigPipe.

Якби між власником і відвідувачем сайту відбувався мовчазний діалог, він міг би звучати приблизно так: “Можна хвилинку вашої уваги?” — “У вас є 3 секунди”. Адже саме протягом такого часу в середньому користувач погоджується чекати завантаження сторінки.

Оптимістичні новини! ;) Є чудова технологія, завдяки якій ви не змушуватимете відвідувачів сайту чекати. Як гостям гарного ресторану, їм подадуть деякі страви одразу, щоб вони не нудьгувати і не були голодними. Тож давайте знайомитись із новим модулем Drupal 8 для підвищення швидкодії сайту: BigPipe.

Що таке модуль BigPipe?

BigPipe дозволяє гостям сайту отримувати деякі частини сторінки у свій браузер одразу — не чекаючи, поки завантажиться все.

  • Немає потреби завантажувати певні статичні, незмінні, кешовані елементи сторінки (наприклад, футер, меню, пошукове поле), тож вони можуть миттєво видаватися користувачам знову і знову.
  • Що стосується динамічних, некешованих, персоналізованих частин сторінки (наприклад, сповіщення від друзів, вміст кошика, рекомендований контент), їх подадуть пізніше, як особливі страви, для приготування яких потрібно більше часу.

Як Drupal 8 буде розрізняти ці динамічні і статичні елементи? За допомогою спеціальної метаінформації для кешування, яку потрібно надати для всіх елементів. І більше жодних зайвих зусиль та ресурсів.

Цей підхід допомагає створити імідж динамічного, швидкого, сучасного сайту. Користувач почувається більш залученим до процесу, тож більше шансів, що він залишиться і почекає, поки завантажиться решта контенту (його персоналізована частина).

Хто створив BigPipe?

Основний концепт BigPipe був вигаданий гігантом серед соцмереж — Фейсбуком. Однак Вім Лірс, провідний розробник у Acquia, та Фабіан Франц, топ-інженер з покращення роботи сайтів у Tag1 Consulting, вирішили зробити цю чудову технологію доступною для користувачів Друпал-сайтів. Почавши працювати над цим у 2014 році, вони розробили прекрасний модуль BigPipe ексклюзивно для ядра Drupal 8.

“Найшвидший Drupal усіх часів”

На DrupalCon у Барселоні Вім та Фабіан зробили презентацію про модуль BigPipe з дуже перспективною назвою “Час сайтам літати — найшвидший Drupal вже тут!”. Вони показали приклад сторінки, завантаженої за 28 мілісекунд, чим викликали аплодисменти аудиторії.

Ще одна оптимістична цитата Віма Лірса — “BigPipe змінив Drupal 8 і зробив його найшвидшим Друпалом з усіх”.

Тож оскільки Drupal — слово голандського походження, що означає “крапля”, ми, можливо, тепер ризикнемо назвати його “летючим голандцем” ;)

Використовуйте інновації для покращення роботи сайту і зацікавлення відвідувачів. Якщо вам потрібна допомога у апгрейді сайту до Drupal 8, створенні кастомних модулів для нього, або ж якщо ви хотіли б, аби експерти створили для вас класний сайт на Drupal 8, саме час зв’язатися з InternetDevels.

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Минулого місяця ми пропонували вам розглянути добірку чудових контрибних модулів для Drupal 8 за травень...

2

Стаття для Drupal-розробників від Drupal-розробника InternetDevels! У цій статті ми розглянемо процес створення модуля під Drupal 8. Отже, почнемо.

3

Drupal 8, “найсвіжіша” версія відомої CMF (про інновації якої ми вам колись розповідали в 2 частинах — 1 і...

4

«Друпалгеддон», майбутнє хуків, інтернет-магазини на Drupal 8 і багато-багато іншого......

5

Зручність модальних вікон (або, як їх ще називають - попапів) важко переоцінити. Можливість переглядати/отримувати нові та/або змінені дані...

Subscribe to our blog updates