Як вигравати проекти, аукціони і тендери: нова конференція від InternetDevels

26.04.2016
Як вигравати проекти, аукціони і тендери: нова конференція від InternetDevels
Автор:

Немає коли спочивати — час перемагати! ;)
Щойно завершилась наша ConversionCon, як
наближається нова конференція — про перемоги на Upwork.

Бізнес-світ повний неймовірних можливостей. Як щасливчикам вдається її піймати? Це не просто везіння — це мистецтво. Це те, що ми називаємо практикою і теорією перемог. І саме цьому буде присвячена наша нова велика конференція.

Bid&Tender Winner Conference від InternetDevels

14 травня ми зберемося в гостинному Львові на Bid&Tender Conference і будемо разом дізнаватися, як вигравати тендери, аукціони та хороші проекти. Це буде корисно як для компаній, так і для фрілансерів.

З чого ж починаються подібні перемоги? Перш за все, потрібно знати правильні місця, де є багато пропозицій. Ми вирішили присвятити нашу конференцію одному з таких місць — біржі Upwork.

Більше про Upwork

Мабуть, ви чули про платформу Upwork, що стала справді популярним місцем пошуку бажаних пропозицій для компаній та фрілансерів. Раніше для цих цілей існували платформи Elance і oDesk (одна — для фрілансерів, інша — для компаній), але потім вони об’єдналися у те, що ми зараз знаємо під назвою Upwork.

Результат цього вдалого злиття має таку кількість користувачів, що обчислюється в мільйонах, і це говорить саме за себе. “Мільйони” означає безліч спокусливих проектів...але водночас і велику конкуренцію. Стати одним на мільйон — непроста задача. Але це приємний виклик!

Тож чекаємо на вас, майбутні переможці — фрілансери, менеджери з продажу, власники бізнесу та всі інші, кого цікавить практика і теорія перемог на Upwork.

Стаємо “обраними”: безліч переможних рецептів на одній конференції

Bid&Tender Winner Conference від InternetDevels стане територією корисних порад, нових стратегій та історій успіху від запрошених експертів.

Як привабливо представити свої пропозиції, побудувати тривалі стосунки з клієнтом, автоматизувати роботу для швидшого пошуку клієнтів, написати успішний “бід” (заявку на виконання робіт), не пропустити велику угоду та дізнатися останні тренди Upwork...І це лише деякі пункти з повістки дня нашої конфереції!

Організовується InternetDevels, спонсорується Drudesk, підтримується Upwork

Найкращі конференц-зали не встигають забути InternetDevels — ми стрімко повертаємося з новинками, неначе торнадо! ;) Організація великих ІТ-конференцій давно стала нашою власною практикою перемог. А наша служба підтримки сайтів Drudesk завжди виступає вірним спонсором таких заходів. І, звісно, сама платформа Upwork офіційно підтримує Bid&Tender Winner Conference.

Тож до зустрічі 14 травня у Львові. І нехай перемоги стануть вашою традицією!

4 votes, Рейтинг: 4

Також по темі

2

Пам’ятаєте, ми розповідали вам про те, як ми готувалися до ConversionCon UA, першої в...

3

Сьогодні день народження служби підтримки Drudesk. Рік тому вона була маленькою командою всередині ...

5

DrupalCon їде все далі і далі. Цього разу був азійський дебют! DrupalCon поїхав у Індію, країну красивих храмів, гострих спецій, різких контрастів і яскравих барв...і, звісно, безлічі індійських...

Subscribe to our blog updates