BetWinCon: як ми провели конференцію для переможців на Upwork

17.05.2016
BetWinCon: як ми провели конференцію для переможців на Upwork
Автор:

Весна, особливо травень — гаряча пора для ІТ-конференцій! Поки наші хлопці підкорювали Новий Орлеан і його DrupalCon (див. фото, а блог-звіт уже на підході), ми тут в Україні також “поставили все на кон” :) Але на наш власний BetWinCon, який старанно готували і успішно провели 14 травня у Львові. Тож саме час ділитися спогадами, розповідями і фотографіями.

Bid&Tender Winner Conference: особливий захід з особливої колекції

Можна сказати, що BetWinCon входить до нашої особливої колекції заходів, які присвячені не Drupal-розробці, а іншим важливим і цікавим питанням зі сфери ІТ — або дуже близьким до неї. Ми любимо кидати собі виклики, організовуючи щось новеньке! Пам’ятаєте, 9 квітня ми провели ConversionCon, велику конференцію з підвищення рівня конверсії сайтів?

Цього разу тема заходу була ще більш особлива і вузькоспеціалізована. BetWinCon зібрав людей, які знають, працюють або планують працювати з біржею Upwork. Це включає власників компаній, менеджерів з побудови бізнес-зв’язків, фрілансерів та багатьох інших, які хочуть навчитися вигравати тендери та проекти. Тож тепер давайте повернемось до нашої розповіді і перемістимося в готель “Жорж” у Львові і ранок 14 травня.

Яблука солодкі, трава зелена...весна — час перемог для мене!

Ми обрали зелений колір як офіційний колір заходу. Усе, починаючи з свіжої зеленої трави (яка так манила відвідувачів сайту) до бейджів, папок, сертифікатів учасникам і подяк доповідачам, перебувало в цій чудовій зеленій гармонії. Коли весна в розпалі, чи може бути кращий час для перемог?

Але це ще не все! Увагу всіх приваблювали спокусливі зелені яблучка на столі. Свіжі яблука надихають на свіжі ідеї, це точно. Пам’ятаєте історію з Ісааком Ньютоном? Ні, звісно, ми точно не випробовували підхід Ньютон на наших гостях :) Ми просто запропонували їм скуштувати ті смачні яблука. І сподіваємось, що це надихне їх на написання відгуків про нашу конференцію! “Писати відгуки — справа ситих. Візьми яблуко — напиши пост про BetWinCon!”.

Сучасні ідеї в старовинних стінах

Будівля готелю “Жорж”, яка перебуває під захистом Юнеско, була, звісно, створена набагато раніше, ніж з’явився Upwork чи сам інтернет. Але дух перемог — це те, що завжди було притаманно людям! Старовинний вигляд готелю додавав особливої родзинки сучасній ІТ-конференції, як і ніжний звук піаніно в холі.

Доповіді переможців для переможців

Коли багато переможців або майбутніх переможців збираються разом, завжди стає гаряче! Чудові доповідачі з різних регіонів України (і один — з Таїланду) ділилися найкращими практиками та порадами щодо перемог на Upwork, а енергійна аудиторія з ентузіазмом задавала їм питання. Активно обговорювалися реальні приклади і випадки, що особливо цінно. Крім того, був майстер-клас із успішного написання бідів, протягом якого учасники спробували командну гру. Практика понад усе! Слайди з доповідей уже доступні всім на slideshare.

І ще декілька переможців серед переможців!

Для декого перемоги почалися просто там і одразу. Ми провели розіграш анкет учасників зі спеціальним призом — відеозаписом всієї конференції. Троє щасливчиків отримали такий відеозапис у подарунок. Наші вітання!

Щасливий зелений банер

Зелений банер користувався шаленим успіхом — всі хотіли сфотографуватися біля нього, в тому числі і з отриманими сертифікатами.

Традиційна вечірка стала завершальним акцентом заходу, і протягом неї дискусії продовжувались! Можете переглянути повний фотоальбом заходу на нашій Facebook-сторінці.

Але не думайте, що все закінчилося — ми готуємо вам нові сюрпризи і сподіваємось бачити вас на наших наступних івентах! Зокрема, червневий IT Sales&Marketing Summit уже манить хвилями Світязя. До зустрічі там і не тільки!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Бізнес-світ повний неймовірних можливостей. Піймати їх — не просто везіння, а мистецтво. Це те, що ми називаємо практикою і теорією перемог. І саме цьому буде присвячена наша нова велика...

3

Пам’ятаєте, ми розповідали вам про те, як ми готувалися до ConversionCon UA, першої в...

4

Сьогодні день народження служби підтримки Drudesk. Рік тому вона була маленькою командою всередині ...

Subscribe to our blog updates