Найкращі інструменти для тестування та оптимізації швидкості сайту

02.10.2015
Best tools to test and optimize your website’s speed
Автор:

Випити чашечку кави, прийняти ванну, зайнятися фізичними вправами... Все це люди не хочуть робити, поки завантажується ваш сайт. За статистикою, відвідувачі покидають сайт, який вантажиться довше як 3 секунди.

Равлик, черепаха, "гальмо"... Це найневинніші слова, які користувачі можуть сказати про повільний сайт — і ці слова ніхто не хотів би почути. Виховані користувачі можуть нічого не сказати, але все одно підуть з вашого сайту до конкурентів.

Незручний для користувачів, не вартий видачі вище, аніж на 100-і сторінці... Ці складні епітети належать "штучному інтелекту" — іншими словами, ось що Google думає про сайт із поганою швидкістю.

Не дуже приємно уявляти, що все це може стосуватися вашого сайту? Давайте перевіримо, що показує ваш "спідометр": ваш сайт готовий до перегонів за успіх чи лише до змагань серед черепах ? В будь-якому випадку, зберігайте спокій. Все можна виправити! Є багато інструментів для тестування і оптимізації швидкості сайту, які дозволять вам дослідити, визначити проблемні місця і виправити, щоб ваш сайт "літав"! Отже, запускаємо двигуни! :)

1. Google Page Speed Insights
https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

Google Page Speed Insights - Website Speed Testing and Optimization Tools

Можете не вірити, але Google — зовсім не бездушна машина. Він може бути суворим у своїх "вподобаннях" щодо пошукової видачі, але пропонує інструменти для покращення продуктивності сайту (яка вважається одним з важливим факторів пошукової оптимізації). Google Page Speed Insights сканує ваш сайт, повідомляє вам час його завантаження, знаходить слабкі місця, що гальмують його роботу, і пропонує можливості для вирішення цих проблем. Менш як за хвилину ви отримуєте корисні поради щодо того, як підвищити швидкість сайту. Ці поради класифіковані за важливістю.

2. YAHOO’S YSLOW

http://yslow.org/

YAHOO’S YSLOW - Website Speed Testing and Optimization Tools

Yahoooo! Поїхали! Ваш сайт може працювати швидше, якщо ви скористаєтесь порадами ще одного пошукового гіганта. YAHOO’S YSLOW оцінює продуктивність та швидкість завантаження вашого сайту на основі переліку критеріїв Yahoo, що впливають на те, наскільки повільним чи швидким сайт є для відвідувачів. Цей простий у використанні інструмент виставляє оцінки на основі цих критеріїв і дає поради щодо покращення. Щоб у вас була краща картина, інформація надається у вигляді графіків та діаграм, а також класифікується за важливістю.

3. Page Scoring

Page Scoring - Website Speed Testing and Optimization Tools

Позбудьтеся речей, які сповільнюють ваш сайт! Ось один з найпростіших онлайн-інструментів для визначення швидкості сайту — Page Scoring. Він сканує ваш сайт і повідомляє вам, як швидко він завантажується з усіма HTML, CSS та Js-файлами, які пов’язані із запитом користувача. Він також дає вам посилання на всі ці файли і показує в точності, скільки часу "з'ідається" на завантаження конкретних файлів і контенту.  Це дає вам чудову можливість дізнатися в загальному про можливості продуктивності вашого сайту — від часу відповіді веб-сервера до списку файлів елементів сторінок, що "крадуть" швидкість завантаження.

4. Pingdom

http://tools.pingdom.com/fpt/

Pingdom - Website Speed Testing and Optimization Tools

Цей інструмент на такий легкий у використанні, але дуже інформативний і багатий на функціонал. Він досліджує загальну кількість запитів на сайті, час завантаження усіх файлів, а також показує важливу інформацію, пов'язану з цими файлами. Він оцінює загальну продуктивність вашого сайту, показує знайдені проблеми і пропонує практичні варіанти їх вирішення. І проблеми, і рекомендації сортуються за важливістю. Для зручності інформація подається в графіках.

5. GTmetrix

https://gtmetrix.com/

GTmetrix - Website Speed Testing and Optimization Tools

GTmetrix пропонує зручну систему оцінок. Окрім оцінок PageSpeed і YSlow, цей онлай-сервіс також дає детальні оцінки по кожному пункту стосовно продуктивності сайту. Збираючи необхідні дані щодо запиту серверу, він видає рекомендації щодо вирішення проблем та підвищення швидкості разом з URL-ами, що дуже зручно. В ньому також є можливість записувати відео з результатами тестування і зберігати історію попередніх перевірок.

6. Web Page Test

http://www.webpagetest.org/

Якщо ви використаєте Web Page Test, багато важливих деталей стосовно завантаження кожного елементу вашого сайту можуть бути представлені в каскадних діаграмах і зі зручними скріншотами. Ви отримаєте оцінки за продуктивність сайту і список рекомендації з оптимізації в порядку важливості. Одна з класних особливостей Web Page Test — те, що ви можете обрати країни, щодо яких ви хочете провести перевірку продуктивності сайту.

7. Monitis

Monitis - Website Speed Testing and Optimization Tools

Спробуйте простий, але ефективний інструмент для визначення продуктивності сайту. Протягом хвилинки він просканує всі елементи сайту, пов'язані з  з відповідями на запити, і покаже час відповіді кожного елементу. Важлива перевага Monitis — це те, що він перевіряє швидкість вашого сайту з 3 різних регіонів одночасно, тож ви отримаєте інформацію про середню швидкість завантаження по всьому світу.

Сподіваємось, ці інструменти будуть корисними для вашого сайту. Набирайте швидкість, тримайтеся міцніше...і гарного польоту! :)

3 votes, Рейтинг: 4.3

Також по темі

1

Хочете почати вивчення Symfony? Цей пост від нашого розробника — про те, що таке Symfony2, які завдання він вирішує, для чого взагалі потрібен і що варто знати, щоб вивчати Symfony. Поговоримо і...

2

Потрібен веб-розробник, щоб створити сайт, додаток чи щось таке, але не хочеться наймати на постійно роботу цілу веб-студію? У XXI столітті більшість компаній таку проблему вирішують через...

3
  • У Symfony існує дуже багато консольних команд, які допоможуть вам у роботі. У цьому блозі ми розглянемо найбільш часто використовувані команди Symfony. Матеріал буде корисним для тих, хто...
4

Коли роботи з розробки вашого сайту завершені, настає цей хвилюючий момент. Ваш сайт готовий розпочати успішну подорож у великий світ...чи, краще сказати, у Велику Всесвітню Павутину. Але, як і...

5

Хто тяжко працює, той потім і отримує заслужене: InternetDevels увійшли до списку 12 Найкращих веб- і софт-розробників в Україні, що його нещодавно представив Clutch, досвідчений дослідник IT-...

Subscribe to our blog updates